Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

jj to znám jsem byl venku s bratrance, a jeden spoluobčan si mně prohlížel... Prostě scanoval. Mám 190 a vypadám silně, takže si to nakonec rozmyslel

Old Post 10-02-2006 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

praxer:190cm vyska,31 cm biceps?Zacni bouchat bidlo jedno

Old Post 10-02-2006 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

takže new měření, je to 36 jsem prostě PC krysa.
Ale holkám to nevadí

Old Post 10-02-2006 v 18:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

praxer:nech byt 5 cm to je velky rozdil.36 cm uz je paze

A kdyz budes poctive cvicit urcite se dostanes na 45.A to uz je balon

Old Post 10-02-2006 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

xerthon :
jsem začal chodit do posilovny, byl jsem tam 5x, strašně mně to bavillo.
Pak jsem si vykloubil pravé koleno. Pak jsem tam po 3tydnech chtěl jít zase, ale uklouzl jsem a zas nemužu chodit....
Ale jinak na sobě pomalu ale jistě začínám pracovat.

Old Post 10-02-2006 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 54

hehe to sou ty pc krysy ani chodit neumi.....

to xerthon: hej myslis ze jde nabrat hmota (aspon 10kg) cvikama ktere si psal...? (mimo posilku) ... (zatim tomu moc nedavam takze normalni vaha cloveka co nic nedela)

Old Post 10-02-2006 v 20:40 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 55

teda vy máte problémy...mě nikdy nenapadlo že chlapi tolik řešej svojí váhu!!!

Old Post 10-02-2006 v 21:14 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 56

invalida:da, da. ale zaklad je zraaadlo!
triss:pst ale nikomu o tom nerikej

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 10-02-2006 v 21:17 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od triss
teda vy máte problémy...mě nikdy nenapadlo že chlapi tolik řešej svojí váhu!!!

Och, teraz poznas nase tajomstvo!!! Nikto sa to nesmie dovediet, musime ta umlcat!

Myslim, ze tu sa borci bavia o urcitom konkretnom druhu hmoty a dokonca o umiestneni tejto hmoty na spravnych partiach, nie len o tom ako zvacsit svoju hmotnost. Nabrat 10kg zranim kalorickych jedal sa da tiez, ale kto by to chcel? .... mat obrovsky pivny mozol

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 10-02-2006 v 21:46 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 58

este k predoslej debate... 32cm

2 inf3cti:Pivny mozol ti pomoze tak k infarktu myokardu ci cukrovke

a tiez nie som typek co by buchal celom do vreca a hadzal sa z druheho poschodia o zem aby bol tvrdsi
ale je urcite lepsie ked dokazete s rukami aj nieco robit a nielen na ne ukazovat

ja v zime posilujem na hrazde,benchpress,sklapacky...robim horolezectvo/cele telo/, boarding/hrud+plecia/ a bezkovanie/cele telo/ , takze som pripraveny genialne na leto: vysloke stromy a stity, prip. bicyklovanie po lese a to vsetko speje k tomu, aby som o to viac nasadil a viac mohol sportovat a ...:grr:
kolobeh zivota

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 11-02-2006 v 01:36 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 59

inf3cti: Svaly Ti neporostou jen tak sami od sebe. Musí mít z čeho růst. Dřít se musí. Ale každý hubenější týpek, ketrý chodí cvičit, by si moc přál mít navíc těch 10kg, ať má svalstvo z čeho vyrýsovat.. Myslím, že to invalida myslel takhle..

Old Post 11-02-2006 v 05:04 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od highmat
2 inf3cti:Pivny mozol ti pomoze tak k infarktu myokardu ci cukrovke

nikdy som netvrdil ze nie
citace:
Původní příspěvek od highmat
inf3cti: Svaly Ti neporostou jen tak sami od sebe. Musí mít z čeho růst. Dřít se musí. Ale každý hubenější týpek, ketrý chodí cvičit, by si moc přál mít navíc těch 10kg, ať má svalstvo z čeho vyrýsovat.. Myslím, že to invalida myslel takhle..

a ja som to podla teba myslel ako? ked si niekto vypestuje pivny mozol, tak z toho svaly na ramenach nevypracuje ani keby sa posral...

hosi hosi, ked chcete debatovat, musite tie prispevky, na ktore reagujete, aj citat, inak to nema zmysel. alebo uz nerozumiete slovencine?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 11-02-2006 v 07:30 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od inVALIDa
hehe to sou ty pc krysy ani chodit neumi.....

to xerthon: hej myslis ze jde nabrat hmota (aspon 10kg) cvikama ktere si psal...? (mimo posilku) ... (zatim tomu moc nedavam takze normalni vaha cloveka co nic nedela)


jasne,ze se to da.Drepy s necim nebo nekym na zadech.Tricepsove kliky(triceps dela velkou pazi).A na ramena mam specialitku-upazovani a predpazovani s 10l kybly vody.Zacnes treba s 5l(5kg),pak misto pridavani kotoucu prilivas vodu :-) pooomaaalu nahoru a jeste poooomaaaaleji dolu.
A zrat kvanta masa,zeleniny....misto rohliku spise chleba a tak.

asi se do toho znovu poradne opru

Old Post 11-02-2006 v 07:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 62

ad....Nabrat 10kg zranim kalorickych jedal

hh.. tak to asi nee... muj metabolizmus háže výkyvy tak max. 3kg

takze žraním čokolády a pitím piva (hh piju!) bych tak akorát zůstal tak jak sem.....

(posledni dobou žeru megamoc... i snidaně zapojuju) a vaha ne a ne....

takže kila musím vydřít....

jako až dam těch 10 kg ´(snad )tak budu max. spokojeny a pak budu vahu jen udrzovat.....
_____________________________________________________
a ty tricepsové kliky ???? to je co ?
_____________________________________________________
jo a hodí se i švih v ruce... myslíte že na to jsou good kliky s meziplesknutim rukama ?

Old Post 11-02-2006 v 08:18 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 63

invalido, podla mna keby si sa dostatocne dlho dostatocne 'vydatne' stravoval, casom by si predsa tych 10+kg nabral aj bez cvicenia - ako by to inak robili v krajinach, kde je velke mnozstvo obeznych ludi? ti ludia proste zeru a nehybu sa.... viem, ze ked ma organizmus dost vyzivnych latok, tak ma tendenciu ich skor prepustat nez ukladat, ale predsa .. key to platilo uplne, tak neexistuje hrozba obezity.

ja som len chcel naznacit, ze nepomoze natlacit si tukove bunky tukom a vodou, ale ze treba jest kvalitnu stravu a trochu tie svaly zatazit, aby rastli. A ze zelanym vysledkom nie je IBA byt o 10kg tazsi, ale tych 10kg by malo byt v svaloch a nie len v tuku. snad uz na tom nie je co nepochopit

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 11-02-2006 v 09:15 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 64

chapu.... Delam tolik aktivit ze tuku se fakt nebojim....

uz mam jasno.. proste brutalne zrat...... a posilovat ala xerthon...

uvidíme.. dyžtak vám napíšu jaxem uspel (casem )

btw::: ty tricepsove kliky ?

Old Post 11-02-2006 v 09:31 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6422300 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív