Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » dobry skutky...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

dobry skutky... Příspěvek č. 1

tak co, jak jste na tom? snazite se to tu na zemi aspon trochu zlepsit nakejma dobrejma skutkama?

zrovna vcera jsem v tramvaji zaslech mluvit jednu holku, co nekomu rikala ze je nasrana, ze nakej jeji kamos ji slibil naky huleni na vejlet na Moravu co ta holka jede a vyprdnul se na ni... tak jsem si rekl, ze pujdu a dam ji kus hashiku, co jsem pri sobe mel, hodnekrat jsem totiz za svyho pobytu ve Spanelich dostal od uplne cizich lidi taky, aniz bych si vubec rekl... tak jsem ten dobrej skutek chtel sirit dal, no, jenze nejak mi to bylo blby, fakt jsem ji to chtel dat, ale nevedel jsem jak zacit, nacez ona vystoupila z tram a bylo po... bejval bych ji to 0,5gecko marokance fakt daroval...
jinak, zebrakum davam penize jen kdyz delaj zase nakej dobrej skutek oni, napr. kdyz hrajou na pistalku nebo kytaaru ci harmoniku, kdyz rozdavaj radost, tak zase dam naky penize jim, aby meli oni radost... ale takovejm tem co vsazej na to, ze vystrcej na chodniku zkrvavenou nohu, nedam ani prd, to fakt nesnasim...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 07-04-2006 v 14:03 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 2

vysvetluji lidem(hlavne starsim) jak se to s marihuanou ma a myslim ze je dobry skutek rikat lidem pravdu kdyz sou seznameni se lzi..no ale nemel by to byt dobry skutek ale samozrejmost!!no jinak skutku plno..dneska platim, pojdte si sednou ja mam mlade nohy, tady mas na speka, nechcete pomoct?......a mnoho dalsich kazdodenne.

Old Post 07-04-2006 v 16:15 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 3

Jo když člověk někomů udělá radost nebo pomůže tak to potěšíObčas mi kámoš říká ať seru na lidi které ani pořádně neznám,ale NE:-)

Old Post 07-04-2006 v 19:56 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 4

Moje největší nevýhoda je, že neumím být sobeckej, takže když si to člověk zaslouží, rád pro něj něco udělám a připadá mi to jako samozřejmost. Jenomže mám taky nevýhodu v tom, že úrodička nebyla vloni žádná a nemám moc kontaktů, takže o mě už začíná kolovat, že jsem socka. Co mě vadí je, že pro ty lidi jsem toho tolik udělal, ale oni to asi nevidí. Takže když jednou za čas po někom chci něco na prda, mám tak desetiprocentní šanci že mi něco daj. Nechci aby to vyznělo, jako že jsem nějakej chudáček, jen chci všem říct, že dělat dobrý skutky je přirozený, ale musí se dávat pozor na to, s kým se člověk stýká. Vidím to třeba na vlastní ségře. Za poslední rok jsem jí asi třikrát poprosil o něco na prda a pokaždý na mě vytáhla kecy typu: "furt abych ti něco cpala a ty nic", ale už nevidí, že posledních pět let jsem naopak něco já dával jí. Dobrý skutky ale nejsou "něco za něco". Když za mnou přijde a bude něco chtít, klidně ji zase něco dám, místo abych jí poslal do háje. Už jen proto, že tím sám pro sebe získám pocit, že jsem lepší člověk. A to je asi podstata dobrého skutku. Ale znáte to, všeho s mírou (popř. Marií, Pavlem nebo Zdeňkem )

Viva México!

Old Post 08-04-2006 v 11:49 AM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 5

S těma bezdomovcema s tebou nesouhlasim, ale to že si těm holkám trochu nedal, je škoda! Já bych jim taky nabíd, kdybych nebyl stydlivej :-).

Old Post 08-04-2006 v 13:12 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 6

hipik: Jsem rád, že aspoň jeden člověk se mnou souhlasí

Viva México!

Old Post 09-04-2006 v 13:47 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 7

jestli se mezi dobry skutky pocita, ze i kdyz videm nejakou svinarnu, napr bitku 3 na jednoho, ihned se zapojuji, aby to bylo aspon trosku vyrovnane, tak dobre skutky pacham.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-04-2006 v 13:50 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
touch_my_balls
Nový Člen

Karma uživatele touch_my_balls - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 8

jasne ze sa to pocita


...ja som na tom podobne , proste som "userfriendly" tvor a ochota alebo pomoc ludom znamym aj neznamym mi pride ako samozrejma ved na to je nas tolko na tom svete aby sme si mohli navzajom pomahat , ale tiez suhlasim aj s tym ze si treba davat pozor lebo niektory ludia to mozu zacat zneuzivat a vyuzivat

Old Post 09-04-2006 v 14:28 PM
touch_my_balls je offline   Profil uživatele touch_my_balls   Find more posts by touch_my_balls   Foto galerie člena touch_my_balls   Click here to Send touch_my_balls a Private Message   Add touch_my_balls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-12-2005 - Dobry i Špatny. - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4821990 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív