Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » autobus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Pohodička Příspěvek č. 1

Ja jsem jel jednou od kamarada.Je to uz davnoPrisel jsem na autobusove nadrazi a kdyz jsem si precetl na ceduli,ze autobus mi jede skoro za dve hodiny mel jsem po nalade.Rikam si co ted?Pak jsem si uvedomil,ze mam v kapse filmovku se vzorkem kterou mi dal kamarad sebou na ochutnani jeho sklizne.Sel jsem trochu stranou a rozdrtil jsem malou palicku do dlane,nacpal ji do slukovky a asi trema poradne hlubokejma slukama vyhulil.Byla chutove bajecna,ale ucinky nic moc.Tak jsem dal na rychlo jeste jednu a vratil jsem se na to nadrazi.
Tam jsem se posadil na lavicku a zapalil cigaro.Pomalu se to zacalo rozjizdet a rozjizdet a ROZJIZDET!!!.Najednou jsem byl v takove prdeli,ze uz se mi to dlouho nestalo.Cas utikal a ja jsem tam jenom tak sedel.Prichazeli lide potom prijel nejaky autobus.Lide nastupovali a ja jsem v tu chvili moc nerozumel co vlastne delaji.Jeste si vzpominam jak jsem si rikal,ze ten svet je jedno velke mraveniste.Ze vsichni porad nekam spechaji.Konecne to ze me trochu ustoupilo a ja jsem dosel poznani,ze tim autobusem jsem mel vlastne jet taky,ale doslo mi to az tak dvacet minut pote co odjel.
Myslel jsem,ze me rani mrtvice.Uz jsem se ani na ceduli koukat nesel a sel jsem na stopa.To nastesti vyslo.

Piškot @ like @ high

Old Post 09-12-2001 v 07:13 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Moc hezký příběh, Příspěvek č. 2

takový lidský a na těchto stránkách asi až krásně všední. Všednost je vlastně jedna z nejhezčích vlastností života, nemyslíte? Dát si brčko a jen tak koukat, jak se svět kolem vás někam pachtí...vítej, sladká vteřino míru.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 09-12-2001 v 09:00 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 3

hmmmm všednost je krásná vlastnost ale bohužel takovýchto vlastností se stále více zbavujeme s touto dobou, takhle jsem to nějak napsal do úvahy a ted si to tady čtu jo oo

Liprd Hulmminen

Old Post 09-12-2001 v 10:42 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Kdo my?! Příspěvek č. 4

Snad oni, ne? My huliči žijeme přece v poklidovém záklonu. Mimochodem, ty máš skandinávské předky?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 09-12-2001 v 16:28 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

finsko je žádná skandinavie.... Příspěvek č. 5

ale tak se tam huli...

Old Post 09-12-2001 v 16:43 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

To je taky hezký. Příspěvek č. 6

Připomíná mi to, že když jsem ještě kdysi lezl po skalách, tak byl mezi námi legendární údajný předek všech horolezců, jakýsi Hapalainen z Helsinek.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 09-12-2001 v 17:15 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Pohodička Taky storka... Příspěvek č. 7

To sme teďka seděli s kámošem v hospě, dva sme byli místní, ale jemu jel za 10 min. nočník (noční bus). Tak že eště smotnem a vyhulíme po cestě. Samozřejmě autobusák nebral na brko ohledy a zmizel ve tmě ještě než sme tam došli. Paxi chtěl vzít tágo, ale žádný tam nebylo, tak mu zprdele řikam, že mu pučim kolo a von že jo Venku tak -5, myslel sem, že vyměkne (za půl hoďky jel další), ale von sed na kolo a vodjel...zatim se neozval

Old Post 09-12-2001 v 21:55 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Františku, Františku,... Příspěvek č. 8

Vidíš, vidíš, co to hulení s tebou dělá ???
Ještě že budou ty Vánoce a ty to budeš mít už za sebou.
Tak pozdravuj na plotně ............

....snažím se!!!

Old Post 11-12-2001 v 23:11 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6153740 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív