Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 250W skříň - zatím jen teorie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Dotaz 250W skříň - zatím jen teorie Příspěvek č. 1


Zdravím,
Jelikož je zima a v zimě se toho venku moc udělat nedá, tak jsem roupama začal vymýšlet co tedy dělat.. Nejdříve jsem našel starou šatní skříň o rozměrech 144x112x50..
Jako sluníčko bych rád použil HPS 250W (GIB) ->http://e-shop.hydroponic.cz/p/komplet-250w-elt-gib-hps/ .
Celkem použiji asi 6 PC větráčků 9x9cm (na obrázku jich je 7, ale jeden z přítahu odeberu).
Na ofuk použiji "klipsňák" -> http://e-shop.hydroponic.cz/p/venti...snou-hurricane/ .
Zvlhčovačku již mám ( Nebler 250ml/h).
Skříň je vymyšlená tak, aby nebylo po skříni vedené aluflex potrubí.
Je tam tzn. "anti-smrad místnůstka" v které je umístěn pachový filtr "made in doma" podle návodu tady z Groweru. A z této místnůstky budou vzduch odvádět 9x9cm velké PC větráčky.
Květníky budou 6,5L a fólie zahradní černo-bílá.
Nevím zda to bude fungovat tak jak by mělo a proto to píši sem.. Nerad bych něco zanedbal..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Naposledy upravil charvik 24-01-2011 v 19:01 PM

Old Post 23-01-2011 v 19:52 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 2

EDIT: Spletl jsem rozměry PC větráčků.. Mají být 9x9cm
Nejspíše použiji takové, které mají 2200 RPM tj asi 66,2 m3/h.
(http://cgi.ebay.com/92mm-Top-Motor-...8#ht_3537wt_905)

Nikdo žádné další nápady, připomínky?

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Naposledy upravil charvik 25-01-2011 v 17:30 PM

Old Post 24-01-2011 v 19:00 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green-spider
Nový Člen

Karma uživatele green-spider - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 3

čau, než 9 PC větráčků bych spíš použil 1 větrák na 220V... co se týče pacháče, tak ten Ti PC větrák neprofoukne (nebo s obtížema) - neudělá dostatečný tlak kvůli tvaru lopatek... já bych to vyřešil tak, že bych do přítahu větráček nedával, dal bych jeden naddimenzovanej ventilátor (aby utlačil ten pacháč -stačí třeba jen obyčejný TT http://www.growmarket.cz/katalog/ventilatory-tt ) přes regulátor otáček jen na odtah - dal bych ho rovnou do "anti-smrad místnůstky".... aby ti vzduch ideálně cirkuloval, náfuk a výfuk by měly být přes pěstební prostor úhlopříčně... hodně zdaru !

Old Post 26-01-2011 v 09:51 AM
green-spider je offline   Profil uživatele green-spider   Find more posts by green-spider   Foto galerie člena green-spider   Click here to Send green-spider a Private Message   Add green-spider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 4


Green-Spider: Zdarec, díky za užitečnou radu, ale stejně bych rád větráček použil. VKO 125 nebo 100 http://eshop.growroom.cz/index.php?...emart&Itemid=25 nebo http://eshop.growroom.cz/index.php?...emart&Itemid=25
Myslím, že ten pácháč ta 100 profoukne..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 26-01-2011 v 14:19 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green-spider
Nový Člen

Karma uživatele green-spider - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 5

asi profoukne, záleží jakou má ten pacháč prostupnost a jak je velkej - počítej s tím, že pacháš Ti zmenší průtok vzduchu cca o 1/3 - 1/2, tak ten větrák musí bejt naddimenzovaný, aby se ti vyměnil vzduch ve skříni tolikrát kolikrát má, jinak budeš mít v závěru malý palice...

Old Post 26-01-2011 v 16:29 PM
green-spider je offline   Profil uživatele green-spider   Find more posts by green-spider   Foto galerie člena green-spider   Click here to Send green-spider a Private Message   Add green-spider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 6

476937: Děkuji za drahocené rady.
Takže již mám koupený klipsňák (d=20cm, 20W, 2 stupně rychlostí) Cena 290,-
Dále mám již hotový kbelík na neblera
Dál musím sehnat věci na sestavení pácháče tj.: Molitan tl. 0,5 cm, Pletivo 4x4mm oka a aktivní uhlí

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 01-02-2011 v 21:51 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7

kdyztak se podiv na moji 250w skrin postavenou za co nejlevnejc co to snad šlo .peace http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 1indoor 250w White widow http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54708 2 indoor 250w NYCD,mistic

Old Post 02-02-2011 v 16:17 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 8

Noobs: Máš to moc pěkný
Já budu mít malinko jiné rozměry.. Chci tam dát pouze 5 kytek a to ze semínka genetika White Rhino x Notherm Light. Budu kupovat MH 250W a HPS 250W.. Scrog taky pojedu

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 02-02-2011 v 16:48 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 9

Jaká je dobrá náhrada za Easy Rolls?

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 06-02-2011 v 21:55 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od charvik
Jaká je dobrá náhrada za Easy Rolls?


No píchneš do květníku klacek , požívaj se bambusový , a na ten ty palice přivážeš , do každeho 1-2 a je to Ale jak koukám pod 250w se to na přivazování moc nevytáhne , spiš by se hodila síť ,
citace:
Původní příspěvek od charvik
Scrog taky pojedu
jo vždyť to tady máš

Old Post 06-02-2011 v 23:45 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 11

Hlava: Myslel jsem spíš jaká je možnost uchycení lampy Používal jsem řetízky a háčky, ale je to takový docela nepohodlný. Easy Rolls jsou dobrý, ale celkem drahý. Napadla mě dát tam nějakou kladku a udělat do ní nějakou zarážku, ale nevím jak by to v praxi fungovalo. Nikde jsem to tady nenašel.
HPS jsem nikdy neměl tak nevím co a jak O kytky se postarat umím, ale s HPS jsou mé zkušenosti nulové

Jinak lampa příjde v průběhu tejdne a pro skříň si jedu dneska takže určitě přibudou nějaký ty fotky

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 07-02-2011 v 07:05 AM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantlik
Stálý Člen

Karma uživatele Pantlik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 12

charvik: ... se zájmem budu sledovat !

Old Post 18-02-2011 v 14:22 PM
Pantlik je offline   Profil uživatele Pantlik   Find more posts by Pantlik   Foto galerie člena Pantlik   Click here to Send Pantlik a Private Message   Add Pantlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od charvik
Hlava: Myslel jsem spíš jaká je možnost uchycení lampy Používal jsem řetízky a háčky, ale je to takový docela nepohodlný. Easy Rolls jsou dobrý, ale celkem drahý. Napadla mě dát tam nějakou kladku a udělat do ní nějakou zarážku, ale nevím jak by to v praxi fungovalo. Nikde jsem to tady nenašel.
HPS jsem nikdy neměl tak nevím co a jak O kytky se postarat umím, ale s HPS jsou mé zkušenosti nulové

Jinak lampa příjde v průběhu tejdne a pro skříň si jedu dneska takže určitě přibudou nějaký ty fotky



Řetízek , kroužek na kliče , karabinka a háček jo je to nepohodlný . nevim proč to vlastně používam visi mi na tom jen pojedz , stínitka , ofuk , Lumatek , dráty a vlastně krom Ufa se sonoflexem mi to visí všechno na řetízkách karabinkách a hačkach , ale když ríkáš že je to nepohodlný tak asi jo ....

Old Post 18-02-2011 v 15:50 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 14


Takže skříň už je skoro nachystaná .. S pomocí kámoše (děkuji ) jsme dnes zase o kousek pokročili ... Svítí tam 250W MH dobrá záře
Visí to na těch řetízkách a je s tím v pohodě manipulace..
Dost keců, k těm fotkám..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 18-02-2011 v 20:11 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 15


Tekáče 6,5L, světlušenka MH 250W Phillips HPI-T a ofuk d=20cm, 20W, 2 rychlosti..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 18-02-2011 v 20:23 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 16


Takže zbývá vylepit fólií, počkat až česká pošta doručí balík s VKO 125 a vyrobit pácháč.. Jo a samozřejmě osít a sklidit

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 18-02-2011 v 20:32 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2382840 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív