Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak Moc HulÍte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Obecné Jak Moc HulÍte? Příspěvek č. 1

staršně mě zajímá jak to dělají borci v americe že hulí 5g denně, nejsou z toho vykvašení a sou furt kreativní..

co vy??

ženete to vždycky do maxima nebo si dáváte jenom tak pohodově??

já většinou hulím s mírou ale sem tam si dám takový experiment co jako snesu..končí to ale pak většinou v hospodě nebo doma na gauči v šíleném stavu,bez schopnosti komunikovat a tak..

no??

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 04-02-2006 v 15:20 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

a k té americe..však znáte z filmů ty tlusté blunty mezi zubama..nechápu jak to vydrží.nebo jim to dávají jenom na focení do časáků???

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 04-02-2006 v 15:21 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 3

Cim vyc hulis tim vyc se muzes zhulit jak po sklizni zacinal se svym 1vmim vzorem na 2sklech a skoncil na plnohodnotnym poradne narvanym brku z cervenejch smoking (takovy ty siroky) a pak to bylo opravdu HIGHT (bouzel uz nic nemam)

Old Post 04-02-2006 v 17:14 PM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

2gthin:
jako ze se clovek "vypracuje" jo??no vis jak, vsude se keca o tom ze je nulova tolerance tak pak nechápu to,ze poprve staci sklo a ka konci pomalu nestačí brko,he..??

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 04-02-2006 v 17:18 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.poison
Nový Člen

Karma uživatele mr.poison - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 5

mam volno,palim od rana do vecera,kdyz chodim do prace,tak az vecer,ale nekolikrat za vecer////ja ten bong proste miluju...zdarek vypalenci...

Old Post 04-02-2006 v 17:21 PM
mr.poison je offline   Profil uživatele mr.poison   Find more posts by mr.poison   Foto galerie člena mr.poison   Click here to Send mr.poison a Private Message   Add mr.poison to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mr.poison! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 6

Ahoj. Tak presne o tomhle, tedy o toleranci k trave, jsem nedavno s kamaradem premyslel a dosli jsme k zaveru, ze fyzicka existuje, ale v dosti male mire. Spis jde o to, ze s kazdym novym brkem si svuj stav ohmatate, osahate, okoukate...v podstate vite, co od ganji cekat a to se odrazi i na vnimani jejiho ucinku...Coz?

Old Post 04-02-2006 v 18:46 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 7

No když je jeden druh tak dávky začneme asi všichni zvyšovat na tom se shodnem. Když mám nějakýho druhu mrtě moc tak to většinou konší tím, že hulit ani nepřestávám, jak dojedu jointa hned motáám dalšího (trochu přehnané)... Jsou dvě možnosti výkladu - zvykáte si na to a už vás to tak nezhuluje, nebo vás to zhuluje, ale jelikož už svůj stav zvládáte v poho tak vám to ani nepříjde a hulíte dál. Já nevím, všichni řeší kdy púřestat hulit... Já fakt nevím hulím sklo dvě tři a nepřemýšlím nad tím jak mi je ale až mi bude dobře přestanu. Ještě nikdy se mi nepodařilo přehulit. Jednou nebo dvakrát jsem po hulení zvracel, ale to bylo jen protože jsem byl nemocnej a zvracel bych i bez hulení, ale přehulen jsem ještě nebyl. Poslední dobou se mi celkem líbí na akcích hulit fakt mrtě moc. Ráno už pak mozek prostě nestíhá, skáče si jak jojo na šňurce a ani se k tomu nemusí chlastat. Jo co sem to chtěl říct, jen tak mimo řečí zdá se mě že podobné téma jsem tadsy už někde viděl, ale což. Já hulím když mám tak si dávám ráno (skla a více) jen tak na rozdejchnutí abych zvládnul hromadnou dopravu. Pak si dám po obědě abych měl trochu spříjemněné odpolko (sklo a více) a pak už to jede po škole do hospy tam ubalit brku... Pak kalit z hospi domů, doma brko a večer ještě na procházku na brko... Ale to jsou extrémy.. Ale nepřehuluju se, snažím se o to, ale nejde mi to. Prostě mám HIGH a cokoliv vyhulim navíc je vyplejtvaný materíál a nic mi to nedělá.

Old Post 04-02-2006 v 18:56 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 8

Omnihash: Spokojenej s menší zhuleností, nebo máš lepší modely nebo hulíš častějc?

Old Post 04-02-2006 v 18:57 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 9

No tak přihodím svoji kvapku taky do mlýna.. hulim tak.. jak kdy přes den většinou nepálím páč chdím do školy a z přednášek bych si nic nepamatoval (pokud pálím přes den, připadá mi jako bych ten den napůl prospal, vím s něho jen kde sem jedl, od koho sme si bral cígo a čemu sem se nejvíc smál.. většinou pi*ovinám ) třeba večer se zase slezem a to je pak opravdu vyhrocený.. (dycky u stolu odpadaj jen lidi ) špeky moc nekouřim páč je to moc zelí na málo lidí (špeka z pwp jako ee ) takže co s toho vyplývá.že hodnoti jak kdo co a jakmoc pálí ani nejde... prostě je to na náladě, času, lidech, místu a taky na tom jaký je to zelí (technika rulezz...)

[size=1]

Old Post 04-02-2006 v 19:54 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 10

moj nazor je, ze telo na vsetko si casom vypestuje nejaku obranu, aby dalsia intoxikacia bola menej nebezpecnejsia.je to tak pri vsetkych drogax. co sa tyka zvladania stavou, tak to sa da naucit len treningom
a kazdy kto uz huli nejaky tan rocik tak si moze povedat, ze prehulit sa uz fakt neda.

napr. ked som kosil urodu s kamosom,ubalili sme si 30cm speka a sfajcit to dalo viac roboty ako skosit...

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 04-02-2006 v 20:21 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 11

jak uz tu psal mesias tak je dobry michat modely, a kdyz nepomuze ani to, bong do palice to jisti

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 04-02-2006 v 21:37 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 12

hovádka..

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 04-02-2006 v 22:46 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 13

no,já sem vlastne nemel v umyslu zistit jak kdo hulí ale spíš jak to dělají ti černí,že dokážou být v prdeli třeba od rána do večera a furt nejeví známky ůnavy, výkysu atd..možná mají vychytané modely které odjíždí samy tak nějak lehce..

zrovna včera sme měli něco z ostravy, dali sme brko, pak šli na pívo..náramně sme se bavili a za 2 hodky byl cas na zmenu lokálu, tak sme vyrazili a já cítil ze to procitování je pryč,nejsem odjebaný,ale už "jenom" spíš ožralý..to mě potěšilo protože sem si moh v pohodě užít ten večer až do konce a nebyl sem odrovnán jako mnohdy předtím..

jinak jestli máte jakýkoliv tip na odstranění výkysu po hulení, sem sním!!!takovyhle thread už tu je ale nenašel sem v něm nic použitlného a lektvary podle prababičky ze samoty u lesa si míchat nebudu..dík a čus

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 05-02-2006 v 07:24 AM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcsvk
Stálý Člen

Karma uživatele thcsvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 14

nazdarek ja som citel v knihe Marihuana-MYTY A FAKTA ze ty naozaj velky borci maju tak priemerne 19jointov denne a pochybujem otom ze fajcia shit..........ja osobne byvam blizsko ba kde sa z ganje stava bussines a kedze moja uroda uz neni tak som nuteny si kupovat ked si kcem zahulit a preto hulim denne tak 2krat kedze nemam tolko cash........dufam ze sa to coskoro zmeni...........peace

Old Post 05-02-2006 v 08:15 AM
thcsvk je offline   Profil uživatele thcsvk   Find more posts by thcsvk   Foto galerie člena thcsvk   Click here to Send thcsvk a Private Message   Add thcsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 15

mne po huleni pomaha nejaky energy drink:bud kamikadze,redbull,semtex..postaci aj kava,hlavne ze sa mozog vzbudi...

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 05-02-2006 v 09:04 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

no jak to dělají černoši v USA?
Myslim, že mám odpověd. V USA se totiž nehulí a neprodává marihuana jako paličky, ale jako směs listí/stonků/palic. Četl jsem to už od několika celkem duvěryhodných zdrojů. Takže proto jsou tak v pohodě...

Old Post 05-02-2006 v 09:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
07-09-2009 - Jak naučím mladou hulit? - 57 odpovědí
18-05-2012 - Jak hulite? - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1274920 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív