Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Testování přítomnosti drog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

SIMOR >
to neni kravina, mak sice neobsahuje laty ktere by te mohli nejak ovlivnit, ale ty testy ho zaregistruji jako opiaty. Myslim testy z moci, ty levne. Ostatni testy provadene lekarem to samozrejme poznaji, ze se jednalo o mak, nebo nenajdou nic.

Old Post 16-01-2007 v 22:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
ne ne........tys to rozjel na datum jsem cucel ale nazory nekterych.....no proste to jsem mel na mysli....
A nechtel ztrhnout jsem bouři..
A s tím mákem je to pěkná krávovina


MÁK NA PEČIVU
11. 5. 2004, 100+1 zahraniční zajímavost [FOCUS, Londýn]

Zrnka máku na housce nebo rohlíku obsahují opium. A samozřejmě ho obsahuje i maková náplň v buchtách, na koláčích či v jiném pečivu. Ne sice tolik, aby mák působil jako droga, ale dost na to, aby se daly zbytky morfinu a kodeinu zjistit v moči i po osmačtyřiceti hodinách. Názorným příkladem je případ policisty v St. Louis, který neprošel protidrogovým testem, protože den před tím snědl čtyři koláče plněné mákem. Byl suspendován, ale po čtyřech měsících snažení prosadil, aby byl proveden kontrolní test s někým, kdo sní stejné množství pečiva s mákem. Test prokázal rovněž obsah morfinu a kodeinu a policista byl rehabilitován. V současné době v amerických věznicích nesmějí ani vězni, ani strážci konzumovat makové pečivo, aby prováděné kontrolní zkoušky byly průkazné.

zdroj: www.drogy-info.cz

Old Post 17-01-2007 v 08:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 51

výpis vybraných testů z příručky pro lékaře od laboratoře BioLab s.r.o. Klatovy

Plný název analysu: 3,4-methylendioxymetamphetamin (moč)
Anal. Princip: imunochemická inhibice záchytu mikročástic
Prokaz.Návykové látky: ecstasy, extáze, „taneční droga“
Jednotky: prukaz (cut-off 500ng/ml)
Vyšetřovaný materiál: moč
Odebírané množství: 10ml

Plný název analysu: amfetaminy (moč)
Anal. Princip: imunochemická inhibice záchytu mikročástic
Prokaz.Návykové látky: d-amphetamin, phentemin
Jednotky: průkaz (cut-off 1000ng/ml)
Vyšetřovaný materiál: moč
Odebírané množství: 10ml
Farkmakokinetika: jsou užívány nejčastěji perorálně, intravenózně, nazálně a inhalačně (pyrolýza – kouření). Po inhalačním a i.v. podáním je rychlý nástup účinků s dobou trvání 12-24 hodin. Eliminace se děje jaterní biotransformací a renální filtrací se závislostí na typu látky a ph moči. Eliminační poločas je asi 10hodin v kyselé moči, je 2x až 3x prodloužen při ph moči nad 7,5


Plný název analysu: KANABINOIDY (Moč)
Anal. Princip: imunochemická inhibice záchytu mikročástic
Prokaz.Návykové látky: tetrahydrocanabinoid (=marihuana)
Jednotky: průkaz (cut-off 1000ng/ml)
Vyšetřovaný materiál: moč
Odebírané množství: 10ml
Přirodní kanabinoidy a jejich metabolity jsou rozpustné v tucích a na dlouhou dobu po užití se v organismu ukládají v tukových tkáních včetně mozkové. Metabolity kanabinoidů nacházíme v krvi, žluči a moči. V moči je lze zjistit během několika hodin po užití. Protože jsou rozpustné v tucích, ukládají se v tukových tkání, odkud jsou pomalu uvolňovány do moče po dobu několika dnů, týdnů nebo dokonce i měsíců po posledním užití v závislosti na intenzitě a frekvenci abúzu. Hlavni metabolit delta-9-thc, kyselina 11-nor-delta-9-karboxylová (delta-9-COOH-THC) je nejdůležitějším močovým markerem užívání marihuany.


Plný název analysu: METAMFETAMINY (moč)
Anal. Princip: imunochemická inhibice záchytu mikročástic
Prokaz.Návykové látky: metamphetamin=pervitin
Jednotky: průkaz (cut-off 300ng/ml)
Vyšetřovaný materiál: moč
Odebírané množství: 10ml
Po požití se v žaludku snadno vstřebává a rychle se dostává do krevního oběhu. Poté se metabolizuje v játrech hydroxylací, N-deetylací, deaminací a konjugací. Za normálních podmínek se během prvních 24hodin vyloučí močí až 43% dávky d-metamfetaminu v nezměněné podobě spolu s malý množstvím (4-7%) amfetaminu, primárního metabolitu. V kyselé moči je výchozí droga obsažena až v 76%, zatímco v alkalickém prostředí jen ve 2%. Obsah výchozí drogy a jejich metabilitů v moči mohou ovlivňovat některé faktory jako je individuální metabolismus, strava, velikost dávky, frekvence zneužívání a čas požití..

Plný název analysu: OPIÁTY (moč)
Anal. Princip: imunochemická inhibice záchytu mikročástic
Prokaz.Návykové látky: morfin, ethyl morfin, codein
Jednotky: průkaz (cut-off 300ng/ml)
Vyšetřovaný materiál: moč
Odebírané množství: 10ml

....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 17-01-2007 v 13:11 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Biely vdovec
Nový Člen

Karma uživatele Biely vdovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 52

Zdravim
Kamos huli a chce ist do Policajneho zboru.Ked bol na prvych pohovoroch tak mu povedali vselijake omacky a bla bla bla ze si preveria ci neberie nejake drogy alebo omamne latky.Je to jediny clovek s ktorym sa najradsej vypalim ale uz to neni co to byvalo,boji sa ze by mu na to prisli.Ma sa bat alebo mu na to nepridu?Respektive ci budu robit tie testy na THC?

Old Post 01-02-2007 v 16:55 PM
Biely vdovec je offline   Profil uživatele Biely vdovec   Find more posts by Biely vdovec   Foto galerie člena Biely vdovec   Click here to Send Biely vdovec a Private Message   Add Biely vdovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BIG.imejl
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BIG.imejl - 12% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 53

a co ostříhání vlasů?? pokud budu vyholenej na lebce, a vubec chlupy pry, tak z nich nic nezjisti ... nebo jo? !

Sháním modré neony na škodu 120, značka: "Spěchá".

Old Post 01-02-2007 v 22:18 PM
Mr.BIG.imejl je offline   Profil uživatele Mr.BIG.imejl   Find more posts by Mr.BIG.imejl   Foto galerie člena Mr.BIG.imejl   Click here to Send Mr.BIG.imejl a Private Message   Add Mr.BIG.imejl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Mr.BIG.imejl >
to mas pravdu, ze nic nezjisti, ale musel by jsi zabit dost lidi, a jeste by to primo muselo souviset s branim drog, aby ti delaly testy z vlasku. stoji to strasne moc penez...

Old Post 02-02-2007 v 10:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Detos
Stálý Člen

Karma uživatele Detos - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 170 

Příspěvek č. 55

kolko dni trva dokym celkovo nemozu zistit thc ako doping u sportovcou noo proste kolko dnii nesmie fajcit pred sportovimi testamiii aby mu nezistili ?

Old Post 17-02-2007 v 20:04 PM
Detos je offline   Profil uživatele Detos   Find more posts by Detos   Foto galerie člena Detos   Click here to Send Detos a Private Message   Add Detos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

zalezi jak moc casto hulis. Cetl jsi prvni prispevek?

Old Post 17-02-2007 v 21:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Detos
Stálý Člen

Karma uživatele Detos - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 170 

Příspěvek č. 57

noo daj ze kazdy den

Old Post 19-02-2007 v 07:16 AM
Detos je offline   Profil uživatele Detos   Find more posts by Detos   Foto galerie člena Detos   Click here to Send Detos a Private Message   Add Detos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 58

praxer tak urobil si to welmi pekne a to K+ ti urcite posielam


a chcel som este sa spitat nedal bi tu niekto obrayok ako wipada ten tester
co sa pouziva uz aj v CR u ridicoch dik

Old Post 19-02-2007 v 17:45 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

je na obrazkku podobne jako tehotenske testz

Old Post 19-02-2007 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 60

Zdravím,
kamarád dostal minulý týden v práci test na sliny. Šéf ho načapal jak hulí a řekl že má za 15minut dojít do kanclu,a že bude plivat. Tak kamoš vypil pulitr kofole dal si žvykačku a šel. Jelikož měl knedlu jak kurva, tak nemohl nic vyplivnů. naplival to tak na 3x. a po 15 minutách mu šéf řekl že se mu omlouvá, že to bylo negativní. Tak nevim. No a ohledně policajtů tady na Hodonínsku to začíná byt hodně aktuální ty testy na sliny. i u nás ve městě to mají policajti. Ale dávají to jenom lidem,u kterých buď vědí že něco můžou mít a nebo lidem co vypadají opravdu totalně zhuleně. Sice když to zkoušeli tak to davalii komukoliv, i mojí teťě, která teda ani neví co to zelí je. Ale teď když už vědí jak to funguje, tak si rozmýšlí komu todat. Přece jenom každý test něco stojí a je to pro ně zase práce navíc.
Tak to byla moje zkušenost

Old Post 06-03-2007 v 08:35 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoner
Stálý Člen

Karma uživatele Stoner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 61

Zdravím. O pár dní idem na preventívnu lekársku prehliadku. Mám doniesť ranný moč. Myslíte že by som sa mal báť odhalenia?

Old Post 18-06-2007 v 17:21 PM
Stoner je offline   Profil uživatele Stoner   Find more posts by Stoner   Foto galerie člena Stoner   Click here to Send Stoner a Private Message   Add Stoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

ne uz se to tu zminovalo,testy se na preventivce nedelaji. Teda pokud nemas 15 a nezazadaji o to rodice

Old Post 18-06-2007 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoner
Stálý Člen

Karma uživatele Stoner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 63

diki za rychlu odpoved a sorry ze som necital pozornejsie

Old Post 18-06-2007 v 18:15 PM
Stoner je offline   Profil uživatele Stoner   Find more posts by Stoner   Foto galerie člena Stoner   Click here to Send Stoner a Private Message   Add Stoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampu
Stálý Člen

Karma uživatele vampu - 92% PěstitelskáKarma uživatele vampu - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 89  

cau Příspěvek č. 64

coRRan
citace:
Původní příspěvek od MiniGrow
Zdarec...
Chtel bych se s vami podelit o jednu takovou skusenost ze zahranici...
Nejakej cas jsem zil ve Svedsku a chodil tam i do skoly.Svedsky pristup ke konopi a drogam obecne je v podstate negativni a kazdy pul rok se delali na skole testy na THC pomoci moci.
Uz tehdy jsem hojne konzumoval s kamosem z intru konopne produkty a mnel tudis nasrano v gatich,kdyz jsem se dozvedel,ze za neceli tyden se mneli konat skousky na THC.
Zato kamos byl v klidu a ja si myslel ze se snad zblaznil ci dostal uzeh,pak mi ale vysvetlil ze kdyz 1hod pred samotnou skouskou snim dva citrony,tak nic nenajdou.Samozrejmne jsem mu neveril,ale co jineho jsem mnel delat.Neptejte se mne jak je to mozne,ale udelal jsem co mne poradil a muj vysledek byl NEGATIVNI.Celkem jsem prosel 8 skouskami za 4 roky a pokazdy negativni....

Nejspis mne ted zaplavite zpravami jaky jsem lhar a ze si vymyslim,ale konstatuju tady jen to co jsem sam zazil.To jestli tuto zpravu prijmete ci ne je jen na vas...


cau,hele mam na tebe dotaz!Prave ted mam ve skole stejny problem ,jako si mel ty a nevim jak stoho ven!kvuli testum,kteryma mi hrozy vyhazov ze skoly ,uz nehulim 8mesicu!Ale nekdy dostavam takovou chut si podpalit toho speka,obzvlast ,kdyz jsem s kamosema,ktery nosi stale novy a novy modely ze sve skrinky a ja je nemuzu ani ochutnat!

No proste se chci optat na to stim citronem,jak jsi povidal!JE to opravdu na 100% ,ze kdyz snis 2citrony pred testama,tak ses v pohode?
Predem diky za odpoved

Naposledy upravil vampu 30-10-2007 v 13:07 PM

Old Post 30-10-2007 v 13:00 PM
vampu je offline   Profil uživatele vampu   Find more posts by vampu   Foto galerie člena vampu   Click here to Send vampu a Private Message   Add vampu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6350060 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív