Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak Moc HulÍte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15
Autor
Téma 
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 225

Ja prohulim prumerne 2-2,5g denne, vetsinou hlavne po praci, ale dosta casto si davam i rano pred praci vzhledem k tomu ze jsem si koupil vaporizer tak uz i prilezitostne behem prace, no a pak jsou ty vikendy a tam dotenu vsechny pripadne zraty 😀

Old Post 18-02-2019 v 18:39 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
v1e2kpv06o
Stálý Člen

Karma uživatele v1e2kpv06o - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 226

Par krat tydne. Ale uvazuji ze bych koupil vaporizer a vapoval cbd modely

Old Post 18-02-2019 v 21:33 PM
v1e2kpv06o je offline   Profil uživatele v1e2kpv06o   Find more posts by v1e2kpv06o   Foto galerie člena v1e2kpv06o   Click here to Send v1e2kpv06o a Private Message   Add v1e2kpv06o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 227

[účet odstraněn]

Old Post 12-03-2019 v 09:56 AM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkamvp
Nový Člen

Karma uživatele Jirkamvp - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 228

2g skera přes bongo každý den, už je mi z toho jen špatně, dělám si z toho heroin. Stala se ze mě postupem času troska.

Old Post 17-03-2019 v 15:42 PM
Jirkamvp je offline   Profil uživatele Jirkamvp   Find more posts by Jirkamvp   Foto galerie člena Jirkamvp   Click here to Send Jirkamvp a Private Message   Add Jirkamvp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkamvp
Nový Člen

Karma uživatele Jirkamvp - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 229

Strašne mě mrzí jak mě to změnilo. Býval jsem syplej 115kg cvok, teď je že mě 90kg troska co myslí jen na to jak si zahuli. Musím to omezit. Nehulím od patku a jediný co zvládám je dávat si kotlíky z tabáku a myslet na to jak bych si dal pořádnej nulatrojkovej kotlík po kterým se zakaslu jak idiot.

Old Post 17-03-2019 v 15:46 PM
Jirkamvp je offline   Profil uživatele Jirkamvp   Find more posts by Jirkamvp   Foto galerie člena Jirkamvp   Click here to Send Jirkamvp a Private Message   Add Jirkamvp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 230

Obvykle nepřekročím gram denně

Old Post 17-03-2019 v 20:09 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duki
Stálý Člen

Karma uživatele Duki - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 231

hej já dám max 0,5g denně a to ještě se ženou s tím, že vapujeme vřele doporučuji vaporizér, pokud nechcete být tolik unavení a nevdechovat ty sračky z přepáleného dýmu. Taky to ušetří tak 10-20% zásob

Don´t get rekt

Old Post 09-04-2019 v 16:50 PM
Duki je offline   Profil uživatele Duki   Find more posts by Duki   Foto galerie člena Duki   Click here to Send Duki a Private Message   Add Duki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeonly
Stálý Člen

Karma uživatele freeonly - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 232

Pokial mam zasoby tak ficim jak spalovna 🤣 proste ked je co hilulit tak som nonstop high, okrem prace. V praci potrebujem cistu hlavu tak v tomto som zasadovy. Zhulim tak 0.5 az gram denne v priemere. Ked nemam nic kdispozicii tak na to obcas myslim, ale ziadna tragedia...

Old Post 09-04-2019 v 19:21 PM
freeonly je offline   Profil uživatele freeonly   Find more posts by freeonly   Foto galerie člena freeonly   Click here to Send freeonly a Private Message   Add freeonly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freeonly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 233

já jsem hulil každej den, tedka jsou to tři roky, co jsem přestal...hodně dlouho jsem si říkal, že se na to vykašlu, úplně jsem nebyl sám se sebou spokojenej... jednoho dne mi bylo ale tak zle, že to byl jasnej konec... ale to paralelní zhulený já tiše říkalo "neboj, zapálíš si, až to někam posuneš" a tak jsem si řekl, že chci začít podnikat a postupně jsem se do toho vrhl, tři roky práce jsou za mnou, baví mne to, dělám to vše při HPP a začínám tedka vidět první výsledky, ale brko si už nezapálím. Byla to dekáda mládí a ta část života kterou tedka žiju už s minulostí nemá nic moc společnýho.

ale na tenhle web už chodím od roku 2001, byl jsem tu pod několika přezdívkami a pořád sem rád chodím, líbí se mi, že je to tu pořád stejný, i když ta sestava co tu bývala, tak je dávno pryč

Old Post 09-04-2019 v 20:44 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
07-09-2009 - Jak naučím mladou hulit? - 57 odpovědí
18-05-2012 - Jak hulite? - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9083710 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív