Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43 44
Autor
Téma 
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 673

biocont posiela tusim len kazde 2 tyzdne a zazraky od toho necakaj, ako som pisal tie co maju phytoseiulus persimilis su neni na tuto fazu vhodne - skor v raste

Old Post 06-04-2020 v 10:00 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faharadza
Stálý Člen

Karma uživatele Faharadza - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 32  

Zdraví Dřepčík Příspěvek č. 674

citace:
Původní příspěvek od Panteon
Zdar borci, nevíte někdo co mi to bydlí ve stanu?
Zdar borci, teď mi lozí po kytkách tohle, už jsem ulovil a vypustil z okna 2 takový, žádný vady na listech jsem nenašel, ale jestli mi jeho larvy drtí kořeny neuvidím, nevíte někdo co je to za imigranta?


To mě přijde jako Dřepčík. Jestli objevíš na listech dírky - tak to jsou určitě oni. Ve skříni jsem s něma neměl problém, ale venku s něma je docela těžké pořízení. Nic nestříkám. Hlavně takhle z jara dokážou mladé rostliny uplně zdecimovat. Kytky mě to většinou s menší újmou vpohodě přežily, protože mám poblíž malé kedlubny a ty jim chutnaj nejvíce Dokážou být aktivní i při nižších jarních teplotách. Později mají imho více přirozených predátorů, takže už s něma není takový problém.https://www.fruithillfarm.com/wordpress/wp-content/uploads/flea-beetle-4-1-1024x680.jpg

Old Post 06-04-2020 v 11:17 AM
Faharadza je offline   Profil uživatele Faharadza   Find more posts by Faharadza   Foto galerie člena Faharadza   Click here to Send Faharadza a Private Message   Add Faharadza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xxturner
Nový Člen

Karma uživatele Xxturner - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 675


Mám problem po kokosu mi občas leze brouk s kridli cerny a když jsem hrabnul do kokosu tak tam jsou larvy nebo červy bílé jal se toho mám zbavit díky tomu mi asi schnou listy a odumiraji

Old Post 13-04-2020 v 16:39 PM
Xxturner je offline   Profil uživatele Xxturner   Find more posts by Xxturner   Foto galerie člena Xxturner   Click here to Send Xxturner a Private Message   Add Xxturner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 676

Xxturner:
zrejme tam máš smutnice

Old Post 15-04-2020 v 17:18 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 677

Kup si v biocontu parazitické hlístice ,maj i e shop a dej tam lepove desky



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 15-04-2020 v 22:39 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbledon
Nový Člen

Karma uživatele Bubbledon - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 2  

Škůdci smutnice alebo nieco uplne ine??? Příspěvek č. 678

Aloha vseci plantaznici,

prosim o nazor pri identifikacii hmyzu, ktory sa mi hojne mnozi v keramzite vo wilme. ide o male cierne musky, ktore su v prvom stadiu mikrobroucci bez kridel. tych potvor je tolko, ze upchavaju filter cerpadla a tie musky sa zase v kvantach odrazaju spalene od sodika na palice. myslel som ze su to smutnice, ale nevidim husenkovite larvy nikde na korenoch a aj ta muska vyzera trochu jinak. ty brouci dole na kytkach asi nejak parazituju ale neviem jak. musky akurat zasieraju kyti
prikladam nejake fota z mikroskopu..predom diky za radu

Old Post 03-05-2020 v 18:19 PM
Bubbledon je offline   Profil uživatele Bubbledon   Find more posts by Bubbledon   Foto galerie člena Bubbledon   Click here to Send Bubbledon a Private Message   Add Bubbledon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignac25
Nový Člen

Karma uživatele Ignac25 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 679

Ahoj bubledon, tak co si zjistil že máš ve stanu, mám podobný problém s mrtvýma muskama na zarivce, pod žárivkou a na stínítku, dik

Ignac25

Old Post 11-05-2020 v 08:56 AM
Ignac25 je offline   Profil uživatele Ignac25   Find more posts by Ignac25   Foto galerie člena Ignac25   Click here to Send Ignac25 a Private Message   Add Ignac25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 680

ahoj, dokáže někdo určit tohle ? http://leteckaposta.cz/680333608

Old Post 10-07-2020 v 21:09 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 681



Tady přidávám lepší fotky.

Old Post 11-07-2020 v 15:52 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 682

to xxturner: přesně jak píše odo a growoli,jsou to smutnice a opravdu na mušky pomůže lepová deska,já mám lepove desky na moly a funguje to dobře.jen,aby nekladly další larvy do hlíny,tak se na povrch hlíny doporučuje nasypat 2-3cm křemeliny nebo perlitu
Ony se ty mušky přes tu suchou vrstvu nedostanou do hlíny a nemůžou tak klást nové larvy.larvy zlikvidujes parazitickými hlísticemi.jen si dávej pozor jaký koupíš,přesnej název těch hlístic si nepamatuji,ale když dáš do googlu hlístice na larvy smutnic,tak určitě najdeš.stoji cca 180kc,jen pozor na skladování 4-12 stupňů a životnost 6tydnu...larvy hlístic vyhledávají čichem larvy smutnic a likvidují je,jakmile nemají co žrát,samy zanikají.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 16-07-2020 v 08:23 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Obecné Svilusky? Příspěvek č. 683



Ahoj objevil jsem na krajnich par kytkach zbytek zatim ok myslite ze jsou to slivusky ?

Old Post 22-07-2020 v 20:24 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 684

Teda spis budou 😊 list ze spodu to je jasny ze

Old Post 22-07-2020 v 20:29 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 685

Muzu kdyztak pridat foto, a otazka je pokud to jsou jakoze asi jo jak to resit kdyz mam 33. den kvetu. Nasel jsem to asi na 2 kytkach ale kdZ to necham tak do 14 dnu tam bude zoo co

Old Post 22-07-2020 v 20:31 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarky
Stálý Člen

Karma uživatele Zarky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 65535 

Zdraví Pls akut help Příspěvek č. 686


Zdar hoši, k nepříjemnému zjištění mám zrovna nějakou invazi ke kytkám, poradi někdo? Leze mi to všude, po boxu zvenčí v nádrži s vodou, po kabelech, stěnách boxu. Paradoxně bych tipoval svilusky podle vzhledu, ale celou dobu žádná pavučina, kytky zdravý a pak tohle... Díky moc za radu.

Old Post 08-07-2021 v 22:33 PM
Zarky je offline   Profil uživatele Zarky   Find more posts by Zarky   Foto galerie člena Zarky   Click here to Send Zarky a Private Message   Add Zarky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 687

ked lezu z vonku a tieto znicis, tak prilezu nove...

Mas moznost (ak to neni na rastlinach)
- UVC trubica (zabije vsetko aj rastliny, takze ich musis dat von ak to ide, je to pre vsetko zive skodlive, takze ani ty nemozes byt v tom priestore kde to zapnes)
- sirna lampa / knoty (sirna lampa je asi problem kupit, mam nejake extra ak chces. Ale nasypes tam sirny prasok pustis a mozu tam byt aj rastliny ak nie su v kvete pokrocilom, moze mierne spalit listky
Ak pouzijes knoty, tam ta sira hori a vacsinou to v malom priestore znici aj rastliny, zle sa to odhaduje, je to skor na prazky priestor)

Old Post 09-07-2021 v 12:18 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarky
Stálý Člen

Karma uživatele Zarky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 688

Uvc se jeví dobře, to mě nenapadlo, zkusím koupit, protože jelikož vůbec netuším kde se tam toho taková hromada vylihla, tak bych tim vzal celou mistnost. Btw prosviti to i stěnu boxu s mylarem, nevíš?
A ty sirne knoty asi smrdí, že? Mám to vedle obýváku, takže to bych asi musel pak větrat celý byt, kdybych vzal celou místnost.
Zatím jsem vyluxoval zvenku i zevnitr všechno co to šlo, plus jsem zvenku boxy postříkal vertimecem(uvnitř nemůžu, mam samozřejmě 10 dní do kosy). Tak uvidíme jak moc ty potvory zalezou do kytek a co tam budou vyvádět.
Ještě jednou díky.

Old Post 09-07-2021 v 13:20 PM
Zarky je offline   Profil uživatele Zarky   Find more posts by Zarky   Foto galerie člena Zarky   Click here to Send Zarky a Private Message   Add Zarky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43 44  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2180640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív