Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Ionizátor - máte sním někdo zkušenosti , nějaké bližší info ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
ionizátor
Mám/měl jsem ho a funguje/oval dobře
Mám/měl jsem ho a nebyl jsem sním spokojený
Nemám ho,ale věřím,že by to mohlo fungovat
Nemám ho a nevěřim,že to funguje
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 33

mam obednany tohle, az mi to prijde tak poreferuju. je to cisticka vzduchu bravo we5007, popisek: odlučování pylu, prachu, kouře, dehtu, roztočů až do velikosti 0,1 mikronu, odlučování nepříjemných pachů, intenzivní ionizace,nezávisle ovladatelná /min.250000iontů/cm3/,průchod vzduchu 145m3/h,vhodné pro běžný byt,3 rychl. chodu,4 stupně filtrace,HEPA filtr,hlučnost max. 42dB,příkon 46W-230V

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 03-02-2006 v 20:12 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 34

třeba to bude fungovat .... ale co to znamená hlučnost 42dB??? u iontového větru to je woe jak třetina tryskáče....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 03-02-2006 v 20:18 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 35

to jirka P.
tady je zrejme nahradni filtr za 519,-
musis hledat pod Filtr k cist. vzd.HEPA-WE5007
jinak sem o tom nic vic nenasel.
pak by me taky zajimalo, co to znamena min.250000iontů/cm3/
tady je jenom

Maximum:
0.2 milligramu ozonu na m3 (mg/m3)
anebo
0.1 cast ozonu na million casti vzduchu (ppm)

jenze nevim, kolik vazi iont nebo jeho velikost....


tu hlucnost asi bude delat ventilator, kterej tam je (myslim)
peace

FIRST INDOOR 150W

Naposledy upravil Janxu 03-02-2006 v 22:13 PM

Old Post 03-02-2006 v 22:05 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 36

Co?: Myslim ze je to hlucnost ventilatoru pro HEPA filtr, tech 42dB je doufam na nejvyssi rychlost. Na ten ionizator mozna vetrak nebude treba, ale nema smysl o tom spekulovat, az prijde tak poreferuju . . .
Janxu: taky sem o tom nic vic nenasel, vyrobce ma stejnou popisku jako je vyse, a filtr sem videl nekde za 460, ale to budu resit az se stary zaprasi . . . tech 250000iontu/cm3 je myslim pocet iontu v urcite vzdalenosti od ionizatoru, co to znamena v praxi se dozvis az mi to prijde
Jinak to mam obednany uz tyden, blby je ze na electro.cz nemaji napsany jestli je zbozi skladem, kdyztak tam v pondeli zavolam. Mejte se . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 10-04-2006 v 22:39 PM

Old Post 04-02-2006 v 10:28 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 37

kimehc - Podle tohohle navodu jsem jich postavil nekolik a fachaly dlouho,predlouho a nonstop.Jenze jedna obrovska nevyhoda byla,ze nikdo nevi kolik ozonu tenhle ozonizator daval takze je ti vlastne k nicemu.Nechat zmerit si to nekde mozna muzes,ale myslim,ze to neni levna zalezitost.
Jinak jak jsi dopad s trafem 15KV?Vydrzely ti trubice dyl nez 30 minut?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 07-02-2006 v 19:25 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 38

ted sem volal do electro.cz, cisticka-ionizator mi prijde behem pristiho tydne, pak dam vedet . . .
edit: asi se na to vysrali, ale to je jedno, mam dopestovane . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 10-04-2006 v 22:43 PM

Old Post 08-02-2006 v 10:28 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 39

a co říkáte na tohle
http://www.audiocubes.com/category/...zo-lonizer.html

Old Post 08-02-2006 v 11:39 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Bravo Příspěvek č. 40




takže já nakonec pořídila taky ten Bravo, je to zároveň čistička vzduchu a ionizátor:http://www.e-trade.cz/inshop/cistic...id-IB00061.html
čistička 3 stupně rychlosti chodu, HEPA filtr, hlučnost na nejvyšší 56dB, což je docela nážuch, nicméně se na to dá zvyknout, snižuje se s nižším chodem
ionizátor se dá zapínat/vypínat nezávisle na čističce, občas je kolem něj slabě cítit ozón ale jen málokdy

účinky: určitě se to zlepšilo, minimálně o polovinu. bylo by to ještě lepší kdybych měla skříň v uzavřené místnosti a tam ten ionizátor, ale mám 1+1 takže bez šance nicméně sousedka z patra nademnou se už nechodí ptát jestli náhodou nechovám fretku a já subjektivně cítím menší zápach, i když něco z něj za určitých okolností zůstává. když manipuluju s rostlinama tak ionizátor nemá šanci to zvládnout, ale za chvíli se to pročistí.
myslim že není 100% vhodnej tam, kde je potřeba naprostá bezpachovost) asi na to není tak výkonnej, čistička má kapacitu 145m krychl., ale na snížení odéru na za dveře bytu nepronikající a i v bytě v některých místech (ne samozřejmě přímo u skříně) nepostřehnutelnou úroveň pachu rozhodně působí.

fotky: dole čistička otevřená-vzduch jde nejdřív přes ten černej molitan, pak do HEPA filtru (ten obdélník s proužkama-na povrchu je z papíru)

Naposledy upravil wilda 19-03-2006 v 11:26 AM

Old Post 19-03-2006 v 11:20 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 41




další fotky-zezadu.
válce se při zapnutý čističce točej a ženou ten čerstvej vzduch ven.
domnívám se žety jehličky jsou výstupy toho ionizátoru, nejsem takovej technik takže jsem ho nerozebírala

a dole suppa obrázek iontového větru

Old Post 19-03-2006 v 11:28 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 42

docela luxusní provedení, a hele už jsi ho čistila? kolik toho vyfiltruje (jako necistot)?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-03-2006 v 13:06 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 43


no je trošku větší a nemá moc dlouhou přívodní šnůru, ale to neni tak strašný. on se právě nečistí, je tam proto ten HEPA filtr, ten zachycuje nečistoty ze vzduchu. mění se jednou za cca půl roku, náhradní náplň stojí asi 4kilča. (na obrázku je dobře ukázaný kdy ho podle stupně znečištění měnit) z toho ionizátoru zůstává kolem čističky prach, jak se to tam usazuje, proto doporučujou mít při ionizaci zapnutou čističku aby to zachytil ten filtr.

Old Post 19-03-2006 v 16:32 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 44

hm... tam to nevim....jak jsem psal ten muj udela cca 0,1g denne hnusu...a to ne ze by tam byl nejakej bordel....
ps. ted nechci vubec rejpat, ale proste to nevim...u prispevku 90 je nejaka jednotka neceho [cm2/Vs] .....co by to tak mohlo byt? Ď

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-03-2006 v 18:42 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 45

Vy to teda resite cestou umisteni ionizatoru do mistnosti kde je skrin? IMHO je klíčem umístění jehel přímo do potrubí kudy proudi ze skříně vzduch ven. Nahánět pach když už je v pokoji bude těžké.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 20-03-2006 v 10:14 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 46

no mě by zrovna tohle nepomohlo (dát jehly do odtahu) protože mám skříň léty používání a předělávání silně perforovanou, nebo když s rostlinama manipuluju mimo skříň. tudíž ať chci nebo nechci pach se mi stejně do bytu dostane, spíš jde o to jak ho nepustit ven.

Old Post 20-03-2006 v 11:54 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Generator ozonu ze zdroje k monitoru Příspěvek č. 47

Napadlo me, jestli by neslo udelat generator ozonu z vysokonapetoveho zdroje k monitoru. Dava to minimalne 25kV. Bud hrot, nebo zkusit tu sklenenou trubici s alobalovymi polepy ze stran. Domnivam se, ze spotreba bude minimalni a fungovat by to melo. Trosku jsme s tim blbli a zkutecne to srsi modre svetelkuje a vydava ozonovou vuni. Co se skodlivosti pro kyti tyce, jednak si myslim, ze ventilatory vyzenou ozon ven tak rychle, ze se tam nejaka smrtici koncentrace nedosahne, navic je ozon znacne nestaly a ze startu to klidne vyzkousim na pampeliskach

Old Post 14-04-2006 v 17:20 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 48

Mam to v mistnosti, ktera je prakticky nepouzivana. Mozna by slo zmenou velikosti plochy polepu regulovat mnozstvi ozonu. Proste to vyzkouset tak, aby nebylo moc citit kytky a nezahubil by me ozon

Old Post 14-04-2006 v 19:43 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1145270 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív