Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » to v............
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 1

Myslíte jako že když se jim to vrací,že ten důvod jsou ty semena.(nenapsali něco víc jako proč)Nevite jestli se budou pokoušet o nové poslání zásilky nebo všechny objednavky z CZ smazli.Bojim se jen toho že ted se na to posílání do CZ vykašlou a aš situace opadne ojednavky odeslaj takže mi to přijde někdy v dubnu a to nebudu mit prach a už si objednam jinde.No prostě jsem v šoku takže se pokuste zjistit o situaci co nejvice.Nechcete tam někdo zavolat kdo umí perfektně jazyk bushdoctor.

Ahoj

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 22-11-2001 v 15:37 PM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Palec dolů jojo Příspěvek č. 2

Taky mě to sere,, jsem si objednal semínka Blueberry a WW asi před měsícem a furt nic,, Mezitím jsem postavil celkem kvalitní pěstírnu a teď tam pěstuju nějaky posraty NONAME

Old Post 22-11-2001 v 22:34 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 3

Bal bych se spis toho, ze to na celnici nejen posilaji zpet, ale prve si peclive zaznamenaji adresu prijemce. Neni to tak dlouho co jsem se tu ve foru nad tou pruchodnosti z OE pozastavoval.

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 22-11-2001 v 23:52 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 4

Jo to stou adresou me taky dost sere. Nevim jestli všechny objednávky z cz smázli, ale psali že se jim teď vrací všechno co posílaj do cz a že nevědi proč.

Haman - Flying smokers

Old Post 23-11-2001 v 17:30 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

mmmmmmmmmmmmmmhhhhhhhh Příspěvek č. 5

Jak bude tuhle situaci řešit, budete vyčkávat, nebo ihned objednate někde jinde?Myslite, že se takhle serou i zásilky z jinej sedbanek?
Docela my to skomplikovalo plány a trochu i život,největší starost sem si dělal se zapojením světla a teď přide TOHLE.

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 23-11-2001 v 18:31 PM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 6

Jestli si celníci skutečně zapisují adresy z těch vracených zásilek od Buschdoctora, tak tenhle stát je potom opravdu pěkně někde...

[Edited by ianick on 23-12-2001 at 08:15 PM]

ianick

Old Post 23-11-2001 v 19:20 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

v klidku... Příspěvek č. 7

No já myslím, že kdyby si celníci zaznamenávali adresy, tak už je máme dávno na krku. A navíc si myslím a taky to tak asi bude, že by jim ty semínka neposílali zpátky, přece to tam mají taky ilegální...Takže, ubalme špeka a chce to trpělivost, nebo hledat někde jinde. Anebo si tam pro to zajet osobně, to bude asi nejlepší...

Old Post 23-11-2001 v 19:37 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 8

Dr. Katzi, ještě ses nesetkal se zdivočelým úředníkem? Je to horší než srážka s divočákem.
Celníci jim to posílají zpět - už to tady někdo psal.

[Edited by ianick on 23-12-2001 at 08:17 PM]

ianick

Old Post 23-11-2001 v 20:02 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 9

Jo a ještě dotaz, pokud tam jezdíš osobně. Poraď ostatním, jak s tím jezdíš přes hranice??

ianick

Old Post 23-11-2001 v 20:04 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

hm Příspěvek č. 10

Já Ti věřím že jim to posílají zpět, já si akorát myslím, že kdyby věděli že jsou to semínka konopí, tak by to zpět asi neposílali, ale poslali by tam asi někoho jiného. Jinak osobně jsem tam ještě nebyl, to byl jenom takový nápad.

Old Post 23-11-2001 v 21:20 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 11

Vedi nevedi, za tech par seminek ti nikdo domovni prohlidku neudela. Navic je neprukazne, ze si je ten clovek objednal a neudelal to za nej treba ciperny soused. Myslel jsem spise takove schromazdovani udaju. Znate to, sejde se pak jeden s druhym a z podezreni je jistota. Nicmene neco podobneho se jiz snad dnes nepraktikuje, otazka je jestli je takove shromazdovani udaju vubec legalni pokud by primo nesouviselo s nejakym vysetrovanim a nebyly vysledky soucasti spisu. Takze primy strach z nejake necekane navstevy bych nemel. Jen jsem napsal ceho jsem mel spatnej pocit kdyz jsem chtel sam objednat. (neobjednal jsem) Naopak mnoho lidi tu objednalo a nevi se o jedinem pripadu takoveho "komunismu" jak to ianick spravne nazval.

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 23-11-2001 v 22:39 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AALLf
Nový Člen

Karma uživatele AALLf - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 4 

Dotaz Příspěvek č. 12

A čo obiednávanie na Slovensko. Dojde mi to v pohode alebo sú aj tam nejaké problémi ?

Old Post 24-11-2001 v 08:15 AM
AALLf je offline   Profil uživatele AALLf   Find more posts by AALLf   Foto galerie člena AALLf   Click here to Send AALLf a Private Message   Add AALLf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 13

Stejně vůbec nechápu, proč se to vrací z5. Vždyť semínka ilegal nejsou, nebo se pletu?

Old Post 24-11-2001 v 10:37 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

nevim Příspěvek č. 14

Kde se budete pokoušet objednat semena teď, nebo se vzdáváme.

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 24-11-2001 v 13:44 PM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

hlavně se nevzdávat Příspěvek č. 15

Vzdát se nemůžeme, protože by nebylo co hulit...a hulit jakési noname, nevím nevím...

Old Post 24-11-2001 v 22:37 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Nápad Příspěvek č. 16

Tak to vypadá, že vyrazím do Vídně na předvánoční nákupy

ianick

Old Post 25-11-2001 v 20:00 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5045070 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív