Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Micro InDoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1

Naposledy upravil 20-03-2008 v 09:40 AM

Old Post 27-12-2005 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Mikroskříň Příspěvek č. 2



Taky jsem si pořídíl mikroskříň.. ja sice pěstuju outdoor ale jakříkáš udělal jsem si něco at je co dělat i přes zimu Je to akvárko š 20 v 62
h 27 obalený alobalem.. ještě musím opozornit že má odkrytou jednu stranu 62x20...a na něm je ještěoblapený kartón vypadá jak krabice.... absolutně nenalezitelné neprosvítá... no však se podívejte na fotky.. (jen nevím m jestli se bjeví.. ještě jsem to nedělal...)

Old Post 27-12-2005 v 20:11 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3

ještě jsem nedodal.. nějaké ty zásadní věci.... 1x20 a 1x23 W warmwhite... větrání na hoře odsávání regulovatelným 10cm.pc větrákem ...... musím sehnat nějakou úsporku coolvhite na růst...

Old Post 27-12-2005 v 20:15 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Podle mejch zkušeností 2x20W v tak malym prostoru pasivně neuchladíš... Chce to nějakej větrák... Stačí malej... Každopádně good luck!

Old Post 27-12-2005 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Ja si zas myslim, ze 2x 20, pasivne uCHladis naprosto v Pohode

Old Post 27-12-2005 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Větrák Příspěvek č. 6


ale ja to chladím větrákem...... o tom jsem se zmiňoval v příspěvku po fotkách...

Old Post 27-12-2005 v 20:30 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Jej to jsem nepostreh...
Jak blizko davate kytky po sporivky?
Podle vlastnich zkusenosti davam kytky tesne pod usporku (cca 1cm)
prijde mi lepsi obcas spaleny listky, ale 100% vyuziti svetla, nez obracene! (Samozrejme kytku vselijak nakrucuju, ze se svetla nedotyka, jen mi obcas trosicku utece)

Old Post 27-12-2005 v 22:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

No stinitko jsem k tomu myslel samosebou, ja myslel kompaktni vyuziti zarici plochy usporky, prijde mi, ze kdyz jsou kytky dal nez maximalne u zarivky, ze vyuziti usporky rapidne klesa

Old Post 28-12-2005 v 00:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Příspěvek č. 9

Teplotu jsem naměřil 23 stupňů... s běžícím větrákem.. .. ale teď mám jiný problém... možná že to patří do jiného threadu....ale tady to vypadá že se pohybuje pár lidí s zářivkama nad kytkama... Nemůžu sehnat úsporku coolwhite a velkou trubici tam nenacpu... výrobci ve většině případů co jsem se setkal to nepíšou.
. tak jestli neznáte nějaké modely (samozřejmě že nemyslím ty dualky přímo pro kytky to je na mě moc drahý)

Old Post 28-12-2005 v 11:49 AM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
::mIOk::
Stálý Člen

Karma uživatele ::mIOk:: - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 10

KOWI:ked mas problem nerozoberaj ho po vsetkych threadoch na grow!
MINIGROW:bude to haluz ale daj bacha na vyber usporiek!vela ludi tu ide pod usporkami a pouziva len warm white ale podla mna je to bez cool white na prd podla mna!pestovat v odpad. kosi...uz sa na to tesim!!
FOXAN:mas recht fakt sa zhanaju tazko ja som ich zhanal 2 dni a potom som sa na to vysral a kupil som 2x18w cool white(60cm) trubice a pohoda!vsade mali tie usporky len warm white!a ten komplet(starter,tlm......atd) ma vysiel na 340sk aj s 2 trubicami!!drzte sa amigos!

1.OUTll NY DieS3L!sOmanGo,o8neMos,paSSioN?

la feMme uSpOrky
mOJa zaHraaaAaadKa..........

Old Post 15-04-2006 v 12:31 PM
::mIOk:: je offline   Profil uživatele ::mIOk::   Find more posts by ::mIOk::   Foto galerie člena ::mIOk::   Click here to Send ::mIOk:: a Private Message   Add ::mIOk:: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3413620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív