Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pestitele v zahranici aneb kde nejvic slunce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Pestitele v zahranici aneb kde nejvic slunce Příspěvek č. 1

Zdravim predevsim vsechny zaslouzile cleny, kteri se staraji o tak cenne forum, cenne pro vsechny, kteri chteji nebo jiz maji toho spravneho growe ducha
Pral bych si, aby se zde ozyvaly hlasy ze zahranici, kdo na jake zemepisne sirce a delce pestuje a s jakymi uspechy ci problemy. Ale vzhledem k moji poloze je pro mne zahranici zase v cesku, tak ze vitam hlasy a rady i s domova..i zhulene:-)ale ne tak zhulene, aby byl duvod to zavrit.

Ja momentalne podporuju zivot dvema rostlinkam v kvetinacich na balkone v jednom zalivu na Tenerife. Tento ostrov jsem si vybral kvuli klimatu a arterioskleroze v prstech z te vecne kosy v...evrope.
Tady ted v noci je zrovna nejakych 18°C a ve dne mi na ty dve kytiii hezky pece slunko az do 5ti odpoledne. Pak uz jsou ve stinu az do zapadu.
Mel jsem samicek 9 ale 7 bylo ukradeno i s koreny, tak ze se krade fsude. Jedna ze zachranenych pujde jeste naklonovat, na spodnich dvou vetvich nema kvety. Ta druha ma sest asi 40ti centimetrovych vetvi z kmene hned nad zeminou a poradnou palici uprostred. Dostala hnojivo s guanem, tak se jeste zacala vytahovat. Jen co mi prestanou krast huleni a ja si nebudu muset kupovat hasis, tak usetrim, koupim digifotak a budu sem prihazovat fotky slintavky. Ja teda slintam kazdy den, kdyz si je nosim z balkonu domu. Nikdo je takhle neukradne a navic ovoni moc pekne pribytek.

Otazka: Ve kterou denni dobu je dobre rezat rizky ci delat zasahy do rostliny?

Old Post 14-02-2006 v 02:29 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 2

Zdravim,
co ty fotky? Neces je prihodit

Old Post 18-03-2006 v 12:14 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 3

Strasne moc bych chtel dat fotky i jointa bych dal kolovat, ale fakt jeste nemam na dig. fotak. Jednu rostlinku uz sklizim a druha bude od 8h rana do 7 vecera na slunicku, zbytek travi v temne komore u more :-) , at se mi zase neprepne do rustu.
Omlouvam se za delsi nepritomnost....dusledek sklizen rostlinky a nezaplacene faktury za telephon....sem tam se stane :-))))

Old Post 19-03-2006 v 14:49 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Otaceni kytek Příspěvek č. 4

Zarazi me, ze jsem zde nenasel ani jeden odkaz na tema "otáčení květináčů"
Mam na jedne strane kvetinace nalepku a snazim se pravidelne kvetinac otacet, aby se dostalo slunce pravidelne do vsech casti rostlin. Je to rozumne, nebo nesmysl?
Je mozne, ze otresy, presuny a kvetinacu muzou brzdit proces rustu nebo kvetu?
Jestli strikam rozprasovacem s cistou vodou kazdy vecer kvetinu, ktera je v kvetu, ovlivnim tim produkci thc? Zda se mi, ze kvetina stale malo lepi, prestoze jsou palice jako hrom a listi z velke casti zezloutlo a opadalo.(kytka je opravdu v poslednim tydnu) Muze to byt tou vodou, ktera zpusobi to, ze se kytka nemusi pristi den tolik branit proschnuti a nepokryje se ochranou vrstvou pryskyrice?
Nic z techto temat jsem tu zatim nenasel, jen jednoho pitomce, co si mysli, ze sem pisu proto aby se mi snad zvedla quota poctu prispevku. Nevim proc bych mel chtit neco takoveho. Opravdu :-))

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 12-04-2006 v 01:47 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Zdravim. To Tenerife zavidim (samozrejme, ze v dobrom). Nieco take by som si vedel predstavit aj ja. Ak ti to neprekaza, mozes napisat nieco o tom, co vsetko sa udeje, kym sa dostanes byvat tak daleko od domova? A este nieco: ake priemerne teploty su tam v zime? Ak to nexces rozpisovat sem, posli PM, pls. Growu zdar!

Old Post 12-04-2006 v 07:47 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 6

To otáčení květináčů bude mít jeden význam.Listy se ti nebudou kroutit za sluncem,ale budou furt rovně.
A s tou vodou.....určitě je nestříkej,za prvý potřebujou suší vzduch a za druhý jak i sám píšeš,nemaj důvod tvořit ochranu(pryskyřici),když jim jí dodáš ty.Mam ale takový zlý tušení,že už s tim toho moc nenaděláš v posledním týdnu.....

Old Post 13-04-2006 v 08:18 AM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 7

Zdravim taky
Co vsechno se udeje, nez se dostane clovek na Tenerife? Vetsinou se sedne do letadla, ale ja prijel s kamaradem autem do Cadizu pres nemecko, francii a spanelsko a pak jeste 3 dny lodi. Jsem muzikant, moc se nikde nezdrzim, ale tady mi to vyhovuje nejvic od r. 1990, kdy jsem odjel hrat na ulici do Benatek. Jsem tu 3 roky.
Potrebujes alespon mluvit anglicky a umet neco dobre, nebo neco, co te uzivi, mit usmev na rtu i v povaze a podobne pratele, a nebo mit bohate rodice a nechvat si na jih posilat kapesne, ovsem pak jiz bez premie za vynaseni kose :-)
V realu ve dvou lidech tady na Kanarech je mozne mit pronajaty byt kolem 200euro na osobu+ 20,- el. a plyn za mesic. 40euro tel.+internet a jeste tak 300euro na takovy ten nutny zbytek, coz dela 600euro na mesic, ale to jsi porad jeste bez auta.
Nejrychleji dostupna prace nacerno je barman v anglickych mensich barech. Vse je podmineno jazykem, ktery ovladas.
No a teploty tady na jihu Tenerife v zime neklesaji pod 16° v noci. Pres den podle slunce 22-30°C
TAK SMICHU A GROWER ROVER

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 13-04-2006 v 13:16 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 8

2 Dev1l..jo potvrzujes mi moje domnenky co se postrikem vody tyce, jen jsem nedodal, ze to strikam rozprasovacem z duvodu, abych alespon na noc odehnal bilou musku(mosca blanca), ktera mi a rostlinam dava zabrat. Posledni dny to delam tak, ze nepouzivam vodu, ale halogenovou lampu, co hreje a necham ji vevnitr smazit ze stran do kytky tak hodinu a ty male bile svinuchy se asi prehreji a leti se ochladit na sklenene dvere smerem ven na terasu a tam je likviduju.
Kytka ale silu ma, uz jsem ochutnal pred 3mi tydny:-)

Old Post 13-04-2006 v 13:59 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Pohodička Příspěvek č. 9

2 Ono..rad te pohostim jointem se zelim "de la casa propia"
Growu dzar:-)
P.S. sympaticka kocicka macicka - dil South Park - 307 - Cat Orgy

..a k tematu, kytka lepi kazdym dnem vic a me uz vubec nechutna has, jak to tu hezky zelene voni . Ale jeste minimalne dva tydny budu muset trpelive "prebalovat plinky", dokud nebude matros alespon trochu suchy do jointa. Lepe mesic, ale to nevydrzim.
Jedna vetev pujde zavesit nad externi disky, kde vlivem rotace, absorbce tepla vnejsimi materialy a naslednym unikem do ovzdusi, provazenym lehkou turbolenci se stoupavou tendenci, urychli proces schnuti a svou rychloschnouci obeti zachrani zbytek urody k pozdejsimu takyzhuleni..

Naposledy upravil Xes 14-04-2006 v 14:08 PM

Old Post 14-04-2006 v 10:46 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Obecné Příspěvek č. 10

Prave jsem polozil do vicka od marmelady s papirovymi ubrousky a vodou seminka z www.greenhouseseeds.nl
- The Doctor: THC 18,4% CBD 1,1 a CBN 0.4

Tyto kvalitni a feminizovane seminka jsem ziskal zakoupenim 195ti strankoveho casopisu Cañamo, vydavaneho ve Spanelsku www.canamo.net
Samozrejme ze budu publikovat proces rustu, kveteni az po sklizen, brzy i s foto.
--------------------------------------
--------------------------------------

jak smutny by byl svet bez zelene

Naposledy upravil Xes 27-04-2006 v 01:40 AM

Old Post 16-04-2006 v 20:02 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 11

No jo no, vidim, ze mas South Park pod palcom Co najskor hod foto, ak sa da, lebo som zvedavy, ako vyzera ta tvoja rastlinka pestovana v (sub?)tropickych podmienkach.

Este niesto: ta rastlinka, ktora ti uz dozrieva, je aka odroda? Neviem, ci si to uz pisal, alebo som to prehliadol.

K obrázku: dufam, ze to u vas bude onedlho vyzerat takto (vid foto)

Znova k obrázku: sorac, ak tu uz niekde taky obrazok je, ale pred riadnou dobou som to stiahol z netu...a je to haluska

Old Post 17-04-2006 v 07:59 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 12

Tak tenhle snimek je opravdu rulezzz, jak z pohadky o Jenickovi a Marence. Jen Jenicci dva a Marenek skolka, teda spis uz poseldni semestr uni.
-----------------
Ta moje rostlinka je seminko plnokrevnika, ale neurceneho puvodu. Kamarad Vensan, ktery by mi puvod vystopoval je v Maroku, ale mamku jsem ochutnal a stvrdli jsme po tom brku na plazi na dve hodinky v lehatkach, placanim bizardnich skulptur z pisku a probiranim teorie pohybu predmetu ve vode, bez kontaktu s ni, vic si nepamatuju, ale bylo to tam.
Kytka je takovy vanocni stromek nezastipovany, pravidelny a asi 1,30m vysoky, aby nevykukoval moc napadne z balkonu velkeho asi 4x4m.

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 18-04-2006 v 03:58 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 13






pohadka je toto:

Old Post 18-04-2006 v 21:00 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 14

Je to moc hezka plantaz, tohle je uz velkoprodukce.
Ja mam radsi pohadky familiarnejsiho charakteru.
Ti dva Jenicci vypadaji moc spokojene + ta stavba mi pripomina zamek. Tak od tud prameni moje vnimani pohledu na foto jako na pohadku.

U plantaze na prvnich ctyrech obrazcich bych ocekaval ozbrojenou obranu a to uz prestava byt pohadka a zacina byt action movie :-)
Uznavam, ze jsem nic podobneho venku jeste na vlastni oci nevidel a zajimalo by me kde (na zemekouli) je misto, kde takove mnozstvi nesezerou vsudepritomni skudci a kolem jezdici lidicky v autech???

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 21-04-2006 v 11:59 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 15

?...ale raz sa tam pojdem pozriet.
:-)

Old Post 21-04-2006 v 13:13 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 16

nebo nebo nebo
--------------------
nebo az si urcita skupina lidi prestane hrat na vudce, diktatory, zlodeje a vrahy, tak si muzem kazdy zasadit kytku bez deprese, ze delame neco, za co nas stale jeste nejaky uplatkarsky lump, dokaze verejne a beztrestne zbavit svobody.....dokazali za par desitek let zmenit mysleni lidi tak, ze za zasazeni kytky by zaslepeni rodice klidne udali vlastni dite jako carodeje, no dnes se nepali, daleko oblibenejsi metody jsou nehody, zmizeni, ci cela....nebo voodoo :-)))

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 21-04-2006 v 15:38 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2821670 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív