Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co dělám špatně(250sodík)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

co dělám špatně(250sodík) Příspěvek č. 1

zdravím pěstitele

ted jedu v hlíně OB a white shark hnojím general hydro jelikož sem jel předtím hydro tak sem neměl problémy s muškama.nevím jak se jich zbavit používám hubící spray ale fyrt jich je tam mnoho celkem mě to štve,protože mi leží uplně všude a dvakrát týdně musím vymývat celou skřín.taky se to muže trochu projevit na chuti vzoru. jestli znate něco lepšího sem s tím

pošlu foto chtel bych to skritizovat a poradit

Old Post 20-01-2006 v 14:27 PM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 2

skus hledat je tady toho vic nez dost

Old Post 21-01-2006 v 09:21 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarin250
Stálý Člen

Karma uživatele jarin250 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3


Zdarec
Tohle mi poradil někdo jinej, není to z mé hlavy, ale určitě ti to pomůže.


nejlepší jsou lepove desky, který koupiš v kazdym zahradnictvi
<---viz foto. ja jsem 100% spokojen. cim driv to das tim mit jich bude.

Naposledy upravil jarin250 21-01-2006 v 12:01 PM

Old Post 21-01-2006 v 11:41 AM
jarin250 je offline   Profil uživatele jarin250   Find more posts by jarin250   Foto galerie člena jarin250   Click here to Send jarin250 a Private Message   Add jarin250 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 4

tu desku ma prave kamarad a nadava jeste vic nepomuze kurva nic.
Ale cirou náhodou jsem vc
era dostal jmenuje se to decis flou 2,5 a hned jak jsem tu lahvi
ku otevrel tak jsem poznal to musi zabrat smrad drazdeni sliznice
ted uz mam dva tri dny bych typl do konce ele mam strach ze jak tam dam nove rezy tak to bude to same ten pripravek je jen v dobe rustu

Old Post 27-01-2006 v 08:50 AM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 5

jarin ale urcite diky za snahu podivej se na ne podle me jim chybi hmota a nebo uz sem tak rozmazleny z hydro.Jak jsem jel ve vode sage zadny problem vune v celem kvartyru a ta hmota byla vetsi.Osobne si myslim ze uplne se tech musek nezbavim

Old Post 27-01-2006 v 09:09 AM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6

nechapu proc mi tam nejde dat foto mam nakvalitni fotak tady kdosi rikal ze fotka musi mit urcite giga

Old Post 27-01-2006 v 09:26 AM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 7


tos nekde se mi ty fotky strací

Old Post 27-01-2006 v 09:30 AM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 8




konecne-prihodim jeste foto
ted to mam v kyblech ale priste tam z boku dam desku a naplnim to cele hlinou mam to tak prokorenene ze mi koreny pomalu lezou vrchem s kyble.A taky si myslim ze kdyz koreny budou kde jit tak se budou jinak vyvijet.Taky jsem je nechal trochu prerust jsou blizko kool tubace.JO a dulezita vec predtim jsem jel hydro a hnojil jsem tada general hydro a ted jedu v hline vadi to?

Old Post 27-01-2006 v 09:40 AM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarin250
Stálý Člen

Karma uživatele jarin250 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

Já myslím, že to vypadá hodně dobře

Old Post 01-02-2006 v 16:02 PM
jarin250 je offline   Profil uživatele jarin250   Find more posts by jarin250   Foto galerie člena jarin250   Click here to Send jarin250 a Private Message   Add jarin250 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 10

máš lepší kytky než foťák :-) (dost rozmazané)

Old Post 02-02-2006 v 10:17 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 11




s tim fotakem je to na prd.v blizke dobe si fotak pujcim a nafotim detaily. Ted uz se susi.na tech spodnich listech jde videt ty cerne male svine co mi oziraj kytku

Old Post 02-02-2006 v 23:17 PM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 12

mam to v kyblech od primalexu,ted jsem to vyresil jinak vyrezal jsem si desku presne na miru dvacet vysokou a na dno jsem dal ve dvojmo igelit.Koreny se maji kde tahat takze by se to melo projevit i nad hlinou.
Minuly rok jsem jel hydro tak mi zbyly vzduchovaci motorky co s nima.
Nebal jsem se je vyuzit a zasypal jsem je keramzitem.Proste to budu foukat do hliny.Vzduch tomu neuskodi.

Casem to urcite proroste co si o tom myslite

Old Post 02-02-2006 v 23:33 PM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 13

Moc se omlouvam ale nesehnal jsem lepsí fotak,samotneho mě to mrzí.Ted už není skoro co fotit takže lepší fotky nebudou. příště

Ke kytičkám podařilo se mi ve skříni snížit vyskyt musek a to tím ,že přesne zalívam.Mam sřín jen 30cm hlubokou a dal jsem tam 14 řízků různého puvodu. 7 odrud Na řízky jsem svítil asi jenom 6 dní 18-6 a pak jsem to hned prepl at se tak netahají je jich tam v pysk.Jak jsem říkal vymenil jsem kýble od primalexu za desku, ktera hraničí hlinu.A myslim si že se to začína už trochu projevovat tím že tam nebude žadné místečko volné.
prosím odpovezte nekdo co si myslíte o te hlíně a hnojkach na hydro
a taky jsem tu ješte nevidel nikoho co sadil tolik druhů v tak malém prostoru-to by vadit moc nemělo ne
mějte se at rostou a pište zlepšovaky

Old Post 17-02-2006 v 21:26 PM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 14

komu se nelení ........

Old Post 17-02-2006 v 21:33 PM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocoNut
Stálý Člen

Karma uživatele cocoNut - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 15

pekne na zaciatok ! kolko mas vysku tej skrine ?

Old Post 18-02-2006 v 09:20 AM
cocoNut je offline   Profil uživatele cocoNut   Find more posts by cocoNut   Foto galerie člena cocoNut   Click here to Send cocoNut a Private Message   Add cocoNut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 16

Dobre reknu víc
vyska 110 sirka metr a hloubka 30cm.Je to maly prostor takze se to tam moc dobre odrazi.Ze vnitrku to mam natrene nejakou matnou bilou barvou.

Pridam dnesní foto pro upresnení a opet se omlouvam za fotak

Old Post 19-02-2006 v 11:18 AM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2209960 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív