Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pochvatec (africká kopřiva)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Pochvatec (africká kopřiva) Příspěvek č. 1

Hledal jsem a nic jsem nenašel takže zakládám tento thread.
Před chvíli jsem si pročítal www.biotox.cz/drogy , konkrétně http://www.biotox.cz/enpsyro/index....=2108&R=pj3rcob Podle toho obrázku jsem poznal, že tuhle kytku si pěstuje doma babička a řekl jsem si, že bych to mohl vyzkoušet. Nejdřív jsem se ale chtěl zeptat...máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Naposledy upravil thezeldaa 29-04-2006 v 18:51 PM

Old Post 29-04-2006 v 18:37 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 2

jj, šalvějku bych chtěl ,ale kde ji vzít že jo...zkoušel to někdo kouřit?

Old Post 29-04-2006 v 18:52 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 3

koleus jsme si taky pořídil do sbírky, když už je k ničemu aspoň hezky roste... zkoušel jsem pár listů sežvýkat (rozhodně příjemnější než šalvěj) ale bez efektu, asi to chce nějaký fígl
nebo se psychedelické účinky ztratili křížením pro okrasné účely, ty kytky co mám budou asi původní přírodní varietě dost vzdálené

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 01-05-2006 v 18:27 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 4

mohl byste please tento thread deletnout?

Old Post 04-05-2006 v 15:34 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2936320 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív