Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » UKAZKA MESICNIHO SAMCE (NO NAME)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1


Pro ty co treba zacinaj a nepoznaj jak vypada samec, tak tohle by melo bejt dost nazorny a je to pres mesic stary...tak me nekamenujte, ze jsem kvuli tomu zalozil new thread

Old Post 27-06-2002 v 18:52 PM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

O.K. dik za tu fotku ... tento rok je prvni co sem seriozne zasadil a ac zkuseny hulic pestitel sem mizernej takze to ocenuju !

P.S.:Tyyy jo! to vypada ze mam sami samice )!(

just i_oNe

Old Post 27-06-2002 v 21:26 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 3

o do kdy by se mely ukazat samci?? kdyz se mi este neudelali kvety tak uz to samci nebudou ??

Old Post 28-06-2002 v 13:16 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 4

nu nevím... na měsíc to vypadá zatraceně dospěle.. už mám kytky dva měsíce ale po něčem takovémhle ani stopy... buďto znamená, že mám samé samice, čemuž ale nevěřím, protože spolehlivě jsem identifikoval teprve jednu.. ostatní jsou takové nemastné neslané..

chtělo by to fotku z většího kytiččina mládí. V téhle fázi to už pozná snad každý se mu líhne chlap

Jinak, THX dobrá snaha, k+
ale moc mi to nepomůže

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-06-2002 v 13:59 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 5

no ja mam kytky uz asi 5 mesicu stary(sklenik) a porad rostou a kvety to nedela blizny taky ne. se bojim ze to budou 2m samci

ondras: jak si spolehlive urcil ze jedna kytka je samice,... blizny??

Old Post 28-06-2002 v 14:25 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Havajan Příspěvek č. 6

Podle mých a i zkušeností ostatních pěstitelů, samci letos kvetli hodně brzo. Měl jsem jich celkem požehnaně (k celkovému počtu kytek) a ani jeden z nich při prvních květech nepřesáhl výšku třiceti centimetrů.
Proto bych řekl, že můžeš být v klidu a budeš mít samé samice . Teda alespoň pravděpodobnost je dost vysoká .
A u mladších kytek bez květů se to poznává dost těžko, možná vodítka můžou být větší rozestupy mezi patrama nebo kratší lístečky, ale podle mě je vždycky lepší počkat na jistotu, než vyškubnout budoucí samici jen proto, že se nám nezdála .

Old Post 28-06-2002 v 14:52 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 7

2 havajan

přesně tak: je to divné, ale prostě ukázala blizny. Je to Orange Bud.
A jak vás tak pročítám, začínám mít dojem, že vlastnosti jednotlivých odrůd se může navzájem diametrálně lišit co se doby kvetení týče a hlavně co se týče ukazování znaků pohlaví...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-06-2002 v 15:06 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 8

pro ukazku asi tak mesic starej vzrust ted uz se mi to do toho skleniku nevejde

To Al-Bam: s tema rozestupama to ani nerikej ty mam jak prase, ale zase listecky jsou docela velky. tak se den co den "modlim" at to neni samec to by jsem pak asi plakal

Old Post 28-06-2002 v 15:27 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

NO*jasne, s tema samcema je to opravdu random, tenhle noname zatracene rychle rostl a taky se ukazaly ty koule v poho...jestli vas zajimalo, jak to bylo vysoky, tak skoro jako ja toz pres 1,5m , coz si myslim, ze za mesic a par dnu je docela dobrej rust i presto, ze to bylo 2x zastrihnuty ))

Old Post 28-06-2002 v 17:54 PM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 10

Že já nemlčel, zakřiknul jsem si jednu kytičku . Dneska jsem se byl podívat na zahradu, jak se vede mým třem krásným "samičkám" a jedna mi sdělila, že je samec .
Jsou všechny tři jako "sestry" co se týče velikosti a celkem si notujou i tvarem, ale nejsou to stejný semínka.
Ale asi ho tam nechám, protože tenhle model je fakt dobrej a stejně potřebuju semínka, protože jsem teď všechny bezhlavě rozdal .
Chtěl jsem tím jenom potvrdit, že nikdy není nic jistý a stát se může cokoli. Až ti Hajavane ty rozestouplý patra hodí palice, tak pochopíš .

P.S. Asi jsem ti poprvý zkomolil přezdívku, tak se omlouvám, ale ten Havajan se přímo nabízí .

[Edited by Al-Ban on 29-06-2002 at 03:38 PM]

Old Post 29-06-2002 v 14:36 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 11

to Hajavan

Ja myslim,ze mas samici.Teda aspon to velky vytahly cos fotil.
Kousek od tveho palce smerem vlevo vyrustaji z uzlabi listu dalsi vyhonky a jestli delaji dalsi a dalsi listecky bez kulicek tak mas s nejvetsi pravdepodobnosti samici.
Si rad?

Old Post 29-06-2002 v 14:54 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4741340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív