Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 17

Ja vsechno vycetl z netu. Na nekterych strankach pisou jak je nejaka latka v pohode a na jine zas, ze je to pekny humus. Ja osobne bych ani nemel dobry pocit z toho, ze mi svaly rostou diky nejake chemce. To zalezi na jednotlivci, jestli chodi do posky, aby se citil dobre, ze svaly ma diky sve drine nebo "podvodem". Problem je, ze u takoveho posilovani je hranice narustu svalu dana geneticky a pres tu se uz clovek nedostane bez tech chemek.

Life is just a ride.

Old Post 03-01-2006 v 17:45 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

waterpiper :
jj mas urcite pravdu.
Já si tam proste parkrat za tyden zajdu jen se tak protahnout...

Ten text co mas v podpisu pochazi od Visaciho zamku ze? Pisnicka znamka punku...


PEACE

Old Post 03-01-2006 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 19

2 Praxer: film se jmenuje Americká krása

Žádný specifický vliv trávy na posilování či na sport obecně mi není (v žádné z hromady literatury) znám.

.. jinak pokud chcete posilovat jen do formy (cca 3 týdně a míň), tak nepotřebujete vůbec ani žádný spešl proteinové či sacharidové nápoje!! Stačí se začít zajímat o rozumnou zdravou výživu.

Pokud však chcete posunovat svou rovnováhu směrem k nenormálním objemům svalů, musíte opět především cvičit! .. a přiměřeně upravit výživu - čím jednodušší, tím lepší. Do experimentů se spešl přípravkama jen kvůli nadměrnejm svalům bych se nepouštěl ani náhodou! Zahulit občas, výjmečně při sportu je fajn pro "lepší" uvědomění si pohybů, koordinaci svalových partií apod, ale hulit pokaždé je přinejmenším riskantní a hloupé...

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 03-01-2006 v 18:09 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Galen Aldaron :
Dík za odpověd!!!!!!!!! Už kutím, kde bych to stahnul!!!
Tu výživu jsem už taky začal řešit.

Co takhle ta teorie z www.marihuana.cz ?? :-))))
Že by se mi THC uložilo v tucích, pak bych si zaběhal, thc by se z tuků vyplavilo a high je tu! ..... Sám tomu ale nevěřím...


Mnejte se!

PEACE

Old Post 03-01-2006 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 21

praxer: Jo je to ze Znamky punku

Life is just a ride.

Old Post 03-01-2006 v 18:57 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 22

praxer: zkus www.ronnie.cz da se tam toho nacist dost a dost (zvlast dyz jsi zacatecnik). Jen bych bral trochu s rezervou nektere jeho rady ve vyzive (treba ten jeho coco-mix nebo jaxe to jmenuje, to je zvrhlost). A musim potvrdit ostatnim ze bez nejakeho toho bilkovinneho napoje moc nenaberes, ja minuly rok zacal desne zrat, ale vic jak 100 g bilkovin jsem denne (ve strave) nesporadal a pribral jsem jen 5kg. Behem prazdnin jsem necvicil a okamzite mi to spadlo zpatky..riziko posilovani

Naposledy upravil Ježíš 03-01-2006 v 19:33 PM

Old Post 03-01-2006 v 19:17 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 23

No ty stranky ronnie po vyživové stránce nic moc dle mě. Kulturistickou výživou se celkem seriózně zabývá Petr Fořt ve svých knihách. Teda né že bych jeho pohled zcela sdílel, to vůbec né, ale přinejhorším je to IMHO mnohem lepší, než nějaké rady z časopisů. Taky existuje spousta dalších odborných knih (a skript) o výživě obecně, o sportovní výživě a fyziologii pohybu atd... Suplementace a doping už vůbec ne.

Co znám pár kluků, co začli pořádně cvičit, tak slušně nabraly přiměřenou hmotu i bez všech těch extraktů, ale záleží i na fyzickém typu každého člověka...

Osobně mi vrcholová kulturistika přijde dost zvrácená, jsem jen pro přiměřený trénink a pohyb :-) .. ale to už je zcela na jiné fóra a příběhy :-) .. no, ale dělejte si to jak chcete :-)

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 03-01-2006 v 20:33 PM

Old Post 03-01-2006 v 20:18 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 24

Ježíš: Je mi líto, že jsi to špatně pochopil. Taky se nikdy před cvičením nezhuluju. Měl jsem na mysli toto: po cvičení a obvyláště ve spánu svaly rostou. A mě zajímalo, jestli nemá pálení travky nějaký negativní dopad na tento růst. Tak snad už si rozumíme...

Old Post 04-01-2006 v 08:11 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 25

Galen Aldaron- dík za info. Dal jsem Ti karmu. Konečně mi někdo odpověděl na můj dotaz... Jinak na ten kreatin se asi vyseru. Uvažuju o tom proteinu. Bude za to asi dost velká pálka, co?

Old Post 04-01-2006 v 08:27 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 26

jj mas pravdu nestihl jsem to. no stejne asi jako piti alkoholu a koureni cigaret ti to nebude pomahat, zalezi na jake urovni se tomu chces venovat. a nez zacnes kupovat tyhle drinky taxi rozmysli jestli to chces delat dlouhodobe, protoze jak budes pul roku cvicit a pak se na to mesic vyseres, je vsechno v ***, draze nabrany kila okamzite shodis (bavime se o treninku na objem?)

Old Post 04-01-2006 v 09:27 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 27

Ježíš:
No jo... na objem. Cvičím už tak 3 měsíce. Zatím nevypadá, že bych toho nechal. Pozoruju na sobě dobré změny. Jinak by mě to nebavilo. Na léto bych to chtěl ale omezit. Myslíš, že bude stačit tak jednotýdenní až dvoutýdenní docházka do fitka, abych neztratil z velké části to, na co se tak dřu?

Old Post 04-01-2006 v 21:11 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 28

Moltres: s tim musis pocitat ze o neco prijdes, ani kulturisti v lete necvicej (tolik, zacinaj zas az tak v zari. 1-2* tydne o prazdninach? chci te videt ale pokud budes cvicit aspon trochu porad, uz neporostes ale z vetsi casti by sis to mel udrzet. Kolik davas na benchi po 3 mesicich?
Medic: tak tenhle "problem" mam taky, taky jsem byl vzdycky kostik at jsem jedl hodne nebo malo, ale ver mi ze se s tim da neco delat. Jen se donutit zrat a) pravidelne b) vic nez potrebujes, tj. roztahnout si zaludek. Minulej rok jsem to zkusil, cvicil jsem a jedl 5 jidel denne a pribral jsem hned 5kg, ale bohuzel jsem se na ten system vysral pres zkouskovy a bylo to pryc. ale jde to, kdyz se chce (asi jako vsechno).

Old Post 05-01-2006 v 09:57 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 29

"roztahnout si zaludek" bad .... zvlast po ranu... nejsem zvykly snidat..

Cetl jsem ze zaklad je mit v sobe vic energy nez spotrebujes...

takze kdyz bych svou normalni stravu prohodil protejny , a njakym tim sacharidem a doma budu cvicit stylem telocvik na stredni skole ale kazdy den..

Za dobu co neco delam (o doost vic aktivit) mam furt stejnou vahu... Sila se zvetsila ale kila nikde... (ani jsem netusil ze mam njake tuky tak asi vymena tuky za svaly) ale ne moc bo vaha je stejna..

uvazuju o tech protejnech a aktivnejsim cvikování.... (ve fitku jsem nikdy nebyl )

co vy na to ? protejny sou cool ne ?

Old Post 06-01-2006 v 07:30 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 30

Ježíš: To jsem trochu přepísk, s tou aktivitou o prázdninách. Budu se ale snažit. Fakt už mě sralo jak vypadám. Na mou váhu 70kg jsem zvedl 10x 52kg. Maximal jsem ale nezkoušel. Můžu to prubnout, ale já nejsem ten typ, co by si musl něco dokazovat. Jebne na mě činka a co pak??

inVALIDa:
Snídaně je podle mě dost důležitá. Energii nabereš nejvíce z jídla. A jak psal Ježíš, protejny jen na dlouhodobější užívání.

Old Post 06-01-2006 v 10:59 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 31

Moltres:jj to je slusny, furt zvysuj!
invalida: nezalezi kolik jis ale co jis. na ty strance co jsem hazel to mas vsechno popsany

Old Post 06-01-2006 v 11:11 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 32

stoned: hele ze to ten schwarcenegger nevedel, ten blbec misto toho do sebe cpal anabola ja mam doma 2 desitky, asi bych se bal posilovat spalenej, dyby mi to spadlo na hlavu..au au

Old Post 07-01-2006 v 00:47 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0958130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív