Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 33

Mě to vlastně ještě ani nenapadlo, posilovat zkuřeny. Radši to nechám tak, jak to dělám teď

Old Post 07-01-2006 v 11:54 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarexx
Stálý Člen

Karma uživatele Jarexx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 34

Ja mam doma posilovaci vez a cvicim jedine scazenej protoze me to hafo bavi a vydrzim dele ale dycky potom hned usnu :-)

Old Post 07-01-2006 v 18:27 PM
Jarexx je offline   Profil uživatele Jarexx   Find more posts by Jarexx   Foto galerie člena Jarexx   Click here to Send Jarexx a Private Message   Add Jarexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tele
Nový Člen

Karma uživatele tele - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6 

Posilovani a marihuana,kreatin a vedlejsi ucinky Příspěvek č. 35


estli vas to jeste zajima tak kuk
http://www.forum.posilovani.net/ind...=vtopic&forum=8

By ste se meli od naslapanych chlapcu neco priucit

Old Post 25-01-2006 v 00:09 AM
tele je offline   Profil uživatele tele   Find more posts by tele   Foto galerie člena tele   Click here to Send tele a Private Message   Add tele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 36

no kdyz to rikaji naslapani chlapci tak to asi bude pravda

Old Post 25-01-2006 v 07:43 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 37

mno, kreatin vam viac menej nic nerobi, ale aj tak ked berete aspon 2x denne tak po case sa vam zvysia jeho hodnoty v krvi co za nasledaok budu viac filtrovat oblicky a tym si ich nicite.ale nie je to az take zle.
co sa tyka inych steridov(nebral som)ale do nich v zivote nepite , lebo vase muzske ego vzrastie a ste agresivny ako byk

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 25-01-2006 v 08:24 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 38

tyjo tak vcera jsem to poprve vyzkousel- dal jsem si vecer osoba a asi hodinku jsem cvicil-a vono to fakt funguje! jen si musite pohulit nejakej slabsi modylek kterej vas uplne nerozesere ale spis takovej ten energickej a vazne pak skoro necitite bolest. To vam umozni zvysit pocet opakovani a jit i za prah bolesti uplne lehce, kdezto ve strizlivym stavu by jste ho museli prekracovat vuli a sebezaprenim.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 09-02-2006 v 09:18 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 39

spek+cinky? proboha, to by me nenapadlo ani fkrizi!
pochopim zhulenej se koukat na televizi ale toto?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-02-2006 v 12:01 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 40

lahvan:mrkni se o par prispevku vys, taky mi to hlava nebrala ale je to fakt.
stoned: akcni hrdinove budoucnosti-biceps 50cm, rozzhavenne hlavne od kterych budem odpalovat jointy

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 09-02-2006 v 12:56 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 41

No chlapi, že bych to taky zkusil?? Doporučujete?
Ty vole, už se vidím, jak ze mě stříká THC pot

Old Post 09-02-2006 v 14:11 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 42

muj neojoblibenejsi sport je gaucing, speking, spiing, zevling.
cvicim jen zvykaci, balici a tahaci svaly.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-02-2006 v 14:38 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 43

héhe.. podle mě zdegenerujem pokud v nasi pohodlne dobe nezacnem posilovat.... ... takze se pomalu ale jiste pridavam ale akcni hrdina byt nepotrebuju.....

Old Post 09-02-2006 v 14:41 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 44

haha tak me ted zase napadla kravina: co udelat malou anketku jakej maj hulici v cechach obvod paze ja v klidku 32cm

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 09-02-2006 v 21:49 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

31cm

Old Post 10-02-2006 v 10:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 46

já to neměřím.. jsem lol... nechci vypadat jak na te fotce na predchozi strane ...

ale v páce jsem dal týpka co měl skoro 2x vetsi paži...!!!

vsichni cumeli... myslim ze sila je i zavisla na delce a ne jen sirce svalu ....

edited.... domereno... poprve....28cm...

Old Post 10-02-2006 v 13:21 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

mas recht!ja myslim,ze v tomhle na velikosti nezalezi,spise jakost bude dulezita.Bud Spencer by mel mozna vetsi biceps nez Sebrle,presto by kazdy radeji Sebrlovu paži

Ja taky posiluju,ale trochu jinym zpusobem.
Honit objem s cinkama v posilovne uz jsem zkousel cely jeden rok a bylo to fajn,chce to ale zeleznou pravidelnost.Jel jsem 5+2,vice serii,mene opakovani-diky tomu vetsi zatez.Byl jsem kost a kuze a takhle se mi povedlo nabrat 18kg poctive hmoty.Takze mohu jen doporucit.

Vic mi ale sedi behani(vytrvalost),plavani(zada,vytrvalost),skakani pres svihadlo(nohy,vytrvalost),hrazda(zada),bradla(Paze),jizda na kole(nohy,vytrvalost),drepy(nohy),kliky(prsa-aneb cvik na cele telo )
Taky muzu jen doporucit,kazdopadne kulturistika a vytrvalostni cviceni k sobe patri.
Tezky respekt vsem borcum co maji velke svaly(jsou hodne tezci) a presto ubehnou v kuse 3km a zmaknou 15 zhybu na siroky uchop.

p.s.:biceps? asi jako zachodovy pavouk

Old Post 10-02-2006 v 16:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 48

taky uz jsem slysel o typkovi co se 60 kily serezal metrakovou gorilu, proste jen asi 10 let delal kickbox takze to je jasny..jenze na druhou stranu kdyby mel tech 100kg tak by se asi nemusel tak casto prat, agresivni hovada nejradsi utoci na slabsi-takze posilujte hulici, jsme ohrozeny druh

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 10-02-2006 v 17:28 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2115440 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív