Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj Indoor 2x 250 W hlina plus 2xbubler
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Obecné Můj Indoor 2x 250 W hlina plus 2xbubler Příspěvek č. 1








Zdravím všechny, taky tady chci něčem přispět.
Takže co to vlasně je? : většina Santa Maria
par Skunk no.1 a 2x OB.
Hnojky: Wuxal super, kristalony a OBM.
Vsechno si myslim ze se vyviji slibne co se tyce rostlin v hline.
Ale ty bublery mne zlobi, myslim ze problem bude mozna v tech hnojivech.
Nemoh by mi tady nejaky zkuseny hydro pestitel poradit jake bych si mel koupit hnojivo na bubler pro hodne tvrdou vodu? Nechci kupovat drahe hnojiva z grow shopu. Jde mi o nejaky produkt bezne k dostani treba v nejakem baumaxu nebo zahradnictvi, ktery je levny.
Kdo má s nejakym takovym hnojivem zkusenost tak at mi sem neco napise diky moc..

Naposledy upravil monio 03-09-2006 v 14:11 PM

Old Post 03-09-2006 v 14:02 PM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 2

Zdar,máš to pěkný,ale jestli se můžu zeptat,nevypadá to že by to bylo ve skříni nebo máš okolo tu bílou folii? nebo to máš jenom tak volně v ňákym sklepě?
Jinak na bublery bych doporučil sadu Advanced Hydro,neni to tak drahý a určo se to vyplatí,do bubleru se dává malá koncentrace takže tolik toho zas nespotřebuješ...
A jak máš vyřešenou cirkulaci vzduchu? Měj se a ať se daří!!

Old Post 03-09-2006 v 15:19 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 3

No ja to mam v takovem sklepe. Cirkulaci neresim, ani vlhkost. Neni to treba. Teplota je porad v klidu a vlhkost- to je podle mne zbytecny prepych - regulovat ji. Pokud mas sucho tak to vyroste a taky vykvete. Horsi je kdys je vlhko, potom to v kvetu plesnivi - a to je spatne.

No a kde koupim ty AH? V grow shopu?nEbo taky nekde jinde to prodavaji?

Old Post 03-09-2006 v 16:30 PM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 4

to thalos:
nevis jestli wuxal super a obm jeste nekde prodavaji?
Taky jsem uz to jel na tehletech, ale tedkom se mi zda jako by to ztahli z prodeje. Sehnal jsem jenom takovy wuxal v malem baleni na kterem je napsano listove hnojivo a to je jine nez co jsem mel kdysi.

Old Post 03-09-2006 v 19:02 PM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 5

http://eshop.klecka.cz/product_info...products_id/490
za ty prachy lepší neseženeš (2x1l za 288kč)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 03-09-2006 v 19:55 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6








Pokracování. Přepnuté na květ, asi 7 dni na 12/12
Je tam nejvice santa maria a skunk no1, potom 2 OB a 1 PWP

Naposledy upravil monio 26-09-2006 v 06:16 AM

Old Post 26-09-2006 v 06:09 AM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 7

thalos:AH sou celkem levne kdyz si je koupis po pul litru vyjde te to na 600 vsechny 3 slozky nebo k tomu myslis i doplnky jako bloom excelator enzymy final solution?..

Old Post 26-09-2006 v 10:02 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 8

Mam hrozne tvrdou vodu - okolo 0,6 EC z kohoutku, tak tedka premysllim o necem na tvrdou vodu. Ale uz to asi nejak dojedu na Obm a kristalonu tuhle varku a pristi se uvidi.

Old Post 26-09-2006 v 10:18 AM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2095500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív