Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Kamera do stanu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kibo
Nový Člen

Karma uživatele Kibo - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 15  

Obecné Kamera do stanu Příspěvek č. 1

Ahoj

uvažuji, že bych si do stanu pořídil nějakou IP kameru. Ideálně, aby se kamera připojila přes WIFI, abych neusel tahat drát. Kamer je všude plno, jen nevím jakou vybrat. Ve stanu je vysoká vlhkost.

Používáte to někdo? Můžete mi dát nějaký typ?

Dík
Tom

Old Post 19-11-2019 v 14:15 PM
Kibo je offline   Profil uživatele Kibo   Find more posts by Kibo   Foto galerie člena Kibo   Click here to Send Kibo a Private Message   Add Kibo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Mam xiaomi mi home security basic za 8 kil a ucel plni. Je ale mimo stanu a sleduje ci odtah neprestal fungovat. Osobne si nemyslim ze vlhkost do 80 bude robit problem, ale odskusane nemam.

Old Post 19-11-2019 v 15:22 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 3

Já měl starý telefon a v něm aplikaci Alfred. Na odskoušení stačí. Potom můžeš koupit nějakou venkovní Čínu.

Old Post 21-11-2019 v 18:55 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kibo
Nový Člen

Karma uživatele Kibo - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

Díky za odpovědi.
Koukal jsem například na tuto malou venkovní kameru . Jen mi vrtá hlavou, zda se bude možné zevnitř stanu připojit na venkovní WiFi. Přece jenom stan je samý hliník, všude samé dráty. Múže to fungovat jako stínění signálu
No vyzkouším a uvidím.

Zdraví Tom

Old Post 22-11-2019 v 06:22 AM
Kibo je offline   Profil uživatele Kibo   Find more posts by Kibo   Foto galerie člena Kibo   Click here to Send Kibo a Private Message   Add Kibo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarmilek
Stálý Člen

Karma uživatele Jarmilek - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

To Kibo: Připojí se ti to úplně v pohodě, zase tak odstíněný to není.

Old Post 09-12-2019 v 21:02 PM
Jarmilek je offline   Profil uživatele Jarmilek   Find more posts by Jarmilek   Foto galerie člena Jarmilek   Click here to Send Jarmilek a Private Message   Add Jarmilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6

ja tam mam starsi vyrazenej smartphone a app CamON live - ale nepouzivam to na stream, dela mi to fotku kytek a teplomeru/vlhkomeru kazdych 10 minut a ulozi na google disk (odkud se to da zpracovat dal pres sluzbu IFTTT) - alternativa ke kamere za temer nulove naklady
funguje to prekvapive spolehlive a ani vlhkost zatim nevadi

Old Post 10-12-2019 v 21:48 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kibo
Nový Člen

Karma uživatele Kibo - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7

#chicolo
Pěkné, díky.

Old Post 11-12-2019 v 06:57 AM
Kibo je offline   Profil uživatele Kibo   Find more posts by Kibo   Foto galerie člena Kibo   Click here to Send Kibo a Private Message   Add Kibo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-02-2012 - webkamera v pěstírně - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7382010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív