Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » jaké odrůdy jsou nejlepší na halucinace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 33

Kamil: peknej (asfalt)
jinak ja myslim ze haluze muzes mit z kazdeho modelu, nejde ani tak o model jako o psychicke rozpolozeni pri huleni, samozrejme asi plati ze cim silnejsi huleni tim vetsi sance na halucinace...

Old Post 31-12-2005 v 09:44 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 34

Několikrát se mi stalo, když jsem se vracel z kalby (rozuměj hospoda) při usnutí jsem usnul a probral se s dojmem, nebo tak jsem to cítil, viděl, že je kolem mě ta skupinka lidí, s kterou jsem ten čas v hospě trávil. Debilní je, že vidíš lidi ze svého postu v posteli, což mě vždycky dostávalo do plachých pocitů, že já to lomím v pyžamu a oni kalí. Obdivuhodné na tom je ten pocit uvěření...

Old Post 01-01-2006 v 17:24 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 35

mno, haluze mam zarucene u kolacov, ked sa ich trocha prejem.naposledy som 25min po zjedeni siel po moste a cely sa straasne vlnil,nevedel som ci FOR REAL,a siel som do skoly kde som vydrzal hodimu,biolog zacal davat tvrdy rap na hodine,vsetko bolo zelene,kazdy vizeral inak...keby som mal viac energie, tak si pripadam ako na papiery.za 12 hodin som si bol schopny pozret film,takze celkom slusny narez......

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 25-01-2006 v 07:37 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pa6i
Stálý Člen

Karma uživatele Pa6i - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 36

Zalezi na tom pod jakym pojmem si prectavujete slovo halucinace, uz sem mel stavy kdy sem se videl zezhora ptal sem se lidi na nadrazi jestli sem tady nebo nekde jinde, myslel sem si ze stojim na hrazy a uz sem byl pokolena v rybniku,utikal sem pres krizovatky a myslel ze tam jsou policejni zaterasy, asi tri hodiny sem si myslel ze mi porad zvoni mobil a pritom mi vubec nezvonil. Mel sem to skoro vzdycky po hasisi.

Old Post 25-01-2006 v 15:37 PM
Pa6i je offline   Profil uživatele Pa6i   Find more posts by Pa6i   Foto galerie člena Pa6i   Click here to Send Pa6i a Private Message   Add Pa6i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skank Funeral
Stálý Člen

Karma uživatele Skank Funeral - 80% PěstitelskáKarma uživatele Skank Funeral - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 37

2 Pa6i:zajdi si k doktorovy to neni normální
Ale kdybych se chtěl "stripovat" hulenim tak jednoznačne jak už bylo řečeno hledal bych řešení u rodiných příslušníku Haze,tidle ty tropický potvory v sobě skrývaj dobrou dimenzy neměl jsem tu čest to hulit ale mím dětským snem je si vypestovta Titans Haze sice si na ně dýl posvítite ale určitě vám to vráťej i stim výletem =)

A jedině kdy sem se cítil být jinak omámen hulením bylo když sem ďál první košt AK-47 to mě slušně nafrčelo až sem to nestich a kdybych jel autem tak zastavim a du rači pěšky fakt bomba super nájezd ale pravda bude jinde Áka zhulovalo možná trochu tripově ale já dostal nejspíš (určitě) flashback z výkendového pojídání modráků.Já na to celkem trpym ne že by mi to vadilo ale občas je to nepříjemné to dostat hlavně v autě tak bacha na výkendové tripování.

Old Post 25-01-2006 v 23:08 PM
Skank Funeral je offline   Profil uživatele Skank Funeral   Find more posts by Skank Funeral   Foto galerie člena Skank Funeral   Click here to Send Skank Funeral a Private Message   Add Skank Funeral to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 38

na haluze je nejlepší mlíko...no i když mi ty haluze moc příjemny nepřišli.........ale nejsou to halucinace klasické, spíš se mi třeba někdo rozdvojil a rychle zmizel nebo jsem měl takové mžitky, deformace prostoru a tak, ale nic jako, že bych viděl nějaké lidi nebo něco ve stylu tripu

Old Post 05-02-2006 v 17:56 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špek_Ulant
Nový Člen

Karma uživatele Špek_Ulant - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 39

neviem aky presne model to bol zrejme nejaky skanour vytiahli to na mna raz hosi z komarna a poviem ze to bolo huste o dvoch praskoch jak to zacalo videl som vsetko kreslene az to zistim co to bolo dam vediet
sam som zvedavy

Old Post 05-02-2006 v 21:44 PM
Špek_Ulant je offline   Profil uživatele Špek_Ulant   Find more posts by Špek_Ulant   Foto galerie člena Špek_Ulant   Click here to Send Špek_Ulant a Private Message   Add Špek_Ulant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Igipop
Halucinace jsou na nic, huleni je na nic.
Jediny co za neco stoji je zivot sam!


tak tak

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 06-02-2006 v 10:50 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 41

mne jeden kamos vravel ze niekto pestuje vyhradne samce ... vraj po ich huleni su haluze

Old Post 16-02-2006 v 07:34 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Obecné :) Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
mne jeden kamos vravel ze niekto pestuje vyhradne samce ... vraj po ich huleni su haluze


podla mna po huleni samcov su haluze, ze neco citis

Old Post 16-02-2006 v 10:02 AM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ace Dogg
Nový Člen

Karma uživatele Ace Dogg - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 43

ja jednou slysel ufo a to jen po jednom brku

pustate rastlinam hudbu?

Old Post 18-02-2006 v 18:18 PM
Ace Dogg je offline   Profil uživatele Ace Dogg   Find more posts by Ace Dogg   Foto galerie člena Ace Dogg   Click here to Send Ace Dogg a Private Message   Add Ace Dogg to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ace Dogg! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 44

heh ufo

Old Post 09-03-2006 v 21:20 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 45

Podle mě ty fialový, např DP ale zaručeně ty papírový

Old Post 27-03-2006 v 17:34 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

kali mist lidicky

Old Post 03-11-2006 v 17:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Košon
Nový Člen

Karma uživatele Košon - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 47

Na halucinace je nejlepsi LSD =) hehehe

Rasta Gangsta Ala Blasta Masta

Old Post 11-11-2006 v 11:31 AM
Košon je offline   Profil uživatele Košon   Find more posts by Košon   Foto galerie člena Košon   Click here to Send Košon a Private Message   Add Košon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Košon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 48

Měl jsem haluze,ale nebyly takový jako po lysoních,ale bylo to z Durban Poison x Africa#1,to bylo poprvý co mi brko dalo jinej stav než běžně,pořád jsem slyšel celkem hustý nesmysly a přeslechy

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 15-12-2006 v 19:21 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4955130 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív