Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Halogen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dravec
Stálý Člen

Karma uživatele Dravec - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 53  

Nápad Halogen Příspěvek č. 1

Koupil sem 500w halogen.Je to dobre pro pestovaní?zarazila me cena pouhych 222 i s kabelem je to reflektor.

Old Post 30-11-2005 v 10:52 AM
Dravec je offline   Profil uživatele Dravec   Find more posts by Dravec   Foto galerie člena Dravec   Click here to Send Dravec a Private Message   Add Dravec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
syncro
Stálý Člen

Karma uživatele syncro - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 2

...je to dobrý navšechno možný kromě pěstování rostlin hledej v threadech, nejsi sám, kdo to tady zkoušel

Old Post 30-11-2005 v 11:13 AM
syncro je offline   Profil uživatele syncro   Find more posts by syncro   Foto galerie člena syncro   Click here to Send syncro a Private Message   Add syncro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dravec
Stálý Člen

Karma uživatele Dravec - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3

Mam to taky jen na mesic pak dorazi 400w sodik za 200,- nekup to

Old Post 30-11-2005 v 11:34 AM
Dravec je offline   Profil uživatele Dravec   Find more posts by Dravec   Foto galerie člena Dravec   Click here to Send Dravec a Private Message   Add Dravec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dab
Stálý Člen

Karma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 4

Dravec: vis ale ze iba "lampa" nestaci? treba k tom u jeste balast(400w tlmivka, starter, a dajme tomu kondik)

Mrhaním ducha a srdca je presviedčať odporcov, ktorí vôbec nepomýšľajú na to, aby mali svoj vlastný názor.

1st. Hobbyboxik(8xGWS,hlina)

2nd. 8xA11xMTF(2x250W)

Old Post 30-11-2005 v 16:31 PM
dab je offline   Profil uživatele dab   Find more posts by dab   Foto galerie člena dab   Click here to Send dab a Private Message   Add dab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dravec
Stálý Člen

Karma uživatele Dravec - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 5

vse krome vybojky mam obednano s groweru

Old Post 01-12-2005 v 07:07 AM
Dravec je offline   Profil uživatele Dravec   Find more posts by Dravec   Foto galerie člena Dravec   Click here to Send Dravec a Private Message   Add Dravec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xRIDDICKx
Nový Člen

Karma uživatele xRIDDICKx - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

chlapi poradte mi ,,,chcem is kupit nejake to svetielko,,,ale nevim jake ,,,chcel by som nieco tak do 500-600 korun ale nevim aky typ a kolko watovu,,..pordte mi aku,,ci vybojku alebo halogenku,,,pomic pls,,dik mic

Old Post 13-12-2005 v 15:43 PM
xRIDDICKx je offline   Profil uživatele xRIDDICKx   Find more posts by xRIDDICKx   Foto galerie člena xRIDDICKx   Click here to Send xRIDDICKx a Private Message   Add xRIDDICKx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od xRIDDICKx
chlapi poradte mi ,,,chcem is kupit nejake to svetielko,,,ale nevim jake ,,,chcel by som nieco tak do 500-600 korun ale nevim aky typ a kolko watovu,,..pordte mi aku,,ci vybojku alebo halogenku,,,pomic pls,,dik mic


základní dotaz - ČETLS FAQ? já si taky chci koupit světýlko, jenom je tam dosti základní to, že já ho chci k posteli na čtení z čeho mám usoudit, jaké světýlko je vhodné, když jsi se nenamáhal ani napsat rozměry pěstírny?

Old Post 13-12-2005 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xRIDDICKx
Nový Člen

Karma uživatele xRIDDICKx - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

sory,,,asi tak 90x50x50 vyskaxsirkaxhrubka...

Old Post 13-12-2005 v 15:53 PM
xRIDDICKx je offline   Profil uživatele xRIDDICKx   Find more posts by xRIDDICKx   Foto galerie člena xRIDDICKx   Click here to Send xRIDDICKx a Private Message   Add xRIDDICKx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Přečti si FAQ, aspoň ten o osvětlení, a prosím, opět - než se začneš ptát, hledej .
http://grower.cz/forum/misc.php?act...s=&faqgroupid=2

Já jsem se nepokoušela Ti sdělit, že když sem napíšeš rozměry skříně, tak si všichni sednem na zadek, flákneme s tím, co zrovna děláme a budeme se moct přetrhnout, abychom někomu, kdo není ochoten hledat, splnili, co mu na klávesnici uvidíme. Já se Ti pokoušela sdělit, že takhle se ptát je fakt poněkud přiblbé, tak to, prosím, zkus pochopit při dalších Tvých příspěvcích.

Old Post 13-12-2005 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xRIDDICKx
Nový Člen

Karma uživatele xRIDDICKx - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 10

citam,citam jako o zivot....diki a sory.....fakt musim sa zoznamit ako to tu na tejto stranke chodi takze sory ak som nieco ,,,,piiipp

Old Post 13-12-2005 v 16:23 PM
xRIDDICKx je offline   Profil uživatele xRIDDICKx   Find more posts by xRIDDICKx   Foto galerie člena xRIDDICKx   Click here to Send xRIDDICKx a Private Message   Add xRIDDICKx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paní Poštová
Nový Člen

Karma uživatele Paní Poštová - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 11

Jedubabka:solidní práce!

Old Post 13-12-2005 v 19:32 PM
Paní Poštová je offline   Profil uživatele Paní Poštová   Find more posts by Paní Poštová   Foto galerie člena Paní Poštová     Add Paní Poštová to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-03-2006 - Halogen - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2900560 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív