Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomalý růst indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 17

navodov je tu dost len musis hladat
dost growerov ide hydro

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 11-02-2006 v 10:31 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haltfield
Nový Člen

Karma uživatele haltfield - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Obecné potřebuji pomoc,zpomalený růst Příspěvek č. 18

Předem zdravím všechny growery a growerky!

Mám menší problém, do této chvíle vše probíhalo tak jak mělo ale je tomu asi14 dní, kdy se mi pozastavil růst a začali žloutnout listy.
Nevím čím to může být způsobeno. Hnojím jendou za týden, přelitý to určitě nebude. Myslel jsem že na vině by moho být PH, které se snažím upravit a však zatím nezvýsledně. Začalo to žloutnutím spodních listů a jejím pozdějším opadáváním. Většinou žloutnutí postupuje od středu po konce listů a na jiných listech od konce. Jde o to že ve spodní části kítí už nejsou skoro žádné listy a žloutnutí se začíná projevovat i na horních listec.
Mohl by mi někdo poradit zda-li je to PH nebo jeslti se nejdená o nějakou plíseň a popř. jak to vše napravit aby byli zase v pořádku. Dík za echo

Naposledy upravil haltfield 10-11-2007 v 12:57 PM

Old Post 10-11-2007 v 12:38 PM
haltfield je offline   Profil uživatele haltfield   Find more posts by haltfield   Foto galerie člena haltfield   Click here to Send haltfield a Private Message   Add haltfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 19

Zdar,

čím hnojíš a v jaké koncentraci? Jaký máš substrát? Fotky by přišly vhod

Imho to může být důsledek nedostatku živin, převážně dusíku.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 10-11-2007 v 13:35 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haltfield
Nový Člen

Karma uživatele haltfield - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 20




Na hnojení používám kristalon start, 1ml na 2l a substrát mám něco na kaktusy, obal jsem vyhodil, tož nevím název. Foto bych klidně dal, možná jsem debil a nemůžu na to přijít alr za boha jsem nenašel jak jsem ty fota naházet .......

Old Post 10-11-2007 v 16:08 PM
haltfield je offline   Profil uživatele haltfield   Find more posts by haltfield   Foto galerie člena haltfield   Click here to Send haltfield a Private Message   Add haltfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haltfield
Nový Člen

Karma uživatele haltfield - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 21

už vím, no a ted nějak nechtějí pít, listy jsou takové povadlé, ach jo....

Old Post 10-11-2007 v 16:18 PM
haltfield je offline   Profil uživatele haltfield   Find more posts by haltfield   Foto galerie člena haltfield   Click here to Send haltfield a Private Message   Add haltfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 22

Nepoletujou Ti kolem kytek mušky? Nebo nejsou na listech, stonkách nějaké breberky?

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 10-11-2007 v 16:21 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haltfield
Nový Člen

Karma uživatele haltfield - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 23

ne to vůbec, nic takového, žádný hmyz

Old Post 10-11-2007 v 16:37 PM
haltfield je offline   Profil uživatele haltfield   Find more posts by haltfield   Foto galerie člena haltfield   Click here to Send haltfield a Private Message   Add haltfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haltfield
Nový Člen

Karma uživatele haltfield - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 24




ještě trochu více foto

Old Post 10-11-2007 v 16:41 PM
haltfield je offline   Profil uživatele haltfield   Find more posts by haltfield   Foto galerie člena haltfield   Click here to Send haltfield a Private Message   Add haltfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skerr
Stálý Člen

Karma uživatele skerr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 25

Presne tuto se deje kamosovy jedna kytka uz mu chcípla!!Hledali jsme co stim je a na nic sme nenarazily...

Old Post 10-11-2007 v 19:37 PM
skerr je offline   Profil uživatele skerr   Find more posts by skerr   Foto galerie člena skerr   Click here to Send skerr a Private Message   Add skerr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 26

Tohle se mi stalo s jednou kytkou a hned pod povrchem hliny byla plisen na stonku...Kytka byla svesena a uz jsme ji pohrbili.... Doufam ze to neni tvuj pripad a nejak ji zachranis!Hodne stesti!

Old Post 13-11-2007 v 21:02 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

hnojení Příspěvek č. 27

No tak můj názor je, že kristalonem je nevhodné hnojit a zvlášť indoor. Myslím si, že je to přehnojené, jelikož kristalon je chemie. Zkus to prolívat chvíli vodou s vhodným ph( ASI 6,5). Já měl stejně vypadající kytky ale byl to jiný problém - - přelívání kytek. Půda musí zcela vyschnout, něž ji znovu zaleješ. A určitě by jí něuškodilo, kdyby jsi jí dal zálivku bio-algenem.
Každopádně ti držím palce

Old Post 14-11-2007 v 11:29 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 28

A napiš pak výsledek a třeba foto jestli se ti to napravilo....

Old Post 14-11-2007 v 14:36 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 29

jak často to zalíváš?? může to být přelitý...
ten krystalon si kazdopadne nech na muškáty a nehnoj s tím nic co pak budeš nějakým způsobem konzumovat...doporučoval bych nákup nákých bio hnojek,mě se osvědčil biogrow...na kytkách jde vidět že jim to chutná a navíc to moc nestojí...
příčiny tedy můžou být 1.)přelití 2)přehnojení 3)nedostatek některých živin 4)všechno dohromady
když tohle všechno odstraníš tak se dá kytička zaručeně do kupy

Old Post 14-11-2007 v 18:31 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

jakou mas vlhkost v pestirne muze to byt i suchem a prelitim (mozna prehnojeni zalivej jednou za dva dny bez hnojek (mozna trochu npk bych i dal a nejake vitaminy phitamin nebo tak

Old Post 15-11-2007 v 16:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 31

kristalon neni good....

Old Post 09-12-2007 v 08:15 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haltfield
Nový Člen

Karma uživatele haltfield - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 32

tak, jsem zkoušel udělat vše tak jak, jste mi radili. Ph nebylo zřeba upravovat bo je v normě. Nechával jsem je řádně vyschnout a přestal hnojit kristalonem. Nasadil jsem vitamíny do zálivky Enzymi a root stimulator(lázěň pro kořínky). Ale bohužel ani toto nepomohlo a je tomu už asi týden kdy odešli na jinou cestu. Musel jsem je vyhodit. Nejvíce mě štve ta škoda. No nic nasadil jsem nový. Tak doufám že budou v poho a začne se dařit..
Jinak všem děkuji za snahu mi s problémem nějak pomoci..

Old Post 10-12-2007 v 15:50 PM
haltfield je offline   Profil uživatele haltfield   Find more posts by haltfield   Foto galerie člena haltfield   Click here to Send haltfield a Private Message   Add haltfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2013 - Pomalý růst outdoor - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9794200 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív