Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Plísně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Dotaz Plísně Příspěvek č. 1

Čau groweri mám trochu menší problém ve skříni tvoří se mi tam totiž plíšně.Nevím co s tím mám dělat jak snížit vlhkost a nebo jak zvýšit účinější odvětrávání??dík za rady peace

Old Post 25-04-2006 v 17:15 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Chlapče ty seš fakt nenapravitelný, stačí hledat a najdeš TVŮJ THREAD o plísních, na který ti jasně už odpověděli ! ! ! + .
Close it, please !

Old Post 25-04-2006 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 3

Promiň te zapoměl jsem se zmínit o jakou plíseň jde.Jedná se asi o plíseň která se vyskytuje na dřevě uvnitř skříně, dík peace
for Super Skunk: sorry ale to jsem měl thread o lísních co je na usušených šiškach marihuany promiň nevijáddřij jsem se jasně k těm plísním.

Old Post 25-04-2006 v 17:53 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Vyměň skříň. Tam musíš mít v té skříni vlhko jak cyp, ne ? Nepřelíváš ty kytky náhodou ?

Old Post 25-04-2006 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 5

A dá se když tak ta vlkost nějak snížit nebo nějak tak??no je to možné zkusím přestat zalívat jak zalímvám a změním to.potom napíšu výsleden.(jak snížit vlhkost??) rady dík peace

Old Post 25-04-2006 v 18:05 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

O vlhkosti je tu toho hodně, stačí hledat.

Old Post 25-04-2006 v 18:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 7

Tak vem Savo a pořádně tu skříň vydezinfikuj, to určitě pomůže

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 26-04-2006 v 00:05 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Mr.Figaro - Chudáci kytky a ta chuť potom.

Old Post 26-04-2006 v 07:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

MODROU SKALICI(roztok)

Old Post 26-04-2006 v 10:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 10

TO Super Skunk
Nemyslym tim aby vydezinfikoval kytky......., myslym tim aby ty kytky vyndal ze škříně a tu skříň vydezinfikovakl ze vnitř Savem, pak opláchnout čistou vodou, zadělat díry(jestli tam nějaký sou), a potom se tý plísně uvnitř skříně zbavíš.........

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 26-04-2006 v 13:22 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 11

Predávajú aj Savo originál na plesne a fakt zaberá.Síce som to na skriňu použiť nemusel,ale na plesne po zatečení kúpelne mi krásne zmizli a netvorili sa ďalšie

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 26-04-2006 v 13:32 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 12

máš dřevomorku né
ukaš fotky....

A neřikej že nedokážeš udělat pořádnej vítr v bedně.....

Old Post 26-04-2006 v 13:40 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Mr.Figaro : Jo, ale stejně tam vždycky tam zůstane smrad po tom Savu.

Old Post 26-04-2006 v 14:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Super Skunk
Mr.Figaro : Jo, ale stejně tam vždycky tam zůstane smrad po tom Savu.

Osobne si myslím,že ak to nenasiakne do dreva tak nie.Ja som ním striekal steny,klasická omitka a v pohode to vyprchalo,cítiť nie je nič

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 26-04-2006 v 16:56 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od expiry_date1

Osobne si myslím,že ak to nenasiakne do dreva tak nie.Ja som ním striekal steny,klasická omitka a v pohode to vyprchalo,cítiť nie je nič

Časem to určitě vyprchá.

Old Post 26-04-2006 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 16

Zdar tak jsem to teda vymetl očistil a jednu boční stěnu jsme musel vyměnit protože toho tam bylo už fakt dooost hodně.Jak jsme to vyměnil tak jsem tu skříň celou natřel bílou barvu a škvíry jsem zatmeloval a pohoda ale moje kytky to nějak poznamenalo protože se jim začali nějak usichat listy a jsou takové nijaké poraďte s tímto problémem.dík peace (hledání jsem zkoušel ale nic o tom co mám tam nebylo.) peace

Old Post 30-04-2006 v 08:56 AM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2015 - Plíseň - 1 odpovědí
24-07-2005 - Plisen - 2 odpovědí
19-03-2004 - Plisen? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8863100 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív