Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak Moc HulÍte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 97

Od 30. listopadu od desíti hodin večer nehulím vůbec. Začnu až odmaturuju. Ale už se na to k*rva těším

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 20-03-2008 v 09:40 AM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 98

Už přes dva měsíce nehulim.. A zatim extra velký nutkání vrátit se k tomu nemám..

Old Post 20-03-2008 v 10:18 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 99

Jsem vypálenej jak papuč modýlkem kterej už hulím pěknejch pár mesíců, uroda z jedne moc hezke kytky. Ze začátku mě zhulovalo jedno sklíčko do pohody, časem jsem to dopracoval prakticky do stavu kdy nepřestavam hulit, dohulim sklo a hned cpu další.Stavek takovej "ohmatanej" a přesne upravenej tak jak se mi líbí, takový zžití s kytkou Skoda že to dochází Ale mám z toho semínka a ty už pudou zachivlku do země
Jinak k té četnosti hulení- zařek jsem se že budu hulit jen jednou, max dvakrát deně, a to nejlíp tesně před spaním. Ale prostě to nejde..... Člověk kterej u sebe má ještě posledních pár gramů z urody a potkává sposty známejch kuřáků to nemá šanci vydržet. Pravda je že když fakt není co kouřit pár dní vydržím, ale kdayž se vrátím dop normální společnosti tak kouřím i 5-10x dneně, když je nějaká pjůrty nebo akce tak i mnohem víckrát.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 20-03-2008 v 11:22 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

Už moc ne, zjistil jsem že to nejde dohromady s prací, kterou dělám. Takže jen o víkendu.

Old Post 20-03-2008 v 15:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bomboliny
Stálý Člen

Karma uživatele bomboliny - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 101

skoro kazdej den proste kdyz je huleni

Old Post 20-03-2008 v 20:08 PM
bomboliny je offline   Profil uživatele bomboliny   Find more posts by bomboliny   Foto galerie člena bomboliny   Click here to Send bomboliny a Private Message   Add bomboliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 102

jsem opet vikendovy hulictj.tak tri dny v tydnu..

Old Post 21-03-2008 v 19:21 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 103

rekreačně, hlavně na různejch akcích...... tj. max. 1x týdně

Old Post 21-03-2008 v 19:34 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišák
Nový Člen

Karma uživatele Mišák - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 104

Nehulím,zatím,su srab.Pěstuju,velká závislost!!!

Mišák

Old Post 21-03-2008 v 19:59 PM
Mišák je offline   Profil uživatele Mišák   Find more posts by Mišák   Foto galerie člena Mišák   Click here to Send Mišák a Private Message   Add Mišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filos
Stálý Člen

Karma uživatele filos - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 105

den co den, brcko co brcko....najdu sa aj vynimky obcas

Old Post 21-03-2008 v 21:04 PM
filos je offline   Profil uživatele filos   Find more posts by filos   Foto galerie člena filos   Click here to Send filos a Private Message   Add filos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 106

víkendový kuřák, přes týden nehulím, páč jsem pak ráno (když se pořádně nevyspím) jak na planetě opic

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 22-03-2008 v 11:46 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 107

hej-rup :ja budu na tom trochu podobně
hulim tak 4 do tydně někdy vic možna min ale po 7 měsicich zjištuju že mi ta moje venkovka ktera mě vždycky fakt naložila už tak moc nenaloži a docela mě to štve musim dat vic skel a stejně to neni tak jak ze začatku ... ale když mi někdo nabidne kvalitní skerko tak to je hukot :-D to pak fakt nestiham

Old Post 22-03-2008 v 13:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudman
Stálý Člen

Karma uživatele Dudman - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 108

tak tak...prvé doroby boli najlepšie...škoda že všetky niesú také...ale mne sa páčia všetky stavy...celkom si užívam aj dvojhodinové pozeranie do steny...

Som Joint Blunt z Marihuany a prinášam THC...

Outdoor '08 (premiéra)

Old Post 22-03-2008 v 14:13 PM
Dudman je offline   Profil uživatele Dudman   Find more posts by Dudman   Foto galerie člena Dudman   Click here to Send Dudman a Private Message   Add Dudman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 109

Poslední dobou už ani moc ne, ale samozřejmě záleží na situaci. Obecně u mě ale převládá pravidlo, že přes den se mi moc hulit nechce (Zase záleží na situaci) Ale miluju když se zešeří a já si s lidma zahulím Ale zpět k tématu. Poslední dobou už si o mě začínají známí myslet, že jsem něajký odpůrce zeleného, ale čím dál víc mě přepadá pocit, že si to začínám užívat bez ganji stejně tak , jak s ní. Což neznamená, že přestanu hulit, ale rozhodně jsem omezil. Možná to tak praktikuju už jen kvuli faktu, že dát si pauzu třeba týden..... (Nereálná záležitost, ačkoliv někdy se poštěstí) to jsou potom stavy jak za mlada
Takže hulte jak chcete


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 22-03-2008 v 18:05 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 110

Prilezitostne staci, souhlasim s Elorenem!!...jak kdy, ne ze bych hulil kazdej den..ani jednou za pul rok, jednou za tejden..kdyz je cas, chut, nalada...okoli..neni prace..dam si! a uziju si to naplno, nez kdybych to prozival kazdej den!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 17-05-2008 v 20:11 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 111

Tak třeba tenhle týden se mi povedlo hulit hezky o školu. Ráno decentní brčko, a pak se zaseknout ve škole ( brzké odchody ) Zjišťuju že i to učení tak nějak v tom stavu lépe pobírám , ale jen krátkodobě..
Jinak mam rád víkendové pokouřeníčko z fajfky..
No celkově nehulim moc, spíš málo a snažim se vytlačit z plic cigarety - fuj.

Peace.

Old Post 17-05-2008 v 20:33 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

jak kdy..třeba po sklizni sem hulil až do vánoc snad každej den aspon jednou ) ale např. ted sem už 10dní nebo kolik neměl ani šluka..což se ovšem asi za 30sekund změní )
mám to tak že když mám co kouřit tak když je vhodná příležistot motám dokud nic nemám )

Old Post 17-05-2008 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
07-09-2009 - Jak naučím mladou hulit? - 57 odpovědí
18-05-2012 - Jak hulite? - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8418390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív