Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Orange Bud bonsai 2x30W lineární zářivky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Orange Bud bonsai 2x30W lineární zářivky Příspěvek č. 1







Takže vzhledem k okolnostem jsem takřka mimoděk rozjel growing. V počátku se mi dostal do rukou řízek Orange Budu v rockwoolové kostičce o rozměrech 25 x 25 neznámého výrobce - zasadil jsem ho do květináčku o průměru 6 cm na dně s keramzitem do substrátu pro pokojové květiny. problém s umístěním jsem vyřešil zastavěním do vyšší partie boxu - blízko topného kamene. Bohužel fotografie je nekvalitní - rostlina je vidět cca ve směru severovýchodním od osvětlovacího květináče v kůrovém mezaninu pod větví. Společnost jí dělají popínavý fíkus, tilandsie, voděnka a několik dalších exemplářů rostlin nemluvě o želvách Humvídě a Hungeké.
Box je osvětlen zářivkami:
Exo Terra Sun Glo 4200 K 30W
Exo Terra Repti Glo 12000K 30W
dále žárovkou Sunglo 150W a noční žárovkou

V levém horním rohu je vyústění vodopádu - těsně pod vyústěním je skrytá nádržka s jednomembránovým nebulizérem - zvlhčovačkou Seliger Braun. z té voda padá do prvního jezírka a dále dalším kataraktem do spodního jezírka - v případě že je efekt vodopádu zapnut.
Spodní jezírko je napájeno z externí nádrže spodním vývodem přes trojstupňový akvarijní filtr Fluval. V externí nádrži je voda filtrována dalším filtrem a ohřívána topítkem s termostatem. Ze spodního jezírka odtéká voda zpět do externí nádrže skrytým přepadem. V externí nádrži je dále umístěno ponorné čerpadlo s regulačním ventilem a ovládacím plovákem které čerpá vodu do horního vyústění vodopádu. vedle spodní nádrže se pod plochým kamenem nachází výústka odtahu 100 mm navazující na flexrouru vedoucí spodem vedle externí nádrže na ventilátor TDM100 (ten ventilátor výhledově )
Hned jak seženu prachy tak pořídím kolejničky a skla abych neměl po bytě 70 % vlhka a doplním osazenstvo dalšími představitely fauny a flóry nejen našich lesů vod a strání
good luck
Snarky

p.s. na posledních dvou fotkách je vidět boxík původně na masožravky - později v rámci globalizace a hnutí proti xenofobii napůl obsazený i jinými rostlinami

Snark in the System

Old Post 05-12-2005 v 17:20 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

Máš to fakt pěkný,taky o něčem takovim přemejšlim.Líbí se mi představa miniaturního světa

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 05-12-2005 v 18:05 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 3

Vypada to fakt hezky, urcite az negdy budu mit svuj byt, poridim si taky neco obdobnyho... jo a divim se, ty takovej botanik, gde maš třeba šalvěj? Jinak jen tak pro zajimavost, na kolik tě vyšlo jen to osvětlení? A těm kytičkám svitiš jak, ty asi nepotřebujou to co čudka vid? S tim zavlažovaním a filtraci a spaádama, sem z toho debil......

Naposledy upravil indicky-konopi 15-12-2005 v 11:49 AM

Old Post 06-12-2005 v 09:40 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 4

Hmm no osvětlení bylo z Obi - takový ten akvaristickej set na dvě zářivky. Žárovky sou v obrácenejch květníkách se zamaltovanou objímkou - jo k šalvěji - mě přijde dost choulostivá možná jí čaasem přidam - svítim takovej obohacenej rovníkovej den - 14 hodin

Snark in the System

Old Post 06-12-2005 v 10:49 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 5

takže jsem provedl mírný upgrade - místo noční žárovky jsem osadil polskou infražárovku 250W - vzhledem k tomu že na plný výkon by pro želvičky fungovala spíš jako gril bylo nutno porichtovat stmívač
Matečná rostlina Orange Budu sílí - stonek lignifikuje - bonzaizace nezadržitelně postupuje - foto 1 detail kytky - foto 2 celkový pohled

Snark in the System

Old Post 24-03-2006 v 10:49 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5868940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív