Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Úplný začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jaklas
Nový Člen

Karma uživatele Jaklas - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5  

Chemie Úplný začátek Příspěvek č. 1

Mam par zacatecnickych a do jiste miry pro vas nesmyslnych dotazu, ale potrebuju poradit.
S kamosem mame skrin 120*120 půdorys (600W). Zaciname s objednanymi seminkami, ktere jsem po predkliceni ve vode nastrkal do mikro sklenicku (grow shop) do takovych vatovych rohozi (zapomel jsem jak se to jmenuje). Dokud si semenacek nezalozi poradny korenovy system a poradne neproroste rohoz mi bylo doporuceno ho zalevat jen ROOTS v pomeru 1ml/l. Neni to ze zacatku moc? Co jine hnojiva? Teprve mlade rostlinky, poradne prokorenene vsadit do kvetinacu (PLAGRON hlina s hnojivem na nekolik prvnich tydnu) a zacit s postupnym hnojenim , ze zacatku v mensich davkach, hnojivy GROW, BLOOM, ENZYMY, ve stanovenem pomeru. Samozrejme pocitam s kontrolou Ph kazdeho zivneho rostoku. Schvalujete tento postup?
Ted bych mel par technickych dotazu:
1) Jak vysoko nejlepe dat lampu od prave klicicich seminek a jak vysoko ji udrzovat od mladych rostlinek?
2) Jaka je optimalni teplota a vlhkost pro rust semenacku?
3) Mate nejake zkusenosti s Phyt-aminem a jeho aplikaci spolu s vyse napsanymi hnojivy? Jak casto rostlinky strikat?

Postupem casu zase na neco narazim..

dfzjk

Old Post 29-11-2005 v 11:00 AM
Jaklas je offline   Profil uživatele Jaklas   Find more posts by Jaklas   Foto galerie člena Jaklas   Click here to Send Jaklas a Private Message   Add Jaklas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cabal
Stálý Člen

Karma uživatele Cabal - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 2

Zdary,Já mám 400 w sodíkovku a mám jí nad vyklíčenými semínky asi 60 cm,ale myslím si,že můžeš dát i níž.Teplotu mám kolem 26 a vlhkost to chce první týden alespoň kolem 80 procent.Pak po dobu růstu 60-80,na květ kolem 50-60 a třeba pár dní před sklizní 40.
S phytaminem se dělá postřik jednou týdně a můžeš začít už teď a ředí se 5ml na litr vody.Jinak ty hnojky od AH já nepoužívám.Mám hnojky od Plagronu:Start Up,Alga bloom a Phytamin.Groow je růst,Bloom je květ a to třetí doplňuje obojí.

Old Post 29-11-2005 v 15:24 PM
Cabal je offline   Profil uživatele Cabal   Find more posts by Cabal   Foto galerie člena Cabal   Click here to Send Cabal a Private Message   Add Cabal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaklas
Nový Člen

Karma uživatele Jaklas - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Nevite nekdo jestli ty semenacky hnojit necim jinym nez rootsem? A jeste jeden dotaz myslite, ze muzu po opetnem zmereni ph pouzit namichane hnojivo z druheho dne? Je uschovane v chladu a tme.

dfzjk

Old Post 30-11-2005 v 11:56 AM
Jaklas je offline   Profil uživatele Jaklas   Find more posts by Jaklas   Foto galerie člena Jaklas   Click here to Send Jaklas a Private Message   Add Jaklas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2020 - 125w CFL na začátek - 4 odpovědí
08-02-2010 - Od začátku - 3 odpovědí
12-11-2008 - Lewný začátek - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3504300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív