Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 81

takze ja zacnu eastseeds.com - vse v pohode za 14 dni skramovano a seminka doma, jen jsem nedostal slibeny bonus - FULLMOON takze jsem nucen dat 2 za spatnou reklamu

Nirvana - zazel jsem orig. DURBAN poison ale ani jedna kyti neukazala pohlavi....takze total shit nebo jen smula....davam 4 aspon ty seeds prisli....

Mandala - seminka krasny, kytky taky, jen klicivost nic moc 30% cca, pomer samcu samic 50:50, vhodne spise pro IN, takze za sebe davam 3

K.C. Brains - KC 36 - seminka 100 klicivost z 6 seeds 4 samice, ucinky, vynos i kvalita SUPER - za sebe 1-

De Sjamaan - objednaval jsem Widow Skun 10 seeds = 10 EUR, napisu jen ze cena odpovida kvalite....

peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 01-01-2008 v 18:03 PM

Old Post 01-01-2008 v 17:57 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 82

Sensi seeds-1:Zatim jen same dobre zkusenosti,a to u vzorku Shiva Shanti II,Ruderalis Indica,100%klicivost,fajneej kour.
Dutch passion-1:Odzkousenej mam Passion1,to same co sensi.
Homegrown fantaseeds-1:Jen Caramella,spokojenost
Mandala-1: osobne zkusenost nemam,ale kamaradovo reference vic jak kladne
Nirvana-3/u EM jsem mel 1hermouse/
K.C Brains-5/vyklicili 3z10ti,Mango/

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Naposledy upravil Pupiset 07-01-2008 v 06:01 AM

Old Post 01-01-2008 v 18:00 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 83

tak jo, no

Nirvana - davam za 2, protoze vsechno co sem od nich mel byla parada. klicivost v prumeru 90%, kytky pekny a cena prizniva. horsi je to jenom se stalosti phena, proto ta dvojka.

K.C. Brains - taky 2 . Kytky sou fakt luxusni to ano, stalost taky dobra, ale co ta klicivost? to je mizerie.

Dutch passion - jedine co sem od nich mel byla Hollands Hope a musim rict, ze sem cekat trochu neco jineho. klicivost dobra, stalost phena taky, ale vysledny produkt spis nizsi prumer, takze 3

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 01-01-2008 v 18:04 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 84

Takze Rekla bych, ze hodnoceni nejake seedbanky by melo byt po zkusenosti s pestovanim vice nez jednoho modelu, aby to melo nejaky vyznam.

Seedbanky jednoznacne vyborne:
THSeeds-dle meho nazoru jedna z nejlepsich seedbank co se tyce prinosu nove genetiky do Holandska, kvality a stability prodavanych modelu
Flying Dutchmen-samozrejme Eddieho Dutchmen, ne ted Sensi seeds, ty pojebanci tam prodavaj svoje feminizovany hydroskera
Chimera Seeds-rozhodne luxusni modely a jistota zachovani nejlepsi genetiky v jejich modelech (napr.slavna Cali-O slecnaatd..

Chvalitebne:
Spice Brothers, Brothers Grim-jejich Apollo 11 a Cinderella jsou snad uz legendou snad jen co vytknout, ze se jejich modely uz tezko schani krome extremnich wietnamskych sativ a haze odrud.
BOG Seeds-na horala z Colorada udelal par fakt vyznamnych crossu. Hodne vigorozni genetika
Joey Weed Seeds: Blaznivej kanadan, kterej ma super modely, napr. po jeho AK99 (Ak47 x C99) se lidi muzou utlouct (krasny spojeni kvality, chute a vynosu). Jenom spokojenost.

Dobre:
Mandala Seeds-pohoda, fresh genetika, asi tak tisickrat lepsi nez ty Arjanovi mutanti.
Alien Seeds: NLX byla dost dobra, ale trochu sem tam naka koule
Tri minus: Nirvana Seeds-genetika sice teda nic moc, ale zase za ten pakatel si s tim muzes vytirat prdel resp. neni skoda, kdyz na tom zacatecnik neco zkazia kdyz ne, vyrostou mu nekdy i husty palky

Dostatecne:
Sensi Seeds: proste zmrdi..
Dutch Passion: neco podobneho...bez citu, bez vize, bez napadu, predrazeny, dej si nohy do vody a tak podobne

Nedostatecne:
Barney's Farm Seedbank: hmm, staci si prohlednout jejich katalog a trochu si pocist a clovek je hned v obraze ktera marketingova mince bije. Nebo spis nebije, protoze ani neni dodelana ve photoshopu

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 01-01-2008 v 22:05 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 85

Sensi Seeds - tuto seeds banku hodnotím velmi kladně,rostliny se krásně větví,a stejnoměrně se patrují,vypadají zdravě a stále hned od začátku růstu.Jejich skunkové odrůdy(Jack Herer,Skunk#1,Shiva Skunk) voní od prvního patra,kladně vidím i outdoorovou odrůdu Jamaican Pearl,moc dobrá ovocná chut,vůně,vysoké zdravé rostliny,tvrdé palice,silné high.
Se známym jsem kupoval napůl odrůdu JH,klíčivost 10/10,známej měl 3 samice,2 samce a já měl 2 samce,2 samice a 1 hermáče,ten hermáč mě zarazil,protože zprvu to byl samec a v půlce květu začal nahazovat pouze na hlavní větvi samičí blizny,náchylnost na plísen je střední,jinak nezažil jsem model,kterej by od týdle banky nezhuloval,jak indoor tak outdoor,nejvíce mě mrzí ale ta cena za seeds ale jinak mé hodnocení je za 1
Mandala Seeds - podle mě nejlepší model je Hashberry,už kvůli ovocně-hašové chuti,jiné modely mě tak neuchvátili,kvantita je výborná,kvalita ještě lepší,klíčivost 9/10,vše samice,dále,měl jsem 7 semínek White Satin přímo od banky a klíčivost 6/7 bohužel 5 kytek byli samci a ta 1 samice absolutně bez potence bohužel to prostě nezhulilo,takže příští rok jen Hashberry od této banky,hodí se do našich podmínek,krásné zdravé listy a souměrné patrování a větvení,kladná je i cena,na tu genetiku, moje hodnocení je tedy za 2
Dutch Passion - má dobrý Orange Bud a Durban Poison,za objednání od této banky jako bonus klíčenka + balíček semen Blueberry,klíčivost je 10/10(OB) a 8/10(DP) a 5/10(BB),ani jeden hermáč,bud samci nebo samice,má dobré outdoorové odrůdy,OB a BB dozrávají do půlky listopadu,určitě za to stojí i Shaman jako outdoor takže moje hodnocení je za 3
Nirvana - mno moc lidí jí nemusí,protože prodává f2 odrůd jiných bank,(AK-47 jako AK-48,Mango jako Papaya,Jack Herer jako Jock Horor,aj.),mě se ale moc zamlovala Papaya jako outdoor,dostal jsem 1 semeno,to vyklíčilo a z toho byla 1 samice,takže spokojensot,ale určitě se Nirvaně nepovedl Citral,kterej hodně hermí,Early Misty u který byla klíčivost 1/10 a ještě pak mrzák,Skunk#1 se nedá měřit se Skunk#1 od Sensi,to samý Super Skunk,Top 44 má o 2 týdny delší dobu květu než uvádí název,Early Bud,který tu téměř nedokvítá,White Widow neni taková jako od White Label,ale za zmínku zas toho co se jim povedlo je:B52,Shiva,California Orange Bud,Papaya,New Purple Power,Blue Mystic,mají různá phena,ale ceny jsou přijatelné takže hodnotím za 4

S jinými seeds bankami nemám zkušenost,takže nemohu posoudit

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Naposledy upravil outdoorista 02-01-2008 v 16:53 PM

Old Post 02-01-2008 v 05:29 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 86

drakchen: Sensi Seeds ode me dostali za 4...a to proto, ze s nimi nemam dobre zkusenosti, jejich genetika je neumerne predrazena a to ani zdaleka neodpovida kvalite napr.FLying Dutchmen modelu, ktere jsou tisickrate lepsi. Ani jejich politika se mi nezamlouva. Nic noveho neprinaseji, jenom stale dokola jedou svoje: "budem nejvic videt a nejvic hlasat slovo kvalita a lidi to koupej at to stoji cokoli, pac se jim to zafixuje jako prave TA KVALITA

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 02-01-2008 v 10:14 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

vrrn-mame ted NL od sensi seeds a o nekvalite se mluvit neda
jinak neni tady ani zminka o mr.nice seed bance muj osobni favorit

Old Post 02-01-2008 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 88

Dutch Passion - dávam 2: Klíčivosť veľmi dobrá (80 - 100 %), podiel samíc približne 6 z 10, čo je v norme, pri niektorých modeloch nestála genetika, ale ak sa zadarí, tak výsledný produkt je naozaj výborný - kvalita, chuť, výnos.

Serious Seeds - dávam 1, aj keď cena semienok by mohla byť o niečo nižšia, ale za tú kvalitu to aj tak stojí. Mal som od nich síce iba White Russiana, ale klíčivosť bola 100%, "podiel" samíc bol tiež 100 % (priznávam, mal som vyššie pH). Kvalitná genetika, trošku náročnejšia na podmienky ako napr. modely, čo som mal od Dutch Passion. Výsledný produkt kvalitatívne na vysokej úrovni, kvantitatívne tiež - len keby som nemusel bojovať s plesňou.

No Mercy Supply - dávam 2, aj keď neviem, či som pri klíčení spravil chybu ja, alebo išlo o nekvalitné semienka. Ale skôr to bola moja chyba - príliš som prelieval substrát a semienka uhnili. Mal som od nich Santa Mariu, o ktorú sa treba starať. Pripadala mi ešte náročnejšia na pH a živiny ako Rusi. Ale ak má počas kvetu suché a teplé prostredie, dokáže spraviť naozaj divy. O sile ma presviedča pokaždé, ale na Silvestra som sa utvrdil na 100 %.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 02-01-2008 v 22:20 PM

Old Post 02-01-2008 v 12:39 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

Sensi Seeds - davam 1: Jeli jsme Shiva Shanti II (klicivost 100%, samice:samec - 9:1) a Skunk#1 (klicivost 100%, samice samec 8:2)

Homegrown Fantaseeds - davam 1: Jeli jsme Homegrown fantasy (klicivost 100%, samice:samec 5:0)

Co se zkourenosti tyce, nemuzu soudit pze nam nakonec ten grow nevysel (jen nejaky mliko z listu a to bylo drsnyy), ale vsechny kytky u obou bank byly homogenni a rostly stejne... Takze jsem schopny porovnat pouze kvalitu semen, spolupraci se seedbankou, klicivost a rust rostlin... Proto necham na uvazeni autora threadu, jestli zaradi moje hodnoceni do celkovych vysledku...

Old Post 02-01-2008 v 19:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 90

ale jooo zařadí

edit: inovace - ke každý bance pude url, postupně, ted zrovna nemám cas (thx za nápad s url patri clenovi wile)

Bad boys, bad boys,
Whatcha gonna do,
Whatcha gonna do when they come for you?

Naposledy upravil soulQuake 02-01-2008 v 22:54 PM

Old Post 02-01-2008 v 21:50 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

takze pridal bych minimalne serious seeds
mr.nice seeds
high quality seeds
female seeds
spice of life seeds
hodnoceni u mne:
mr.nice 1
serious seeds 1
mandala seeds 1
sensi seeds 1-2
nirvana 2
dutch passion 3...feminized seeds 5
greenhouse seeds 5 arjan prodava po odchodu shantibaby samy podprumery
hodnoceni jako ve skole

Old Post 02-01-2008 v 22:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 92

ode mě taky 5 pro Arjana ( GHS)
drahý hermáči, co se k světu moc nemají...

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 02-01-2008 v 22:38 PM

Old Post 02-01-2008 v 22:30 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 93

Mandala Seeds - Zatím jsem neměl problém s klíčivostí jejich semen, takže za 1

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Naposledy upravil EXODUS 03-01-2008 v 23:28 PM

Old Post 02-01-2008 v 22:46 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 94

TH Seeds bych dal velkou jedničku, za kvalitu semen i konečného produktu. Tam to ti šlechtitelé vážně umí.

Nirváně bych já osobně dal 4- . Ale jelikož kámoš pěstil pod sodíkem ppp od nirvány a byla to velice, velice povedená trávaale fakt moc velká dobrůtka. Takže dávám 4. Na žádné info od této seedbanky se nedá spolehnout.

Dutch passion bych dal 2. Pěstil jsem od nich letos purple 1, který dokvetl tak, jak psali, chuť, vůně, vzhled a stav mi seděli Velice dobrá seedbanka, jdu do ní i příště.

sensi seeds nikdy jsem neslyšel o nějaké chybě, kterou udělali, takže má ode mě za 1.

čus

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 03-01-2008 v 07:23 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 95

no THseeds bych zrovna do nebe nevynášel není to tak dlouho co přiznali chybu že sposta jejich modelů byly uváděna jako indika a byly to sativy a naopak zrovna já jsem se stal jejich objětí na modelu zero gravity když jsem jim to napsal omluvili se ale to bylo vše jo a ještě ho o 16D zdražili takže zde bych to viděl ta na trojku jedničku mám u mě DJ SHORTS a Sagarmatha Seeds jinak všude jinde byla alespon jedna nespokojenos jenč je to strašně těžšké hodnotit poněvač většinou to kupujeme od prostředníků jako je alien nebo seedboutique a co oni stím dělají jak to mají uskladněné to novíme takž takové to hodnocení je více méně obrazné

Old Post 03-01-2008 v 09:42 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 96

sensi seeds 2,5 nebo-li 2-
dutch passion 2
Nirvana 3
flying dutchman 1-
green house seeds 2

Old Post 03-01-2008 v 09:49 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9028700 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív