Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » 2005-foto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Obecné 2005-foto Příspěvek č. 1











Zdravím všechny příznivce této krásné činnosti jakou je pěstování a kouření Chci prihodit pár zajímavých fotek at vim jak na tom jsem tady mezi Vámi Honza

Naposledy upravil st.Jan 05-11-2005 v 14:03 PM

Old Post 05-11-2005 v 10:04 AM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Pohodička odpoved Příspěvek č. 2

Dik za chválu, jsem mile potěšen..Modely vubec nevim, je to ze semínek různě od kamarádů, takže noname. Až na další rok chci objednat orig z eastseeds a zkusit nějaké řízky..Tohle + ten balkon J.B. je moje první podařenější sklizeň. Ale těšim se až rozbalim balení od paradise seeds a začnu na novo. Pořídím i pořádné ingredience, tohle bylo hnojene jen krystalonem(kořeny a pak květ a plod)+ nějaké hnojivo na palmy..nic speciálniho for da ganj. Takže se fakt těšim na jaro až to porádně rozjedu..Ted jsem mel vetsinu ve foliaci,ale 2 kyti se rozrostly a zabraly si cely pro sebe, tak ostatní šlo ven...Největší škoda že co zustalo ve foliači jsem musel uklidit pred bengama..Nebylo to ještě vůbec ready,takže věčná škoda..Ale aspoň jsem se nepropálil
a můžu to tam dát příští leto Pokusim se prihodit ještě nejaky foto...Moc se tu jeste nevynam. Zatjal H

Old Post 05-11-2005 v 11:56 AM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 3

Opravdu jedny z nejkrásnějších fotek na g. co jsem v poslední době viděl, nejkrásnější fotky jsou ty druhé, jak z vrchu, tak zespod. K+ jsem ti poslal tak se měj a ať se ti daří i příští rok. btw. co chceš objednávat na další sezónu? Jen tak pro inspiraci Jinak vše ok, až na ty hnojky, ale jsem rád, že jsi na to přišel sám, chemie neeee
EDIT: co to máš za foťák??

Old Post 05-11-2005 v 12:33 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 4

CanonEOS300D-fakt dobry přístroj (8mega) neni muj, ale často s nim fotim, strašně mě to bavi...Svuj mam maly canon (5mg).
Opravdu diky za chvalu,jsem moc rad ze se to libi...Ještě nevim co objednam pozhoduju se mezi : Rox,Durga mata,b 52,TNR,euforia,durbanpoison,hollands hope,kc36amsterdam flame...Asi jen tu Rox a KC ( podle toho co je u toho za popis se tomuu může unas dařit)...Ty máš co v plánu? nebo to nerešíš a vališ indoor?

Old Post 05-11-2005 v 12:41 PM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Az4zeL
Nový Člen

Karma uživatele Az4zeL - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 5

st.Jan: fotky sou moc nice, videl sem jich jeste vic cos fotil a moc se mi libi . Peace

Old Post 18-11-2005 v 17:15 PM
Az4zeL je offline   Profil uživatele Az4zeL   Find more posts by Az4zeL   Foto galerie člena Az4zeL   Click here to Send Az4zeL a Private Message   Add Az4zeL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Az4zeL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2003 - FOTO - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8395370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív