Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Test Kompaktních Zářivek - CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Zorb
Nový Člen

Karma uživatele Zorb - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 33

Sejmu to infrakamerou a pošlu sem nějaký "fotky". Podle hrubého odhadu je tak 10 cm od zářivky max 60 stupňů. Ale když tam bude vetráček...
Je to udělaný tak, že dvě trubice jsou červeny a dvě modrý, což myslím, že někdo neodmyslel.
Takže teď vymýšlím jak tou zářivkou točit... Jakejkoliv rozumnej nápad velice rád uvítám:-)


citace:
Původní příspěvek od thalos
nějaké otázky pro majitele céefelek:
a co teplota v okolí "úsporky"? tak 10-15cm od ní?

je to dual spektrum smíšené, nebo kousek modrého světla a vedle kousek červeného...?

jak daleko to prosvítí někdo víte?

zorb

Old Post 27-02-2006 v 10:10 AM
Zorb je offline   Profil uživatele Zorb   Find more posts by Zorb   Foto galerie člena Zorb   Click here to Send Zorb a Private Message   Add Zorb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

co znamena "levnej" tarif?

Old Post 07-03-2006 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vandela
Nový Člen

Karma uživatele Vandela - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1  

Dotaz a poradíte mi Příspěvek č. 35

A můžete mi někdo poradit,jak velký ventilátor budu potřebovat pro lampu Max Grow 8-U CFL 180 W Dual Spectrum? Mám skříň asi 1 x 0,5-1 m, teplota by měla být 20-24 stupňů a vlhkost 60-70%. A jaký budu potřebovat filtr? Poradí mi někdo? Diky, přeju hezký den. Vandela

Old Post 13-03-2006 v 13:23 PM
Vandela je offline   Profil uživatele Vandela   Find more posts by Vandela   Foto galerie člena Vandela   Click here to Send Vandela a Private Message   Add Vandela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4L_
Nový Člen

Karma uživatele 4L_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 36

to se nevyplatí... věřte mi... když už tak min. 250W fakt min.

Old Post 15-03-2006 v 20:36 PM
4L_ je offline   Profil uživatele 4L_   Find more posts by 4L_   Foto galerie člena 4L_   Click here to Send 4L_ a Private Message   Add 4L_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opone
Nový Člen

Karma uživatele opone - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 37

ja jako uplný začatečník vyzkouším co to udělá pod 150W pak kdyžtak přitvrdím

Old Post 15-03-2006 v 22:09 PM
opone je offline   Profil uživatele opone   Find more posts by opone   Foto galerie člena opone   Click here to Send opone a Private Message   Add opone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 38

¨M- tak mě napadlo , nejsi ty náhodou ZEUS????? Nic ve zlém.

Old Post 27-03-2006 v 07:58 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 39

m©¤ spektra zarivek se zvlastnim spektrem: http://www.nurturelite.com/

Pokud se ohrazujes proti tvrzeni zarivky jsou lepsi nez sodik, tak se ohrazuj.

Souhlasim s tebou. I kdyz v nekterych parametrech opravdu lepsi jsou.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 27-03-2006 v 11:33 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 40

unavna diskuze.. CFL?? .. koukam jsem na testy na uvodu do GROWER a ten testi jednoznacne ukazuje, ze i pod cfl s nejakou usporou svetla muzeme vypestovat peknem material.. Ja osobne chci cfl dual spektrum pridat k 250 W HPS na kvet a uvidim jaka tvorba materialu bude.. Zatim zdar

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 06-08-2006 v 10:01 AM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Algoldor
Nový Člen

Karma uživatele Algoldor - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 41

Zdravim Vsechny ve spolek, debata na tema CFL me zaujala, zvlaste z toho duvodu, ze premyslim
o nakupu nekolika novych svetel. Osobne jsem si pred cca tremi tydny poridil 125 w Envirolite (6400 K)
a to dvakrat. Svetla jsem pouzil na klony (K2) a na matky (K2). Priznam se, ze jsem udelal behem experimentu
nekolik chyb ohledne vyberu substratu a intanzity zalevani (substrat nic moc, zalevani prilisne = oboje se tyka
klonu), takze klony nijak moc neprospivaly. Problem je, ze matky, ktere byli v kvalitnim substratu a adekvatne zalevane
na tom take nebyly zrovna nejlepe. Po cca 14 dnech jim zacali odumirat spodni listy a to hodne rychle.
Nutno rici, ze pred tim byli pod 250 w metal halid a zelenali se co to slo. Minuly tyden jsem se rozhodl klony
presadit do lepsiho substratu a pod 250 w metal halid. Mam pocit, ze zmenu jsem videl uz druhy den, rozhodne
po tydnu se neni o cem bavit. Rostliny se maji k svetu uplne nadherne a nemyslim si, ze je to jen tim substratem
a prilisnym zalevanim. Rozjel jsem ted novy pokus s klony pod stejnymi CFL, ale tentokrat v rockwool,
rozumne zalevam a dam vedet jak se to vyviji. Osobne jsem presvedcen o tom, ze CFL budou velmi vhodne
na klony a na matky ktere nemaji priliz mnoho pater (neprosviti to). Metal halid se mi velmi osvedcil na komplet
vegetativni rust, na male sazenicky a klony je podle me moc tvrdy - zahrivani zpusobuje prilisny odpar a rostlinka nema dostatecne
rozvinuty korenovy system aby to zvladla. Na druhou stranu velka rostlina uz ma dostatenou korenovou sit,
takze zvladne vetsi cirkulaci tekutin. Kdyz se nad tim zamyslim, tak se mi zda jen prirozene, ze cim vetsi
cirkulace tekutin (do urciteho limitniho bodu), tim aktivneji probiha transport zivin a asimilatu a tim
samozrejme i rust atd. Pripada mi to logicke. Zajimalo by me, co si o tomhle pristupu k metal halid a CFL myslite.
V zasade tedy ohledne metal halidu a CFL souhlasim s m©¤ (doufam, ze mu timto nepodsouvam neco s cim nesouhlasi)
Ja osobne nakoupim na vegetativni rust rostlin metal halid a na klony CFL nebo LED.
Loucim se, preji mnoho uspechu,
Algoldor

Old Post 21-09-2006 v 16:20 PM
Algoldor je offline   Profil uživatele Algoldor   Find more posts by Algoldor   Foto galerie člena Algoldor   Click here to Send Algoldor a Private Message   Add Algoldor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keny77
Nový Člen

Karma uživatele keny77 - 12% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 42

nazdar aka trubica je podla vás najidealnejsia napr.Philips 'TL'D 36W/865 nikde neviem zohnat jej spektrum.

Old Post 05-10-2006 v 16:49 PM
keny77 je offline   Profil uživatele keny77   Find more posts by keny77   Foto galerie člena keny77   Click here to Send keny77 a Private Message   Add keny77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biom
Stálý Člen

Karma uživatele biom - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 43

zdarec neviete mi dakto poradit som z bartislavy a neviem sa dost k ziadnym cfl ziarovkam alebo sodik ?? napiste PM please kto vie

Old Post 31-10-2006 v 15:37 PM
biom je offline   Profil uživatele biom   Find more posts by biom   Foto galerie člena biom   Click here to Send biom a Private Message   Add biom to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biom! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hero
Nový Člen

Karma uživatele hero - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 44

zdar všichni mám dotaz dostala jsem výbojku značky TESLA SHC 400W

Old Post 06-05-2007 v 14:19 PM
hero je offline   Profil uživatele hero   Find more posts by hero   Foto galerie člena hero   Click here to Send hero a Private Message   Add hero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hero
Nový Člen

Karma uživatele hero - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 45

zdar všichni mám dotaz dostala jsem výbojku značky TESLA SHC 400W VYPĚSTUJI POD NÍ NĚCO

Old Post 06-05-2007 v 14:21 PM
hero je offline   Profil uživatele hero   Find more posts by hero   Foto galerie člena hero   Click here to Send hero a Private Message   Add hero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haggy
Stálý Člen

Karma uživatele Haggy - 88% PěstitelskáKarma uživatele Haggy - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 46

ty CFL sem nasel na www.cfl.cz .... jako ceny sou docela supec no...ale tak neni to pri spocitani si + & - zas tak spatny... enjoy

Fantazie uz dosahuje takovych rozmeru, ze si clovek mysli, ze mluvi...

Old Post 04-06-2007 v 15:17 PM
Haggy je offline   Profil uživatele Haggy   Find more posts by Haggy   Foto galerie člena Haggy   Click here to Send Haggy a Private Message   Add Haggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 47

Zdravim
zajimalo by me jak mi POROSTOU kytky pod osporkou se spektrem na kvet.. nebo kdyz zkombinuju jednu s rustovym a jednu s kvetovym pektrem...ve fazi rustu.
muze te mi nekdo poradit??
diky

kony

Old Post 28-11-2007 v 23:25 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od R.kony
Zdravim
zajimalo by me jak mi POROSTOU kytky pod osporkou se spektrem na kvet.. nebo kdyz zkombinuju jednu s rustovym a jednu s kvetovym pektrem...ve fazi rustu.
muze te mi nekdo poradit??
diky



Jenom RED spektrum na RŮST není optimální, jako kytky ti pod tim POROSTOU, ale budou zakrnělý takový spíš došířky.
V kombinaci RED/BLUE ti to povalí vpoho, popřípadě ještě spektrum PURPLE.

Old Post 20-02-2008 v 10:00 AM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7762060 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív