Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Minibox By KaČer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Obecné Minibox By KaČer Příspěvek č. 1




Tak jsem konečně dokončil a osadil můj první Growbox. Je to akvárium 62x20x27 vyložené lesklou stranou alobalu a polepené kartónem aby neprosvítalo.

Svítím 2x20W warmwhite úsporkama.
jako stínítko jsem použil leštěný plech z jakési slitiny hádal bych mědi zinku a ještě něčeho...

Větrám PC větrákama 9 a 5cm jeden vyhání vzduch z bedny ven a druhý odsává teplý vzduch se spodu úsporek.

Osadil jsem noname rostlinama do kaktusového substrátu.
Hnojim žížalkama
Zalývám ustátou vodou s upraveným ph KOHčkem a přidaným peroxidem vodíku

Větráky se zapínají společně s lampama.... jsem omezený protože větráčky hlučí

Postupně budu přidávat fotky jak kytky porostou až do sklizně.

Čekám na vaše připomínky a nápady jak by se dala moje pěstírnička vylepšit.

Old Post 09-01-2006 v 15:49 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 2

No je to pěkný, konečně mám další minikonkurenci. Já sem použil místo alobalu normální kancelářskej papír a vylepil sem to s nim. Nevim, jestli je to lepsí než alobal, ale alobal hodně lidí nedoporučuje. Nejlepší by bylo natřít ten karton na bílo latexovou barvou, ale bejt tebou bych to neřešil a nechal tam ten alobal, když to máš už hotový (alobal sem taky zavrhnul protože s lepenim je strašný sr**í).

Jinak nevim, co bych vytknul... Jen měj kytky co nejblíž světlu, ať nejsou vytáhlý nitě a občas změř pH hlíny ať nedopadneš jako já.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 09-01-2006 v 16:33 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 3

Kačer,máš to celkom fajn,dá sa aj tak,len jednu vec:
Kytičky potrebujú výmenu vzduchu aj keď majú tmu,proste nonstop.Vetráčky nie sú len na chladenie lámp,takže porieš to,aby si mohol mať vetranie stále.Tak by sa pod tým dalo čosi vypestiť
Bez výmeny vzduchu budú asi v dosť veľkom strese a ďalšia vec sú plesne,ktoré hrozia pri nedostatočnom vetraní.
A vylepšiť?Čím viac svetla,tým lepšie a možno silnejší ventilátor na ofuk,aby neboli moc slabé a nelámali sa pod váhou palíc

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 09-01-2006 v 16:52 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 4

Zdar Kačere, je to pekna mala skrinka. Skoda, ze se ti chytlo jen jedno kyti. Doufam ze ti aspon vyroste statna slecna s velkou hlavou.
Drzim palce

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 09-01-2006 v 19:02 PM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Větrání Příspěvek č. 5

S tím větráním máte asi pravdu.....porídím ještě jeden časovej spínač a větrák bude vyplej jen od 22:00 do 1:00 aby se dalo usnout. nebo ještě lepší nápad odvést někam věrák a utišit ho....

Old Post 09-01-2006 v 19:17 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 6

úsporka neni sodík.... úsporky tak na matky ale na kytku co má bejt vostrá i v květoví fázi to prostě je málo...

Old Post 10-01-2006 v 14:26 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Příspěvek č. 7

No jó sodík by byl super... ale zatím nejsou finance... budu pěstovat outdoor takže tu bednu mam spíš abych měl něco málo na jaro a abych se nenudil..... tuhle kytku dojedu na úsporkách a pak se uvidí

Old Post 10-01-2006 v 14:47 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Teplo Příspěvek č. 8


Tak jsem nainstaloval pod světla sklo.. ....abych mohl dávat kytky hned pod zářivky..... a nebylo jim horko Je ta kytka nízko abych jí mohl vyfotit jinak je výš

Old Post 11-01-2006 v 16:35 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 9

ale stejne radsi kdyz uz ne sodik (kterej je nutnosti na kvet) tak aspon nakou zarivku at to trosku roste...pod usporkama z toho nic moc mit nebudes..je to skoda reseni

ale jinak good luck!

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 11-01-2006 v 17:15 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Upozornění Teplota? Příspěvek č. 10

Tak jsem dneska strčil ke kytce teploměr a zjistil jsem nepříjemnou skutečnost že je u ní 31 stupnu takže aso přidám ještě jeden větrák.

Old Post 15-01-2006 v 19:28 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Změna lampy Příspěvek č. 11



Nakonec jsem se rozhodl pro předělání celé lampy.... a změnit i zářivky z dosavadních 2x20 na 2x23 (2x1500Lum) větráček jsem umístil pod sklo takže fouká zároveň na kytku......

zároveň mi dorazili semena takže vysadím afghán a ten no name nechám co se s toho vyvrbí. V případě baby nařízkuju když bude chlap nechám si pyl.

Old Post 19-01-2006 v 20:23 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 12

Hele co to máš za fleky na tý kytce, je to spálený?

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 20-01-2006 v 09:17 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 13

jo no proto jsem měnil tu lampu a předělával.... jak tam nebylo to sklo a větrák tak u kytky bylo minimálně 31 stupňů... .. ale teď už to snad bude dobrý

Old Post 20-01-2006 v 12:35 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 14

drzim palec at to bude holka vyjde ti az budu ja sklizet svoji usporku tak udelam maly tríd

Old Post 20-01-2006 v 14:22 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 15

Píšeš tam že nemáš moc money na sodík dám ti typ TESLA SHCP 110W dostupnej sodík a náklady? 0,-Kč +DPH těch 110W na květ si myslim že je do tohodle boxíku sluníčko akorát....

ale jak chceš... PEACE

Old Post 25-01-2006 v 09:20 AM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 16

No jaká je DPH u ceny 0Kč? Myslim, že ten kdo nemá našetřený peníze na indoor by měl jet zatim jen out. Když omezí chlastání a jiný zbytečný výdaje, tak si časem na indoor našetří a bude to lepší, než když ho bude teď šidit...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 25-01-2006 v 09:35 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-02-2005 - MINI by SLAMA - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2930990 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív