Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zvláštnost Reflex Cannabis cupu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
POUZDRO
Nový Člen

Karma uživatele POUZDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 17

Myslíš? Ten článek byl uveřejněn 5.1. :http://reflex.cz/Clanek22296.html
Myslíš, že je ten článek překlep?

Old Post 07-01-2006 v 17:26 PM
POUZDRO je offline   Profil uživatele POUZDRO   Find more posts by POUZDRO   Foto galerie člena POUZDRO   Click here to Send POUZDRO a Private Message   Add POUZDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

jo, tak na tohle se ptejte JXD a redakce reflexu, polemika tady FAKT nic nevyřeší

Old Post 07-01-2006 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 19

Podle me to moc prozivate. Ja sem tady zatim nevidel zadny prispevek od Carlose nebo od JXD, takze psat tady ze sou to kurvy nebo neco podobneho mi prijde hloupe a nepochybne - pro nezucastnene - urazejici..

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 07-01-2006 v 18:13 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20

No a me by docela zajimalo, kam zmizela moje fotecka ?!

Old Post 08-01-2006 v 09:23 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Tak mne napadlo, není to nahodou tak, že se uzavěrka musela udělat dříve, aby se to stihlo?

Old Post 08-01-2006 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 22

tak teď sem zmatenej jak blázen, celý tohle je fakt uplně k *** . Má být nějaký hlasování ale o tom jak to proběhne nepadla ani řeč, natož o tom kdy to končí.. uvítal bych třeba nějaký echo ze strany JxD tak i Carlose vo co jako GO ...

btw: pokud to hlasování je jakože co zvětšení fotky to jeden hlas a kdo má víc vyhrál tka jdu okamžitě zvětšovat fotky a do rána mám milion hlasů

[size=1]

Old Post 08-01-2006 v 17:57 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slonekk
Nový Člen

Karma uživatele slonekk - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 23

Ale je to divný

Old Post 09-01-2006 v 22:18 PM
slonekk je offline   Profil uživatele slonekk   Find more posts by slonekk   Foto galerie člena slonekk   Click here to Send slonekk a Private Message   Add slonekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 24

Jak je to s klasickým RXCC (tedy s fotografiemi na papíře zaslanými na adresu RX), proč byl ukončen nebo vyhlášen dříve, to se budete muset zeptat JXD.

Osobně jsem si vzal na starost za Grower.cz pouze elektronickou verzi (domluveno bylo jak přihlašování fotografií do soutěže, tak i veřejné hlasování) a nevidím důvod, proč ho uzavřít dříve než 7.1. jak bylo v Reflexu avizováno. Nyní tedy běží veřejné hlasování (kterého se můžete kdokoliv zůčastnit) a také výběr tipů Grower Teamu.

Z předčasného vyhlášení vítězů tištěného Cupu jsem překvapen stejně jako vy...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-01-2006 v 12:02 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

tak jsem si včera koupila RX č. 3/05 a jsem dosti zmatená
str. 32, odstavec "A ZASE DĚLAT HLODAVCI JAKLA...": Na adrese grower.cz/rxcc jste mohli do 7. ledna uploadovat své fotky a hlasovat.
Mno doslovně vzato jste mohli - jen hlasování a uploadování fotek se po 5.1. už stalo bezpředmětným, protože, jak napsal(a) dbrtinka, na http://reflex.cz/Clanek22296.html bylo 5.1. uveřejněno "Porota Reflex Cannabis Cupu dnes vybrala vítěze 2. ročníku - 2005! Chcete vidět fotky? V Reflexu číslo 3/2006!"

Fakt nevím, co si o tom myslet .
Konopná komunita se integrovala, JXD vyhlásil konec soutěže 5.1., ale na Groweru jste mohli hlasovat do 7.1., tudíž Grower uváděl úmyslně v omyl?
To je parafráze jednoho z dotazů, který mi od nečlenů Groweru přišly na ICQ.

Old Post 20-01-2006 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 26

JXD je neskutečný demagog a narcis.
Jeho články online už nečtu, nestojí mi to za to. Rozčilovat se nad slovy hlupáka...

It's time for some tea! Make tea not war!
Tak pravil pan Časnačaj.

Old Post 20-01-2006 v 12:41 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 27

jedubabko - na to je jen jedna odpověď , prostě už niv neslučovat , a kdo se chce zůčastnit soutěže u JXD , tak ať pošle fotky jemu osobně.
Myslím , že jsem projel všechny fotky tady a žádná z netu tam nebyla zvěřejněna , potřeboval se opřít o spolupráci s G.
Jinak už jsme tady včera , ti kdo už Ref. viděli , nějaké komentáře dali , podle mně mohl jednu stránku upravit tak , kde by dal nějaké fota tady odtud. Jinak se ta soutěž měla jmenovat dokumentární fotka nejlepsí palice , protože to dokumenty jsou , šlo o model a né fotky, tak příště jen posílat tištěné , formát na výšku , protože jiný mu nepasuje.

Old Post 20-01-2006 v 13:13 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

abych se priznal, tak sem v tom RX cekal trosku vic kategorii, nez zhuleneckou hlasku: Letos nebyly udeleny klasicke ceny. Rostliny byly tak kvalitni, ze neslo rozlisovat
taky nechapu, ze sem nezahlid fotecky z "G"

Old Post 20-01-2006 v 13:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 29

No a z tohohle: http://reflex.cz/Clanek22450.html jsem už úplně tuplovanej matěj. Co to je celé za naprosto NEPRŮHLEDNOU akci????

Old Post 20-01-2006 v 14:03 PM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 30

soulož proběhla, orgasmus se nedostavil....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-01-2006 v 14:06 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 31

Ja se z toho poseru to jako ten kdo si nekoupi reflex nema sanci ze by o necem takovem vedel???? to ani CARLOS nevedel ze se neco podobneho deje? nebo se na nas proste vysral?

Chtelo by to nazor nekoho zasveceneho, protoze to hle uz je fakt moc.

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 21-01-2006 v 08:19 AM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SPARTAKUS
Nový Člen

Karma uživatele SPARTAKUS - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 32

No včera jsem psal Carlosovi, jestli by se mi mohl vyjádřit k rxcc.grower.cz, kdy to bude ukončeno či aspoň něco nebo vydat nějaký veřejný prohlášení. Ale stalo se to, že když tu byl přítomen, posílal sem mu 2x PM s žádostí o vyjádření, ale prostě se na mě vysral. To vypovídá o jeho podivném spolčení s JXD i o tom, že celá záležitost je čistě prospěchářská a její průběh je naprosto na zvůli "pořadatelů". Členové Groweru jsou pro Carlose patrně jen něco, co mu přináší zisk, ale zodpovědnost k nim z jeho strany je nulová. Takže i situace kolem rxcc.grower.cz je naprosto stejná, jako situace kolem té části, které "šéfuje" Doležal.

Old Post 21-01-2006 v 10:16 AM
SPARTAKUS je offline   Profil uživatele SPARTAKUS   Find more posts by SPARTAKUS   Foto galerie člena SPARTAKUS   Click here to Send SPARTAKUS a Private Message   Add SPARTAKUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-02-2005 - Hlasování Reflex Cannabis Cupu konecne chodí! - 3 odpovědí
02-02-2005 - Vyhlášení Reflex Cannabis Cupu 2004 - 38 odpovědí
11-01-2005 - Reflex Cannabis Cup 2004 - 224 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4700120 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív