Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Tak sem tu :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
rastaspajk
Nový Člen

Karma uživatele rastaspajk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Obecné Tak sem tu :) Příspěvek č. 1

Tak jsem se přihlásil do fóra,jelikož mi 2x za poslední dva roky nějací dobráci vybrali pole,rozhod sem se pěstit doma.Nemám lampy,nechám to na sluníčku,než si osvojim pořádný metody pěstění.Doufám že mi tu někdo poradí,sice hulim jak pes,ale na pěstění sem zatim lama Jinak zdravim starší členy a do novýho roku přeju pěknou úrodičku

Old Post 31-12-2005 v 13:52 PM
rastaspajk je offline   Profil uživatele rastaspajk   Find more posts by rastaspajk   Foto galerie člena rastaspajk   Click here to Send rastaspajk a Private Message   Add rastaspajk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rastaspajk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 2

po vizuelni strance pekne. preji ti take, jako ostane vsem v pristim roce good material. 2005 a zbytek
a v pestovani se tu vyzna evidentne kazdy tak tu exp. nasbiras raz DVA. good luck

!

Po pár letech zpět.

Old Post 31-12-2005 v 14:05 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 3

čorkaři sou svine njn

Old Post 31-12-2005 v 14:05 PM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 4

ale at ti to vyjde na alši rok zatim

Old Post 31-12-2005 v 14:17 PM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Vítej. Poukazuji na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12116. Tenhle příspěvek si prosím přečti.

Ať se daří.

Old Post 01-01-2006 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastaspajk
Nový Člen

Karma uživatele rastaspajk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

Tak Vám děkuju lidičky za pěkný uvítání

Old Post 01-01-2006 v 22:03 PM
rastaspajk je offline   Profil uživatele rastaspajk   Find more posts by rastaspajk   Foto galerie člena rastaspajk   Click here to Send rastaspajk a Private Message   Add rastaspajk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rastaspajk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-08-2016 - Toz jsem tu! - 3 odpovědí
14-03-2011 - Tak jsem tady :) - 0 odpovědí
26-10-2009 - cau sem tu novy - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8519140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív