Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Million Marihuana March 2007 - 10th Anniversary !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Pujdete?
This poll is closed.
Prijdu poprve, uz se tesim! 28 15.05%
Prijdu poprve, uz se tesim! Nejsem z Prahy. 36 19.35%
Chodim a ted prijdu taky. 37 19.89%
Chodim a ted prijdu taky. Nejsem z Prahy. 20 10.75%
Chodim, ale ted mi to nevyjde. 0 0%
Chodim, ale ted mi to nevyjde. Nejsem z Prahy. 5 2.69%
Nechodim a neprijdu. 6 3.23%
Nechodim a neprijdu. Nejsem z Prahy. 54 29.03%
Total: 186 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Obecné Million Marihuana March 2007 - 10th Anniversary !!! Příspěvek č. 1


Ahoj vsechny growerky a hulicky, groweri a hulici, vsichni priznivci uzivani a pestovani cannabis!

Občanské sdružení za Legální Konopí [OSLíK] a Ministerstvo kultur poradaji jiz 10. rocnik demonstrace za legalizaci konopi.

Letosni Million Marihuana March 5.5.2007 zacina ve 13:00 na Staromestskem namesti v Praze a kolem 13:30 pokracuje pochodem na Letnou, kde ve 14:00 zacina nejen hudebni produkce.

Vse najdete na webu www.legalizace.cz a na plakatu.

Doufam, ze se tam vsichni potkame!!!

A k poslechu a tanci hraji Rehakovi Kanci :-DDD
..a vite jak me poznate? Jsem malej, zrzavej a tlustej a budu s sebou mit jeste mensiho brejlatyho zjeba. TAK.

Vas R-MMMan

P.S.: Lidove rceni:
Kdo chce prijit, hleda zpusob, kdo nechce, hleda duvod :-)
P.P.S.: Kdyby chtel nekdo banner MMM2007 na svoje stranky, tak me kontaktujte pres PM, kazda propagace se hodi, dik.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 19-04-2007 v 20:57 PM

Old Post 01-04-2007 v 11:00 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 2

asi budu hledat ten důvod

Old Post 01-04-2007 v 11:14 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 3

Chybí tam možnost: Chci přijít ale nejsem z Prahy

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 01-04-2007 v 13:57 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 4

Tak to je super my tentokrat asi nejspis pojedem a bude to nase premiera tak se uz tesim peace

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 01-04-2007 v 14:19 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 5

No tež bych přijel rád, mám to ale trochu z cesty (asi 400Km).

Jsem ale koukal na www.legalizace.cz a tam o tom zatím není ani zmínky tak nevím nevím...

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 01-04-2007 v 14:30 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

moc rád se zase stavím....ale jedna věc mě na MMM sere čím dál tím víc...stánky s pivama...je to akce na podporu legalizace a zasraný pivovary na tom rejžujou...to k sobě nepatří!!!

Old Post 01-04-2007 v 14:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 7

jj pojedu se podivat....

kdo nejede je srab

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-04-2007 v 14:42 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
badjoke
Stálý Člen

Karma uživatele badjoke - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

Mno nevim, par minulejch kousku sem navstivil, a kvalita je rok od roku jinde.. Naposledy, co se mi legalizace fak libila, to napred museli zakazat a pak trochu vypunkovat, hrat z kamionu a dodavek atd, no romantika snad z roku 2002..

Ae kdyz vyjde pocasi, tak se zase rad do prahy podivam, postat frontu v delvite, pokalit na slunicku, hanit BigMcky svacici kinderpunx, dostat do hlavy aspon jednu radnou ranu frisbim..

No nedá se svítit, musí se svítit..

Old Post 01-04-2007 v 17:35 PM
badjoke je offline   Profil uživatele badjoke   Find more posts by badjoke   Foto galerie člena badjoke   Click here to Send badjoke a Private Message   Add badjoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 9

urcite tenhle chci trosku chapat. na minulym sem byla az do noci ale co se tam delo a kdo hral jsem zjistila az ze zprav

my first time

Old Post 01-04-2007 v 18:54 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutan
Stálý Člen

Karma uživatele Tutan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 10

chtel bych se prijet a doufam ze mi to vyjde

Old Post 01-04-2007 v 19:17 PM
Tutan je offline   Profil uživatele Tutan   Find more posts by Tutan   Foto galerie člena Tutan   Click here to Send Tutan a Private Message   Add Tutan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenochod
Stálý Člen

Karma uživatele Lenochod - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lenochod - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 11

Jo letos bych už KONEČNĚ mohl jít.Zahulit, kopnout si s hakisem , hudba Nevítwe někdo jestli tam bejvaj fotbálky ?

Old Post 01-04-2007 v 19:51 PM
Lenochod je offline   Profil uživatele Lenochod   Find more posts by Lenochod   Foto galerie člena Lenochod   Click here to Send Lenochod a Private Message   Add Lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 12

minuly rok jsem chtel jit ale nakonec s toho sešlo a cely rok sem toho litoval ale tento rok urcite prijedu tak se na vas tesim

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 01-04-2007 v 21:19 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 13

Zatim s tim taky pocitam, snad z toho nesejde.

Old Post 01-04-2007 v 21:34 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 14

Snad vyjde počásko, loni to bylo fakt nekompromisní!!!!!

Old Post 02-04-2007 v 06:57 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 15

Mno, otazka zni,co ostatni
Jinak je ma vule vysrat se na to stejna jako podivat se tam

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-04-2007 v 08:01 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 16

jooo.. minulej rok sem nebyl, letos urcite vemu mladou a povalíííme

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 02-04-2007 v 08:11 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-04-2016 - Million Marihuana March 2016 Prague - 7. květen - 0 odpovědí
27-05-2005 - Million Marihuana March 2005 - 12 odpovědí
03-12-2004 - Million Marihuana March 2004 - 93 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6809630 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív