Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ...70w sodík, první hokuspokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

...70w sodík, první hokuspokus Příspěvek č. 1

Nazdar groweři
tak už taky začínám rozjíždět svůj první indoor (pod sodíkem), takže určitě se tu vyskytne spoustu pěstitelských (nejspíš i pravopisných) chyb a určitě tu bude spoustu místa k užitečným radám a drobnému polemizování.....
Takže nazačátek bych vás seznámil s mojí skromnou pěstírnou: vnitřní rozměry skříňky sou 38š x 32h x 100v, natřená zevnitř silikonovou bílou barvou...na svícení sem si pořídil doufám dostačující výbojku Philips SON-T Pro 70w...stínítko sem udělal z okapový roury průměru 10cm a ze skla 3mm 20x30cm...na profuk stínítka mám PC větráček průměru 8cm...
stínítko sem udělal (možná bohužel) napevno, to znamená, že vzdálenost kytiček od výbojky budu řešit podložením květináče...podle mě je to skříňka pro 2 kytičky
.....tak a teď vaše názory, otázky a připomínky

Naposledy upravil Děkujivřele 07-12-2005 v 21:27 PM

Old Post 03-12-2005 v 21:00 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

otazky? hmmm neviem ci niekto bude mat duchaplnu otazku k tomu co si napisal skor fot a cakaj aku dostanes odozvu vo forme konstruktivnej kritiky ... drzim palec a vitaj v 70 W klube

maj sa
joeart

Old Post 03-12-2005 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 3




...mno ještě pár dodatků, cirkulaci vzduchu chci vyřešit větkáčkem přivěšenym na vlasci za stínítko....mno a něco k budoucímu osazenctvu: obědnal sem si od z nirvany indood mix (master kush, ppp, skunk 1, afgan, nirvana special...vše po 2semínkách) ale jelikož mi to hodili do jednoho pitlíčku tak nevim jak rozeznat modely....
...taky bych rád věděl, jaký hnojiva sou podle vás nejlepší, když už to mám takhle vyšéfovaný, tak se mi to nechce hnojit krystalonem, tak mi nějáký to hnojivo jak na růst, tak i na květ poraďte (ale mám jen silně omezený finance, tak zase moc nebláznětě)
...tady máte nějáký fota

Naposledy upravil Děkujivřele 07-12-2005 v 20:38 PM

Old Post 03-12-2005 v 21:10 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 4




.....a ještě něco

Naposledy upravil Děkujivřele 07-12-2005 v 20:45 PM

Old Post 05-12-2005 v 18:23 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 5




a teď drobné vychytávky......
....Ještě bych se rád zeptal: mám ještě jednu výbojku Sylvania SHP-T 70w......co to je za šmejd?

Naposledy upravil Děkujivřele 07-12-2005 v 21:30 PM

Old Post 07-12-2005 v 20:52 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 6

Máš to moc pěkny přeju hodne štesti ja nevim ja ted použivam Komplex a roste to pěkne sou to takovy zeleny kuličky to koupiš v každem zahradkářstvíí :-) At ti to pekne roste

Old Post 08-12-2005 v 10:13 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 7


To mám pod 70W d¨sodikem a roste to pekne

Old Post 08-12-2005 v 21:43 PM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECHO
Stálý Člen

Karma uživatele ECHO - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 8

dekujivrele:Heeele jestli mas omezenej financ tak si kup na rust WUXAL SUPER a na kvet OBM daz za to ani ne dve kyla.No a pak si k tomu muzes dokoupit treba i naky jiny MNAMKY treba pythaminek to uz ale zalezi jen a jen na tobe.
peace a pestu zdar




ECHO

Old Post 08-12-2005 v 21:55 PM
ECHO je offline   Profil uživatele ECHO   Find more posts by ECHO   Foto galerie člena ECHO   Click here to Send ECHO a Private Message   Add ECHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 9

co to je to pythaminek a kde to koupiim a na co to je dobry

Old Post 08-12-2005 v 21:57 PM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 10

Kutil kukni sem http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=phytamin

trvalo to najst 2minutky skus to pred tym ako sa opytas uvidis ako ti to pomoze na buduce ked budes nieco potrebovat staci dat HLADAT

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 09-12-2005 v 09:03 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

jo promin

Old Post 09-12-2005 v 09:16 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturall
Stálý Člen

Karma uživatele naturall - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 12

hmm máš to pekny přeju hodne štesti

Old Post 09-12-2005 v 14:31 PM
naturall je offline   Profil uživatele naturall   Find more posts by naturall   Foto galerie člena naturall   Click here to Send naturall a Private Message   Add naturall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 13

.....nazdar lidi, tak sem se po dlouhý době zase dostal na internet......a mám jeden zásadní problém.....a to je zakořenění a růst klíčků....dal sem 2 semínka naklíčit do vody, a když pukli, tak sem je dal do hlíny, ale prostě mi tak něják u centimetrových klíčků uschli lístečky a vůbec nevim proč, přitom to bylo zalitý dobře (ani přelitý to nebylo) ani sem to nehnojil....fakt to nechápu

Old Post 15-12-2005 v 19:41 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 14

.....mno ale už sem zasadil další 2 semínka do jiný hlíny a už na mě vykoukli, tak uvidim jak se to uchtí....
ECHO: dik, asi pudu nějáký ty hnojiva co radíš zčuhnout
VoidMAN: mno asi si koupim něco podobnýho, co si mi tady ukázal....dikes

Old Post 15-12-2005 v 19:46 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2181180 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív