Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Drazí přátelé ano!!! 70W/110W bubbler V-SCROG (V-BOG)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

Myslíte si, že to má cenu?
This poll is closed.
Jo, hochu, jdi do toho! 10 52.63%
Kdybys tam narval větší světlo, tak možná... 2 10.53%
Je to úplně na hovno, kašli na to a pěstuj radši pažitku na zahradě. 4 21.05%
Nevím, nechám se překvapit 3 15.79%
Total: 19 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Hydroponie Drazí přátelé ano!!! 70W/110W bubbler V-SCROG (V-BOG) Příspěvek č. 1

Zdravím vážené growerstvo!

Po dlouhé době jsem navštívil tyto skvělé stránky, což mě inspirovalo natolik, že jsem se rozhodl po dlouhé době zase zahulit a hlavně rozjet nějakou low-power pěstírnu... Po dlouhém přemítání, co že by pro mě bylo asi nejlepší jsem se rozhodl, že zvolím osvědčenou konfiguraci Pana pěstitele g-mana, založenou na 2 65l maltovnících a důkladném V-SCROGu (uvidíme jestli se povede něco jako V-BOG).

Světlo plánuju do začátku Phillips SON-T 70W a podle toho, jak proběhnou tepelné testy s OSRAMem SON-E 110W, bych je případně vyměnil

Pojedu s největší pravděpodobností hydro (bubler), tak bych se chtěl zeptat na nějaké hnojiva, které můžete doporučit (celá tato sranda není myšlena jako vážné pěstování, jde mi jen o to, jestli to fakt jde )
Koupil jsem od AGRO CS tyto hnojiva - KAKTUS (NPK 4-7-6) a PALMA (NPK 9-4-5). Takže tímto směrem je směrovaná první otázka - bude to stačit když to rozředím v doporučovaném poměru 1:3? Nebo se mám nasrat a jít koupit něco od renomované (holandské) firmy? Málem bych zapomněl, koupil jsem i něco jako listový "doplněk stravy", jmenuje se to HYCOL-Z, takže uvidíme... Ph ani Ec metr zatím nemám, takže se budu muset řídit intuicí

Osazenstvem si ještě nejsem jistý, byl bych rád za 3-4x Love Potion#1 , ale uvidíme co seženu.

Ventilaci bude zajišťovat pravděpodobně něco z produkce firmy SUNON, ale zatím jsem to moc neřešil (pravděpodobně 12V s co nejvíce m3/h napojený před pachový filtr, který bude likvidovat veškeré nechtěné vůně. Jestli máte nějaké tipy, můžete se samozřejmě vyjádřit.

Vzduchování v bubleru budu asi řešit nějakým ATMANem, nebo nějakým podobným akvaristickým vzduchovadlem, tam myslím není moc co pokazit, nebo je?

V průběhu dalších dní/týdnů (jak bude čas) se tu budou objevovat fotografie s komentáři dokumentující skříň od jejího samotného vzniku až po sklizeň... Doufám, že se zapojíte s nějakými komentáři, abych věděl, že na to nejsem sám...(zejména bych chtěl poprosit o rady pěstitele kteří mají zkušenost s malťákama (prendu, Trolejbuse, g-mana...))

Old Post 10-01-2006 v 00:51 AM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 2


2 trolejbus: No, já jsem si myslel, že to tak nějak bude... ale díky za tipy, ta 182m3/h je teď v GM v akci za 125Kč, no nekup to

u growshop.klecka.cz mají tripack od General Hydroponics, takže to vezmu

Ta SON-E je úplně stejná jako SON-T akorát je eliptická a bíle zakalená.
(viz obrázek vedle)

Taky se zeptám : ty máš něco jako matkárnu, nebo řízky kupuješ? předpokládám, že máš, ale jenom abych měl představu.

Naposledy upravil Photographer 10-01-2006 v 17:47 PM

Old Post 10-01-2006 v 17:26 PM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3

Tak abyste věděli, co se děje....

Koupil jsem v akvaristice vzduchovou pumpu Sacem Sonic SR 8900 za 416,- - vytlačí 180l vzduchu za hodinu, myslím, že to pro začátek stačí...

Zítra jedu na zkoušku do Brna, takže tam něco málo nakoupím a pak už to snad rozjedu...

Došel jsem k tomu, že asi nejlepší bude vymakat pěstírnu a dětičky narvat až do hotového Vzhledem k akci v GM koupím větrák na 12V, který tahá 182 m3/hod za 125 Kč a tím bych měl být snad vyřešený po elektrické stránce...

Brzy budou další aktualizace a snad i nějaké fotky, takže to tu sledujte

(samozřejmě nikoho nenutím... )

Rady vítám

EDIT: btw. zajímalo by mně, kdo zvolil v anketě pažitku (resp. kteří dva dobráci... přiznáte se?)

Old Post 16-01-2006 v 00:49 AM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blejt
Nový Člen

Karma uživatele Blejt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

Co je pls GM ( ze by GrowMarket?)..? Nebo resp. kde bych moh poridit ten vetrak..?

Old Post 16-01-2006 v 11:11 AM
Blejt je offline   Profil uživatele Blejt   Find more posts by Blejt   Foto galerie člena Blejt   Click here to Send Blejt a Private Message   Add Blejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 5

-Blejt(no ty máš teda nick...)-

www.gme.cz

Old Post 16-01-2006 v 11:38 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blejt
Nový Člen

Karma uživatele Blejt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 6

To prenda: ani nechtej slyset jak sem k nemu prisel...

Old Post 16-01-2006 v 13:20 PM
Blejt je offline   Profil uživatele Blejt   Find more posts by Blejt   Foto galerie člena Blejt   Click here to Send Blejt a Private Message   Add Blejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blejt
Nový Člen

Karma uživatele Blejt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7


2prenda..jinak diky za ten link..
jinak o chlazeni a zaroven ventilaci mam takovouhle predstavu(viz obr),ale nevim jestli by to mohlo stacit(jako to provedeni i vybrany ventilatory) a jestli podtlak v cooltube neni problem..

Ventilator 1.......SUNON 12DC 80x80x25mm,61m3/h,37dB
Ventilator 2.......SUNON 12DC 120x120x38mm,182m3/h,41dB

Old Post 16-01-2006 v 20:30 PM
Blejt je offline   Profil uživatele Blejt   Find more posts by Blejt   Foto galerie člena Blejt   Click here to Send Blejt a Private Message   Add Blejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Palec dolů Příspěvek č. 8

Tak jsem se konečně dokopal k cestě do Bauhausu abych koupil ty slavné maltovníky (65l, materiál PE.)

Průser je v tom, že úplně nelidsky smrdí (fakt humus) - v šalině si ode mně lidi odsedali a když jsem je měl v pokoji, tak jsem je musel dat po 30 minutách pryč a hodinu větrat, protože se to fakt nehodilo.
Chci se proto zeptat "kalfasářů": Umývali jste ty malťáky v něčem, po čem přestanou smrdět, nebo jste to skousli (ten smrad) anebo je máte v nějaké neobývané místnosti? Moc díky za odpovědi.

P.S.: Jestli jste si je nechali takto smradlavé v pokoji, tak vám závidím silný žaludek - mi je z toho blbě jenom si na ten smrad vzpomenu :-D

Naposledy upravil Photographer 15-02-2006 v 12:55 PM

Old Post 15-02-2006 v 12:46 PM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 9

Takže problém je vyřešený - pro všechny co řeší co se smradem z "malťáku" - stačí je pořádně vydrhnout roztokem octa. Kámoš říkal 1l octa na 99l vody, ale silnější koncentrace nevadí (rozumně), takže jsem dal 1l octa na cca 25l vody a smrad sice nezmizel, ale(!!!) extrémně zeslábl, takže už se mi z toho nechce zvracet. V průběhu týdne bude update, musím přemístit pěstírnu na bezpečnější místo - vědělo o ní moc lidí.

Old Post 26-02-2006 v 16:17 PM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0028700 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív