Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Skřínka s podporou maminky :-))
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Hydroponie Skřínka s podporou maminky :-)) Příspěvek č. 1

Zdravím. Práve jsem se pustil do obnovy svojí skřínky. Jen ještě čekám až dorazí 400w sodík. Řízečky jsou zatím pod zářivkama aquastar a coolwhite. Jako modýlky jsem si sehnal Bílou vdovu, Orange Bud, Buddhu, Buble gum. Jako hnojiva jsem zvolil asi nevíce používané OBM a wuxal. Tady je pár foteček.

Old Post 12-02-2006 v 17:10 PM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 2


celek

Old Post 12-02-2006 v 17:11 PM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 3

parada modeli dobre ale nechces to nechat pod neonkami...dufam ako si to myslel ze za pomoci maminki .....doma v pohode?

Old Post 12-02-2006 v 21:21 PM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 4

Mirico: no moje maminka poslední dobou začala hulit a zítra mi jde koupit sodíka... tak jsem zvědavej

Jinak vyskytlo se mi na řízkách co se mi nelíbí. začínají žloutnout a schnout jim listy. pls poraďte

Old Post 13-02-2006 v 15:33 PM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 5


fotka

Old Post 13-02-2006 v 15:34 PM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toto letí co?
Stálý Člen

Karma uživatele Toto letí co? - 95% PěstitelskáKarma uživatele Toto letí co? - 95% PěstitelskáKarma uživatele Toto letí co? - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 6

To vypadá na plíšeň.

Old Post 13-02-2006 v 16:06 PM
Toto letí co? je offline   Profil uživatele Toto letí co?   Find more posts by Toto letí co?   Foto galerie člena Toto letí co?   Click here to Send Toto letí co? a Private Message   Add Toto letí co? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

Poraď mi jak na ní. prosím

Old Post 13-02-2006 v 17:44 PM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinc Carter
Stálý Člen

Karma uživatele Vinc Carter - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

zalezi na tom,jakou mas ventilaci,skus zlepsit odvetravani ze skrine a pritah,jestli ho nemas

Old Post 13-02-2006 v 18:54 PM
Vinc Carter je offline   Profil uživatele Vinc Carter   Find more posts by Vinc Carter   Foto galerie člena Vinc Carter   Click here to Send Vinc Carter a Private Message   Add Vinc Carter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 9

Nemusí to byť určite pleseň.Niečo podobné robia rezy,kým zakorenia,skôr by som si zaistil aspoň akú-takú vlhkosť a to vetranie,ako písal Vinc.Už sú zakorenené?Z tej fotky moc nevidno,ale mne niečo podobné urobia rezy vždy,myslím,že si berú výživu z tých veľkých listov kým nezakorenia.
Alebo to môže byť aj preliate,možno prehnojené,hnojil si?Skús zabezpečiť dobré podmienky(vetranie,teplota,vlhkosť),nehnojiť a polievať až keď substrát preschne.Máš tam niečo na prevzdušnenie substrátu?(perlit,piesok,lignocel.....)

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 13-02-2006 v 19:48 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 10

řízečky jsou zakořeněné, nehnojil jsem je. to bych jim neudělal... skříňaka má jeden 80mm ventilátor na sání a druhej na odsávání.. přelitý nejsou. zkuste poradit..

Old Post 13-02-2006 v 21:44 PM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 11

Je to na všetkých,alebo iba na jednej?A ešte ma napadlo ph,pri zlom ph kytička nedokáže spracovať niektoré živiny.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 13-02-2006 v 21:47 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 12

http://grower.cz/forum/showthread.p...283#post353283h je upravovaný... měřím ho už tři dny. od té doby co mi začli zloutnout ty listy... a je to okolo 638 což by mělo být v poho

Old Post 13-02-2006 v 21:52 PM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 13

No,tak ostrihaj tie poškodené časti,ak sú zakorenené,tak to rozchodia.Ja som tak raz ostrihal všetky listy,okrem tých malých výhonkov a v pohodke.Podmienky vyzerajú dobré,tak už fakt neviem,možno to predsa len bude nejaká pleseň

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 13-02-2006 v 22:14 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 14

Jo dobře už jdu na to. Už vidím jak to bude vypadat jak nějaký koště :-)ale snad to vše bude zas v pohodě...kdyby to byla plíseň a rozšiřovala se dále co mi na to doporučíte?

Old Post 14-02-2006 v 06:23 AM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 15

Neboj,ono sa to rozrastie
Ak to bude pokračovať a máš nejaké v pohode záhradkárstvo,kde by si to mohol ukázať.....to by bol ideál.Poprípade si pozri nejaké možné choroby a nedostatky niekde na groweri.Určite sa tu takýto problém už vyskytol.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 14-02-2006 v 08:28 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 16

Tohle je plíseň a vůbec kití vypadá dost neutěšeně.Máš tam nějakej větrák na ofuk? Na plíseň zkus Previcur ale myslím že až jí zatopíš sodíkem tak to nevydejchá

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 14-02-2006 v 14:04 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9350380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív