Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Testování přítomnosti drog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
jj halvně to před použitim ohřej na požadovanou teplotu

bylo by super kdyby někdo vynalezl nějakej připravek ... kapla by se kapka do ampulky s thc močí a bylo by po problemu .... takto ošetřená ampulka by se odevzdala kontrolujícímu a vy byste se pak s jointem v ruce popadali za břicho smíchy jak vám to vyšlo

neexistuje něco takoveho nahodou ? (experimenty s odlakovačem apod. mi nepřipadaji bezpečny z toho pohledu že by test mohl vyjít jako neuspěšny což by mohlo kontrolujícímu přijít podezřelé a příště by si to pořadně očekoval )
Test vychází negativně.Nikoliv neplatně.Prostě tam jsou obě čárky(test je negativní na přítomnost drog)

Old Post 02-12-2011 v 16:35 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 130

takže když si zahulim znamená to,že potom nemůžu min.12hod.řídít??trochu nefér oproti těm co chlastají

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 26-02-2012 v 07:58 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drobnabis
Nový Člen

Karma uživatele drobnabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 131

zdravym a co tekhle NEKONOPNOU kosmetiku co je skoro v kazdym grow shopu maj tam ubrousky co si utres ruce a nepoznaj nic !!! Až z moci nebo krve to jo, ale z papirku v ruce NIC NO NIC

Old Post 08-03-2012 v 08:45 AM
drobnabis je offline   Profil uživatele drobnabis   Find more posts by drobnabis   Foto galerie člena drobnabis   Click here to Send drobnabis a Private Message   Add drobnabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 132

Mě by zajímalo, jestli by byl u policajtů pozitivní test u toho kdo používá 3x denně Pegasovy kapky nebo kapky Ricka Simpsona.

Má s tím někdo pratickou zkušenost?

Jo, ještě mě napadá, jak by to dopadlo po vaporizaci?

Old Post 09-09-2012 v 19:51 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

Tak hádej, :p když do sebe vpravíš THC tak se to na testech ukáže jedno jestli z vapíku nebo z brčka :P

Old Post 09-09-2012 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaMed
Nový Člen

Karma uživatele CannaMed - 92% PěstitelskáKarma uživatele CannaMed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 65529  

Jak obejít testy na drogy z moči - pouze některé a pouze jednorázové testovací sady Příspěvek č. 134

Prosím toto berte pouze s rezervou, nefunguje na všech testech, spíše těch starších typech.

Samozřejmě se proplachovat - nejlépe pít hodně vody a kofeinové nápoje, případně jiné močopudné léčiva (diuretika - bacha, ať neskolabujete na nedostatek Mg a K, nutných pro činnost srdce a svalů vůbec - nejlépe společně s braním 3x denně multivitamínu a pitím minerálek, nebojte, to jestě Vás nepředávkuje, pokud to nebudete dělat dlouho - také jinak začít až 3 dny před testem a jinak pouze proplachování za pomoci minerálek a kofeinu)

Pak užívat dle typu užívané drogy
Metabolity Amfetaminů (Pervitin, Extáze), Kokainu a Fencyklidinů (PCP, Ketamin) jde oblbnout vysokým množstvím zásad v moči - ládovat se třeba vápníkem či hořčíkovými tabletami (jsou levné v drogériích), v nouci stačí i antacida jako TUMS. Celé dny se ládovat tak cca 1-2 tbl po hodině, podle toho, zda je to ty první dva dny před nebo pokud jde do tuhého !! V den D 2 tbl. a to fakt hlavně 4 hodiny před testem sežrat 2-4 tablety každou hodinu a zapít hodně vody + energiťáku a první nutkání močení asi za hodinu vše vymočit a skutečně pak znovu za hoďku vše ven a pak už jen držet v sobě až do testu.

Cannabinoidy (jen přírodní THC, syntetické ne) a opioidy (Heroin a JEN Morfinového typu ! - Metadon a Buprenorfin tak nejde !!), tak ty docela dobře oblbnul Aspirin nebo Ibuprofen ve vyšší koncentraci, ale tady bacha - sice to musí být větší množství, ale tak dva dny před 3x denně 1tbl a v den D ty 4 hodiny jako v předešlém případě po 1 tbl po hodině a fakt hodně pít a také si vzít antacidum - tyhle NPZA se totiž lepí na žaludek a můžou rozleptat žaludeční stěnu až k vředům, zvláště pokud to uděláte častěji, než je zdrávo.

Pak všechny tyhle testy celkem dobře oblbne sůl nebo někdy i tekuté mýdlo, ale některé testy i okysličovadlo přidané k vzorku moči - může to být kys. octová, ale ta pěkně páchne a odhalí se, takže nejčastěji peroxid vodíku (H2O2) nebo bělidlo či okysličovadlo v barvě na vlasy, jiný derivát s amoniakem (osvěčil se i ten růžovej sráč na prádlo v gelu - na skvrny, co pořád je a něj reklama) - nejlíp udělat si takový malý koktail ze všeho a vyzkoušet, že to moč nijak viditělně, ani pachově neovlivní. Zas ale to musí být víc než jen mini kapička, takže nejlíp si do toho namožit před testem prst a pak ho nenápadně zamíchat v moči tak, aby se tam toho dostalo dost, aby to zlikvidovalo metabolity pod úroveň, co dokáže detekovat ( u těhle testů je to od 300ng až po 1000ng třeba zrovna u THC)

Jinak dle vlastní zkušenosti můžu říct, že pravidelný hulič, co si dá jen malou šlukovku před spaním i po 14 dní v chráněném prostředí, kde jsem neměl ani cíčko, jsem stejně měl moč plnou metabolitů, že by i tenhle detečák okamžitě zpozitivněl jedna-dvě, takže u THC počítejte že i jeden špek klidně může být poznat na tomhle orientačním testu i po týdnu, zvláště u těh dnešních modelů, co hulíte standardně jako my hzulili travku, co vyrostla každý rok na hnojišti z osiva, co jsme si předávali už od počátku 90 let.


Ještě mohu všem, kteří počítají s rizikem testu moči a mohou se připravit, tak určitě najdou na internetu e-shop, který bude mít přípravky, které často vidíte v coffe-shopech v Hollandu a které za cenu mezi 20-30 EURO za jeden drink nebo nějaké tablety slibuje, že na 100% oblbne i laboratorně dělané testy z moči, které rozhodně těmito postupy neoblbnete, protože společně s tzv. DRUG SCREENINGEM se provádí též základní biochemie moči, kde je pH, močovina, ketony, specifická hmotnost a další, které by zaručeně ukázali na podvod, stejně jako kdyby jste použili nejjednodušší možnost jak oblbnout tento test, pokud můžete vzorek pořídit bez dohledu jiné osoby a to je přidat do vzorku destilovanou vodu o co největším objemu, podle toho, co chcete zatajit a nejvíc, jak dlouhou dobu chcete zatajit, že to berete.

Osobně podvody nemám rád a na rovinu říkám, že lepší je jet poctivě než cestou podvodu, ale zas na druhou stranu chápu a také stojím za svou obhajobou pro tento návod a to že: "hysterie vyvolaná bojem proti drogám vycházející z vychlastaných hlav tzv. zodpovědných dospěláků je často horší a mnohem nebezpečnější v důsledku než joint nebo výkendová Extáze u jejich dětí". Proto doufám, že se ze strachu z výsledku ponaučíte a přístě budete mnohokrát zvažovat, zda užití drogy a rizika z toho vyplývající za to stojí. Přesto držím palce za negativní výsledky a doufám, že Vás tento návod ochrání před takovou absurditou, jako je i vyloučení z léčebně-terapeutického programu substituce či jiné formy HARM-REDICTION nebo ústavní léčby jen za podlehnutí cravingu starých dob či tlaku okolností a psychického stresu v době abstinence. Přesto ale jsem raději pro řešení přiznat se tam, kde trest je výchovný a pouze nějak člověka vytrestá, ale rozhodně ne likvidační, kdy ho pošle zpět na ulici opět krás či jinak páchat trestnou činnost k opatření financí na svou dnešní dávku drogy. To je skutečně debilita a hlavně kvůli těmto obětem je určen tento návod - pokud bude fungovat. Při pozitivním výsledku ale není co dál řešit a s pravdou ven - poslání vzorku do laborky by pouze odhalilo snahu o podvádění a to i když by výsledek mohl být už zkreslen na negativní.

PS: Jen si uvědomte, že nyní je na ulici spousta syntetických drog nových chem. struktur, které obsahují např. amfetaminy, které z moči zmizí až třeba po 3 týdnech a do té doby jste pozitivní na amfetaminy i tím orientačním testem celou dobu, ale zas na druhou stranu vášnivým huličům můžu doporučit alternativu syntetických cannabinoidů (které mimochodem působí jako živá, enegrická tráva bez spacího efektu a cenově vychází mnohem levněji než dnes tzv. scunk či tráva obecně po těch sáčcích a hlavně nikdo Vám ji v v moči ani jinde nenajde a to ani kdyby moč putovala do laborky, nehledě na fakt, že máme kromě tvrdých drog variantu na každou psychedelickou drogu, která je díky své chemické struktuře mimo zákon a tudíž legální, protože není na seznamu OPL. Zas cenově velmi výhodné a hlavně farmakologicky čisté a tím i značně účinější než to, co je dneska na ulici se zárukou, že co si koupíte, můžete se nejdřív o tom dozvědět od jiných lidí co nejvíc informací a zážitků a až potom se rozhodnout pro koupi čisté věci bez svinstev a příměsí z výroby nebo k zvýšení váhy a ceny. I tak vyděláme dost.

Kdokoliv by měl zájem o další informace, tak mi napište na:

Psychonautik@email.com

Tady jsem jednou za čas, jen když mě zaujme téma a mám pocit, že můžu přinést něco přínosného do debaty. Jinak se věnuju hlavně "designer drugs" v našem boji proti systému, kde by dospělí a svobodný člověk měl právo si určit, co svému tělu dá a jak si změní nebo ovlivní vnímání reality či svých nálad a pocitů. Přesto je našim hlavním cílem: DÁT LIDEM MOŽNOST SVOBODNÉHO ROZHODNUTÍ SJET SE, ALE ZAS ZODPOVĚDNĚ MINIMALIZOVAT NEBEZPEČÍ ZRANĚNÍ U TĚCH, CO JIM ZODPOVĚDNOST NIC NEŘÍKÁ. Proto každou věc nejdřív testujeme a zkoušíme, než připravíme k distribuci a zabalíme do jednoznačně označeného a detailně popsaného balení o co jde a s návodem + doporučením, co a jak dělat a nedělat.

Old Post 13-09-2012 v 18:23 PM
CannaMed je offline   Profil uživatele CannaMed   Find more posts by CannaMed   Foto galerie člena CannaMed   Click here to Send CannaMed a Private Message   Add CannaMed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 135

tak dneska mám z pekla štestí ,půl hoďky před jízdou sem si dal 2 sklíčka a pak jedem a najednou vyletí policajt na cestu z dalekohledem a uz nas zastavoval...říkám no je to vpiči,před chvilu sem hulil,bonbóny došli ... tak mě dal první dýchnout to bylo vpohodě a pak že jestli hulím trávu,říkám ne ... přitom denně padne pár gramů ... tak že no když už tu mašinku mám tak to zkusíme...podal mě jakýsi přípravek a v tom takový "filtr" jak kdyby a že to mám 3minuty cucat jak lízátko a vytřít s tím pusu...(samo sebou suška jak prase že ) tak mu říkám že sem ted dokůřil cígo a že těch slin moc nemám...a on na to prý at se snažím ... radši sem to jen dal do pusy a ani se teho nedotýkal po 3 minutách za mnou došel a že vyplázni jazyk a udělal mě s tím "výtěr"...tak uz sem si rikal ze to uz je tutově v piči,lupl do té mašinky a že za chvilku dojde,že to trvá...tak sem dostal akorát schýzu že je to vpiči...a on došel dal mě papíry a že dobré můžete jet

Old Post 04-02-2013 v 14:16 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Colombo
Nový Člen

Karma uživatele Colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 136

hmm z pekla stesti, kamos hulil brko pred spanim - druhej den cca 12h ho caply - test pozitivni - vzali mu papiry - nechal si udelat testy z krve - na to mu papiry vratili (po dvou mesicich) , ale test jeste nebyl proveden (stale ceka na vysledky) - nechapu?

uz jen to, ze berou papiry na testu kterej neprokazuje aktivni latky ktere nemaji za volantem co delat, ale jen na pritomnost neaktivnich slozek.
Vzdyt je to normalne zneuziti pravomoci ne?
Jasny. pak stim k soudu, ale kdo by do toho sel?
Oni ctej zakony, ale pritom je porusujou - jakto ze to nikdo neresi?...

Ric Pic

Old Post 09-02-2013 v 17:24 PM
Colombo je offline   Profil uživatele Colombo   Find more posts by Colombo   Foto galerie člena Colombo   Click here to Send Colombo a Private Message   Add Colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 137

Caute mam taky problem. hrozia mi testy na drogy a nerad by som sa ukazal pozitivny hlavne na thc lebo ine drogy neskusam. Historiu mam taku ze asi pred troma mesiacmi som hulil kazdy den. Potom som ale postupne nejak prestava takze som hulil cca raz za tri dni, raz za styri dni atd az donedavna ked pred mesiacom som si dal dvojtyzdnovu pauzu a po tej pauze som zahulil jedno vodne bongo za cely den potom den nic a dalsi den som si dal prda zo speka. Ako dlho myslite ze by mi mohli detekovat thc v moci? Ten test budem mat za cca 12 dni. dik za rady

Old Post 11-07-2013 v 11:50 AM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 138

citace:
Původní příspěvek od impozant
Caute mam taky problem. hrozia mi testy na drogy a nerad by som sa ukazal pozitivny hlavne na thc lebo ine drogy neskusam. Historiu mam taku ze asi pred troma mesiacmi som hulil kazdy den. Potom som ale postupne nejak prestava takze som hulil cca raz za tri dni, raz za styri dni atd az donedavna ked pred mesiacom som si dal dvojtyzdnovu pauzu a po tej pauze som zahulil jedno vodne bongo za cely den potom den nic a dalsi den som si dal prda zo speka. Ako dlho myslite ze by mi mohli detekovat thc v moci? Ten test budem mat za cca 12 dni. dik za rady


CHCEŠ RADU????

----> NEHúL

Old Post 11-07-2013 v 16:49 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralfozor
Nový Člen

Karma uživatele Ralfozor - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 139

Je síce pravda že citron pomáha na Močové Thc testy ale pre zmenu dávajte pozor nech to nepreženiete ! Lebo keď napríklad zmiešate vodu + vela citronu tak príde neutralizácia ! čo znamená pre testy pozitivné takže bacha nato ! Odporúčam 1 citron + 1 l mlieka pol hodka cca hodka pred tím než naštíš Peace dúfam že som pomohol sám to mám otestované

Old Post 18-08-2013 v 10:45 AM
Ralfozor je offline   Profil uživatele Ralfozor   Find more posts by Ralfozor   Foto galerie člena Ralfozor   Click here to Send Ralfozor a Private Message   Add Ralfozor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 140

videl to nekdo??? nejaky zkusenosti?? http://www.growshop-ok.cz/products/...oc-pytlik-25ml/

Old Post 21-08-2013 v 21:06 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 141

Viděl ale osobní zkušenost s tím nemám Já jsem tenhle problém měl taky, rodiče nesnáší hulení, ne ba přímo ho nenávidí! A propó si koupily tenhle test na moč. citróny nepomohly, tak jsem ukecal kámoše ať mi za 200 načůrá do skleničky. (věděl o co mi jde). Celkem dobrej obchod . Kámoš je čistej takže test vyšel negativně.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 06-11-2013 v 05:36 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 142

[účet odstraněn]

Old Post 03-09-2014 v 06:19 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 143

Cs také by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s lízátkem... respektive jak dlouho po dohulení jste nalízali nebo nenalízali

Když si zahulim večer nalížu něco ráno?

Díky za odpovědi a ať to roste!

Old Post 15-09-2014 v 14:11 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od Gramy
Cs také by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s lízátkem... respektive jak dlouho po dohulení jste nalízali nebo nenalízali

Když si zahulim večer nalížu něco ráno?

Díky za odpovědi a ať to roste!


Čus, pokud máš zkušenosti se čtenim, vezmi tenhle thread od začátku a dovíš se víc než potřebuješ. Odpověď je totiž hodně relativní, záleží na tom jestli si ráno zaběháš, na věcech co do sebe mezitim nacpeš (jídlo, pití, ovoce..), samozřejmě jestli máš 50 nebo 120 kilo a taky jak pravidelně kouříš. Pravidelnej denní uživatel to má na DWčku i po 2 dnech :/

PS."Lízátkům" se řiká Drugwipe (DW) nebo těm novejm například DW5+ obojí ti určitě vyplivne hledání tady na stránkách když se budeš snažit

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 19-09-2014 v 13:17 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3123310 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív