Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vytěžil jsem listí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 1


Zdar všichni ,
nashromáždilo se mi trochu kvalitního listí, tak jsem si řek', že vyzkouším zase něco jinýho - pokusil jsem se vytěžit trochu krystalů. Říkal jsem si - kdyby toho bylo alespoň na jednoho šluka... no a tohle je výsledek (pokus o detail):

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 14-12-2001 v 18:49 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad ...krystaly Příspěvek č. 2

...je pravda, že je tam trochu zelenýho, ale řeK' bych, že je to v únosný míře (tak 1:1, možná míň). Chuťově je to super pryskyřičný, čistý, žádný škrábání a high , stačí jeden normální šluk

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 14-12-2001 v 18:57 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Kolik bylo listí? Příspěvek č. 3


Tady si můžete udělat obrázek o o tom kolik toho bylo (vlevo) a kolik bylo listí (vpravo). Uprostřed je zapalovač :

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 14-12-2001 v 19:02 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

ddobry Příspěvek č. 4

To musi byt chut Diky za informaci o umisteni zapalovace

Old Post 14-12-2001 v 19:46 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouzi
Stálý Člen

Karma uživatele dzouzi - 21% PěstitelskáKarma uživatele dzouzi - 21% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 5

teda livo, ses fakt borec. fandim ti uz od ty doby, co si zacal o samozavlacovacich.

proste a jednoduse, mas karmu

dzouzi

Old Post 14-12-2001 v 21:40 PM
dzouzi je offline   Profil uživatele dzouzi   Find more posts by dzouzi   Foto galerie člena dzouzi   Click here to Send dzouzi a Private Message   Add dzouzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

2 livo Příspěvek č. 6

hele LIVO, jak jsi to dělal, takhle "krásně" zelený se mi to nikdy nepovedlo /nic ve zlém/

keep it smile

LEGALIZE IT !!!

Old Post 15-12-2001 v 00:18 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

K4U, Livo. Příspěvek č. 7

Obvykle do této rubriky nelezu, ale dnes to stálo za to. Gratuluji a prosím, přidej telegrafický návod kudy na to. Já mívám listí hodně, ale zatím jsem pouze v případě potřebných louhoval kořaličku na Alzheimra. Díky

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 15-12-2001 v 05:02 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru to hh-top Příspěvek č. 8

toto je můj vyzkoušený způsob, jak použít odpad.
jestli můžu poradit, tak se vyplatí vložit listí (usušené) do nějakého kastrůlku, přez vrch nasadit nějakou punčochu, otočit a klepat do té doby, co ti bude vypadávat takový zlatavý prášek. ten potom shrneš na hromádku, vyměníš náplň v kastrůlku a pokračuješ do té doby co máš listí.
zlatavý prášek si buď můžeš nasypat do jointa, nebo ho mačkáš tak dlouho až z něj vznikne hmota (hašiš, charas). Krásně voní a funguje.
listí posléze jde použít na mlíko.

PS: na tuhle výrobu používám listí z palic, které odstraňuji po sklizni. Je plné pryskyřice.

PSS: klepej do té doby co ti vypadává zlatavý prášek, jestli v tom budeš mít zelené, tak to bude mít hroznou chuť a neuplácáš z toho nic.

Hodně zadru

LEGALIZE IT !!!

Old Post 15-12-2001 v 10:24 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Příspěvek č. 9

Zdar mefisto a díky za doplnění, posílám K+. S tou punčochou je to dobrej nápad, dík za tip. Dělal jsem to poprvé, takže příště to bude určitě lepší, použil jsem totiž jemnej silon a asi měl moc velký díry. Jinak doporučuju ještě před sítováním materiál i s nádobou ochladit v mrazáku. Krystaly budou křehčí a budou se lépe olamovat

to monty: myslím, že mefisto odpověděl vyčerpávajícím způsobem . Doufám, že ti to vyjde, pak třeba můžeš přidat pár zkušeností. High

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 15-12-2001 v 12:43 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Stáli jste mě sice dvě Káčka, ale... Příspěvek č. 10

stálo to za to. Díky, jsem rád, že jsem se zase něco naučil. Kdybyste potřebovali s něčím poradit, třeba jak se žije s pleší a tak, neváhejte se na mě obrátit.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 15-12-2001 v 16:05 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad BTW Příspěvek č. 11

... tady se můžete podívat jak to dělá cosmonaut na OG: http://www.overgrow.com/edge/showth...?threadid=19991

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 15-12-2001 v 18:01 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 12

Nazdárek LIV, K4U.....
Nechci ti to tu kazit, ale myslím že se to dá taky zkusit:
nedávno se mi dostala do ruky nezaručená informace o způsobu jak dělat studenej haš, takže jsem to trochu odzkoušel. Materiál ve skleničce jsem dal do mrazáku (nastavený na největší mrážení), nechal náležitě zmrznout a pak jsem chodil tu skleničku protřepat. Tím třepáním se začal na stěnách usazovat takový bílo-hnědo-zelený prášek, taky jsem zkusil meteriál přesípat z jedné sklenice do druhé (obě podchlazené), pak jsem jen prášek setřel prstem a z prstu na papír - lze to několikrát opakovat. Je to sice zdlouhavé, ale výsledek ujde. Bohužel nemám už potřebný materiál, takže tuto metodu nemohu dotáhnout do použitelného konce.....


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 16-12-2001 v 15:25 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru Příspěvek č. 13


to mephisto: měl jsi pravdu, bez zelenýho je to lepší


LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 20-12-2001 v 18:57 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 14

Táák.Včera sem jen tak skusmo vzal filmovku s listím od palic, nechal namrazit, klepal a klepal a pak plácal a plácal až mi vznikla kulička tak 0,8 v průměru, spíš černější než hnědá.Trošku nechal odstát a zachvilku du koštnout. K+ všem, jejichž rad sem využil

Old Post 18-10-2003 v 13:27 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 15

já letííím

Old Post 18-10-2003 v 14:18 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 16

ataner - "ja letim" - to bolo pred kostnutim => "letim to kostnout" alebo uz po kostnuti? jak to vypada s kvalitou?

kinda back

Old Post 18-10-2003 v 20:24 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9770190 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív