Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 400W sodik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Maroko
Stálý Člen

Karma uživatele Maroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 29  

400W sodik Příspěvek č. 1

Nazdar!
Zohnal som si 400w sodikovu vybojku. Namontoval som ju do mojho 250w kompletu a v pohode sa rozsvietila. Mam si radsej zohnat starter, kondenzator, tlmivku na 400w alebo to mozem nechat v tom 250w komplete ? Nezhori to?

Diky.

Old Post 29-01-2006 v 15:38 PM
Maroko je offline   Profil uživatele Maroko   Find more posts by Maroko   Foto galerie člena Maroko   Click here to Send Maroko a Private Message   Add Maroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FGS
Nový Člen

Karma uživatele FGS - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 2

Shoří. Nemáš zač.

Old Post 29-01-2006 v 15:44 PM
FGS je offline   Profil uživatele FGS   Find more posts by FGS   Foto galerie člena FGS   Click here to Send FGS a Private Message   Add FGS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 3

Určitě si sežeň vše na 400W, jinak ti na tomhle balastu bude svítit jako 250W. A možná ji to i škodí, tím si ale nejsem jistý. Jinak

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 29-01-2006 v 15:54 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 4

Jestli máš startér klasickej TRZ 11 tak utáhne i to čtyřkilo. Pak by ti stačilo koupit jen tlumivku. Koukni buď do bazaru nebo u janci za ni chtěj něco přez pjéťo

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 29-01-2006 v 15:59 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krusty
Nový Člen

Karma uživatele Krusty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

Zdarec a jak je to v případě že mám sadu 600w a chci do ní zapojit 400w výbojku pojede to v pohodě nebo musí být opět sada 400w

Old Post 02-03-2006 v 20:28 PM
Krusty je offline   Profil uživatele Krusty   Find more posts by Krusty   Foto galerie člena Krusty   Click here to Send Krusty a Private Message   Add Krusty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

v 600W kompletu bude výbojka dostávat proud jakoby byla 600tiwatová a na to není 400W stavěná takže to nevydrží. Ale na tuto otázku už tady je odpověď x-krát

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 02-03-2006 v 20:46 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MESK
Stálý Člen

Karma uživatele MESK - 41% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Ten komplet 600W bych nedoporučoval vybojka bude svítit tak 10 minut a pak se přehřeje a zhasne.

Ja sem jel dvě sklizně 400W výbojka a startér 100-400W, tlumivka 250W přesně jak to máš ty a v pohodě, řek bych akorát že nesvítila tak jak by mohla

Tlumivka ti omezuje proud do výbojky, takže ti 250W tlumivka nedá patřičný proud pro 400W

Jo a poku by startér nebyl na 100-400W ale jen na 250 tak ten ti dá menší zápalný napětí což také způsobí úbytek na světelném výkonu, možná ovlivní i spektrum výbojky.

Old Post 02-03-2006 v 20:47 PM
MESK je offline   Profil uživatele MESK   Find more posts by MESK   Foto galerie člena MESK   Click here to Send MESK a Private Message   Add MESK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofero
Nový Člen

Karma uživatele kofero - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 8

Ahoj lidi chtěl jsem se zeptat kolega mi dal výbojku s označením OSRAM Vialox 400w nav-t (son-t) nemohu na netu nikde najít toto označení nevíte jestli je tato výbojka vhodná dík za odpověď Kofero

Old Post 08-03-2006 v 14:04 PM
kofero je offline   Profil uživatele kofero   Find more posts by kofero   Foto galerie člena kofero   Click here to Send kofero a Private Message   Add kofero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 9

kofero:
Vhodná je (podle toho na co, třeba na pěstování určitě).

Jinak jestli píšeš že nemůžeš najít tak to asi nehledáš...

Pro OSTATNÍ:
když jsem dal do google "OSRAM Vialox" tak to vyhodilo zajímavej odkaz o světelných zdrojích (jako obecně, neni to zaměřený na pěstování)
http://www.sweb.cz/usporyvm/verejne...elne_zdroje.htm

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 08-03-2006 v 14:45 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofero
Nový Člen

Karma uživatele kofero - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7 

Nápad Příspěvek č. 10

chtěl jsem se jeste zeptat jestli philips son-t agro je lepší a v čem (ja odkazy našel ale nemohl jsem najít přímo k označení OSRAM Vialox 400w nav-t (son-t) vždy tam bylo třeba son-t plus atd jinak dík za odpověď

Old Post 09-03-2006 v 18:42 PM
kofero je offline   Profil uživatele kofero   Find more posts by kofero   Foto galerie člena kofero   Click here to Send kofero a Private Message   Add kofero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 11

Osram 400W Vialox Nav-t super (Son-t plus) - to mame asi stejny slunicko,vyborna,nemenil bych!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 11-03-2006 v 07:48 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawi
Nový Člen

Karma uživatele dawi - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 12

custe, mam 400W sodik (myslim, ze to je to stejny co v predchozim prispevku) a uz mi znicila dvoje spinacky. po nekolika vyklech spinacky proste prestanou fungovat. Jedny byly uplne ty nejlevnejsi za 200, druhy trochu lepsi. Je mozny, ze tyhle spinacky nejsou staveny na neco jako je 400W lampa nebo mam problem nekde jinde? diky

Old Post 05-04-2006 v 10:30 AM
dawi je offline   Profil uživatele dawi   Find more posts by dawi   Foto galerie člena dawi   Click here to Send dawi a Private Message   Add dawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3567550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív