Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » zapojeni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
elektromanik
Nový Člen

Karma uživatele elektromanik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 20 

zapojeni Příspěvek č. 1

Zdravim no nejsem elektrikar tak se chci zeptat par veci ohledne sodiku..
Snazil jsem se to zapojit podle tohohle schematu http://grower.cz/home/potw.php?...ow&photoid=7647
a nejak mi to nesviti jde citit ze v tlumivka jde a starter dela divny zvuk taky bzučici tak se chci zeptat jestli to tak ma delat jo a nevim urcite jestli kondenzator je 100% funkcni tak se chci zeptat jestli by to melo jen aj bez neho..Diky za odpovedi a kazda rada prijde vhod--

Old Post 27-01-2006 v 16:24 PM
elektromanik je offline   Profil uživatele elektromanik   Find more posts by elektromanik   Foto galerie člena elektromanik   Click here to Send elektromanik a Private Message   Add elektromanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 2

Cau to schéma se mi nak nezdá .To bzučení mě to dělá kondenzátor dyz se nabijí(s tim startérem newim) ale rozhodne bych tam nakej měl šetří to elektřinu a výbojku.Tady máš jeste dobrý schéma na zapojení dyztak to zkus podle toho http://grower.cz/forum/showthread....light=hydrothor .Mír

Naposledy upravil Cactuss 27-01-2006 v 17:35 PM

Old Post 27-01-2006 v 17:15 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 3

Čaute lidi takova vecicka: kondenzator je tam k tomu proto že na civce (tlumivce) se fáze vychyluje a to může vracet do sítě šum a když tam dáte kondik tak se fáze vychyluje přesne opacnym smetrem tak když tam dáte správný kondenzátor tak se to ty výchylky pokrátí a zůstava původní, ale kondenzator na funkci vybojky nebo starteru nema žádný vliv (pokut neni spaleny a nesktatuje to).

Old Post 27-01-2006 v 17:52 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aivos
Stálý Člen

Karma uživatele Aivos - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 4

kondenzator tam byt ani nemusi,,,

Starter CLEO,jak zapojit zapojit na sodík zde

Old Post 28-01-2006 v 19:11 PM
Aivos je offline   Profil uživatele Aivos   Find more posts by Aivos   Foto galerie člena Aivos   Click here to Send Aivos a Private Message   Add Aivos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sexiff
Nový Člen

Karma uživatele Sexiff - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

Dobré dopoledna vážení dámy a pánové, kolegyně, kolegové.

Dnesky jdu na poštu pro sodik 70W, startér a tlumivku, leč co postrádám je kondenzátor neboli kondik. Ne že bych ho postrádal úplně, něco se v dílně a ve stodole mezi všema krámincema najde ve starých zářivkových světlech, ale spíš by mě zajímalo, jakou kapacitu tam prsknout. Teoreticky je to jedno, si myslim. Důležité je, aby kondik vydržel 230V (což ty ze zářivek splňujou) a jediným důležitým charakterem je ,,fázový posun", aspoň tak bych si to zapojení vysvětloval. Ale nerad bych se při mé oblíbené metodě dočkal odpálení výbojky, startéru, tlumivky, nebo některé z mých končetin, tak s radši nejdřív zeptám!!
Předem děkuji za odpověď.
Tomik

Old Post 01-02-2006 v 13:30 PM
Sexiff je offline   Profil uživatele Sexiff   Find more posts by Sexiff   Foto galerie člena Sexiff   Click here to Send Sexiff a Private Message   Add Sexiff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elektromanik
Nový Člen

Karma uživatele elektromanik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 6

No tak jsem tam dal ten kondenzator zapojil to podle toho planku (schema) a kdyz jsem to strcil do elektriny tak to vyhodilo pojistky..Nevite co muze byt spatne a jestli se timto mohlo neco poskodit?

Old Post 03-02-2006 v 19:07 PM
elektromanik je offline   Profil uživatele elektromanik   Find more posts by elektromanik   Foto galerie člena elektromanik   Click here to Send elektromanik a Private Message   Add elektromanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-10-2014 - pořadí zapojení - 4 odpovědí
30-10-2009 - Zapojení hodin - 1 odpovědí
25-02-2009 - Zapojení Lampy - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9083600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív