Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Ionizátor - máte sním někdo zkušenosti , nějaké bližší info ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
ionizátor
Mám/měl jsem ho a funguje/oval dobře
Mám/měl jsem ho a nebyl jsem sním spokojený
Nemám ho,ale věřím,že by to mohlo fungovat
Nemám ho a nevěřim,že to funguje
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Luigi zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Luigi zahradník - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 113

Ahoj chtel sem se zeptat, kdo máte od malapy ionizator no1 jestli když se zapne jestli má vydávat třeba nějaký zvuk nebo jak poznám že fakci??? Koupil sem přes growbazar tento stroj a nevim co si o tom mám myslet. Nebyl by tu někdo tak ochotny že by to rozsrouboval a vyfotil? Zda se mi to nějaké čudné, díky moc

Old Post 11-04-2013 v 10:35 AM
Luigi zahradník je offline   Profil uživatele Luigi zahradník   Find more posts by Luigi zahradník   Foto galerie člena Luigi zahradník   Click here to Send Luigi zahradník a Private Message   Add Luigi zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 114

ionty co fakt rozpousti smrad dela ten SHARP , v prirucce k cisticce vzduchu docet,,ze pokdu mame napr.smradlavou kosili tak ji mame zavesit na raminko nad vydech cisticky a rano bude vonet jako nova..
tod sotji v manualu s japonsko nemecke koprodukce.
tak sem trochu zafaral na youtube a nasel hodne zajimavy videjka jako je napriklad cisticka motorkarskych prileb od sharpu.je mi jasny ze kazdy vecer se helmpa prat vodou neda a tak sem nepochyboval ze tyto nove ionty dokazi rozlozit smrad a bakterie na bunecne bazi jak sem s videa pochopil..

http://www.youtube.com/watch?v=m2X9n9Oay34

mometalne automobilova znacka Toyota zacala montovat tyto ionizery do svych vozidel ,,

a tady sem nasel ze se i ostatni firmy zacaly opicit pac zjistily ze je to fakt dobry:
http://www.youtube.com/watch?v=Kd30vLCczlQ

kazdopadne je zajimavej dokumet o vode,kde vysvetluji ze vodni molekula je slozena s (Clustru) ktere maji jeste k tomu pamnetovy efekt.. toto video doporucuju skouknout cele..je to hodne vyzivne

http://www.youtube.com/watch?v=5zWgTUr0GwU

MR.Shiwa



nft gt 205


Naposledy upravil prashiwa 11-04-2013 v 14:57 PM

Old Post 11-04-2013 v 14:36 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od Hopík44


Tak já mám něco podobného jako plesnivá noha, je fakt že na pach to moc nefunguje ale věřím že to čistí vzduch a na prach a bakterie zabírá.
Používám ho do teď, když už ho mám, ale někde aby na něj proudil vzduch a rozháněl ionizovaný vzduch po pěstírně.
Vždy když tam vejdu je vzduch svěží, cistý, po bouřce.
Dokonce mi někdy bouřku ukáže i meteostanice ale jestli to má vliv i na meteo, nevím.

Jednoduše - když už ho mám tak ho používám a plní účel.

To plesnivá noho - mrkni jestli je dobrá pojistka.


pojistka je asi v pořádku, je tam malá dioda, nebo spíš žárovička a každých pár vteřin blikne, ale nevím co si o tom myslet. Celkově to na mě působí jako Rušička geopatogenních zón

Old Post 30-04-2013 v 13:25 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 116



Zdar,já mám tenhle bionic. Není v pěstírně,je v místnosti kde kouřím a fakt smrad z cigaret pohltí. Bezhlučnej,1x týdně vyčistit hadrem s vodou a jede se dál... Mám ho přes tři roky,spokojenost.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 24-09-2013 v 07:05 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4239500 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív