Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » moje šalvej windoor!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
brada
Stálý Člen

Karma uživatele brada - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 19 

Obecné moje šalvej windoor!! Příspěvek č. 1










lidi tak se mrknete jak vypada u me salvejka!!!snad se ji dari!! zda se mi ze celkem jo , vsechny rady , pripominky,kritiky,keci,karmy atd.... privitam !!!maly salvejky a rizecky mam v akvarku a velka je úpryc z akvarka!!!!jestli by jste meli negdo zajem o rezan , PM,urcite se domluvime zdarec!! PEACE!

Old Post 26-10-2005 v 11:01 AM
brada je offline   Profil uživatele brada   Find more posts by brada   Foto galerie člena brada   Click here to Send brada a Private Message   Add brada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polux
Stálý Člen

Karma uživatele polux - 30% PěstitelskáKarma uživatele polux - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 2

To brada: Rastlina je fakt pekna, ale zda sa mi, ako by na tyx listoch boli svilusky?? A cim ju prihnojujes?

Old Post 26-10-2005 v 17:06 PM
polux je offline   Profil uživatele polux   Find more posts by polux   Foto galerie člena polux   Click here to Send polux a Private Message   Add polux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brada
Stálý Člen

Karma uživatele brada - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 3

kamo , svilusky tam nigde nemam , ale lita mi tam hafec malejch cernejch musek , kterejch se nejde zbavit , kvuli vysoky vlhkosti v akvarku ,ale rek bych nijak kytkam neskodej .
Prihnojuju obcas wuxualem , nebo v lete sem hnojil koprivama, obcas treba jednou za čtrnact dni postrikam phytaminem!!!!tedka jak v zime zacli topit , tak mam u velky kytky problemy s usychanim listu , budu muset salvej premystit asi do baraku na chodbu!!!

Old Post 26-10-2005 v 20:27 PM
brada je offline   Profil uživatele brada   Find more posts by brada   Foto galerie člena brada   Click here to Send brada a Private Message   Add brada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 4

jistě promineš připomínku, kyti mi přijdou jako chcípáčci... rozhodně přesaď do většího květináče, zvykej na nižší vlhkost (vzduchu i půdy) a víc světla... zesílí, zhoustne a hned bude hezčí.. a listy velikosti dlaně jsou taky pak o něčem jiném
docela problém je právě vychytat vlhkost, říká se že šalvěj potřebuje být neustále ve vlhku ale to mi přijde jako blbost... občas moji kytku nemusím zalívat dobrých pár dní. pokud pvadnou listy, porosím a pokud se nenapraví, zaleju a sleduju reakci. půda by měla proschnout aby neuhnívaly kořínky
toť zatím vše, ať se daří

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 26-10-2005 v 23:10 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brada
Stálý Člen

Karma uživatele brada - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 5

zdarec , f pohode , tak mi porad jak mam zvetsit svetlo??? muzu ji tak maximalne dat k oknu na jizni stranu,ale cet sem ze salvej nema rada primi slunicko , tak ji mam v pokoji , kam nesviti primi slunce a porad mi jak mam udelat aby si zvykla na stalou vlhkost co mam v pokoji , aby mohla zit bez toho akvarka!!!!! poslechnu radu , a presadim do vetsich kvetinacku tak dieks a zdarec!!

Old Post 27-10-2005 v 00:06 AM
brada je offline   Profil uživatele brada   Find more posts by brada   Foto galerie člena brada   Click here to Send brada a Private Message   Add brada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 6

přímé sluníčko mi snáší velice dobře, teďka je mi vděčná za 12W zářivku aby rostla rovně
se zvyknutím na vlhkost to bude oříšek, ale zkusil bych to takhle: udělej řízek, nech zakořenit v pařáčku a pak dej ven... občas porosit, a sledovat jak se přizpůsobuje.. řekl bych že nově nasazené listy už by mohly být schopné přežít nízkou vlhkost, ale zaručit to nejde
[edit:] nějak podobně to vypadalo když se mi do rukou dostala zakořeněná větvička, i přes veškerou snahu původní listy usychaly (proto jsem je radši nakonec olámal protože už kytka měla dost jiných ), pár pater nových taky nevypadalo dobře až poslední patro obysadily dva obrovské krásné listy naprosto přizpůsobené jakýmkoliv podmínkám z boků vyrazily výhonky dneska už zralé k řízkování takže kdyby tvoje kyti neměla snahu se přizpůsobit někdy v budoucnu bych mohl dodat novou krev do chovu
škoda že už je podzim, ideální by bylo tenhle úkol jí dát na jaře/v létě a nechat ji venku

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 27-10-2005 v 08:23 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7

To FlickerBird: Zdá se, že máš hodně zkušeností s SD. Potřeboval bych tedy od tebe radu. Mám možnost, sehnat větší řízek šalvěje (asi 30 cm), ale údajně roste ještě v pařníku. Otázka zní, myslíš si, že si takováto kytka dokáže ještě zvyknout na normální vlhkost? A jakej postup bych měl k aklimatizaci zvolit? Myslíš si, že bude stačit pouhé otrhávání usychajících listů? Aby mi pak nezůstal jenom stonek.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 28-10-2005 v 20:24 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 8

spíš než usychajících orvat hned skoro všechny a doufat že pokud je dobře zakořeněná přežije
sám teď řízky kořením a taky mám problémy s usycháním, naštěstí to vypadá že nejmladší lístečky neopadají
btw nashromáždilo se mi celkem velké množství listí a za nějakou dobu jdu zakusit úrodu .) akorát mě štve že tu není kdokoliv kdo by mě pohlídal, snad to nepřeženu

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 28-10-2005 v 22:19 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brada
Stálý Člen

Karma uživatele brada - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 9

poslech jsem tvoje rady , a obe salveje jsem presadil a vyndal z akvarka a postupne zacali usychat listy , ruzne se kroutit a padat , tedka jsou salveje skoro holy ale novy mali listky uz jsou zeleny , a ani nezacli cernat, tak snad to rozdejchaj!

Old Post 31-10-2005 v 20:59 PM
brada je offline   Profil uživatele brada   Find more posts by brada   Foto galerie člena brada   Click here to Send brada a Private Message   Add brada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 10

taky doufám že to dobře dopadne, taky to tak budu řešit až mi řízky zakoření a zas je hodím mimo pařák
jinak, výlet se nepovedl, a asi už to ani zkoušet znovu nebudu na dvou místech zaráz, neuvěřitelný bordel ve vyzvednutých vzpomínkách atd atd... ta kytka umí možná někdy

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 01-11-2005 v 13:37 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 11









!!!!!!PLEASE HELP!!!!!!!

Tak zdravim. Dnes jsem si přivezl dva ty větší řízky, o kterých jsem psal výše. A bohužel opět to začíná být napínavé. Píšu "opět", protože už jsem si dříve pořídil jeden řízeček, který však uschnul obdobně jako teď usychají listy na těchto šalvějích. Nerad bych nechal odejít na věčné časy i tyto dvě kytičky. Takže FlickerBirde, nebo kdokoli další, co mám dělat nebo co by jsi udělal ty? Protože když to voškubu, tak z toho mám jen stonek (těch listů tam moc není, jen ty co jsou na fotce).

Ještě bych měl asi dodat, že to mám v pokoji za oknem, které je orientované na sever. Hned co jsem je přivezl, tak jsem je zalil do mystičky (vodu vysály celkem rychle) a porosil. Nevím co víc můžu dělat.

!!!!!!PLEASE HELP!!!!!!!

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 01-11-2005 v 19:10 PM

Old Post 01-11-2005 v 19:03 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Palec dolů chcípáci :( Příspěvek č. 12


mno taky přidám do sbírky válečných invalidů dva kousky...
koukám máš ty řezoně celkem dlouhé, hlavně dokud pořádně nezakoření bych je šoupnul do pařenáčku.. mladé šalvějky jsou velice náchylné
ještě by byla možnost rozdělit tyhle celkem dlouhé řízky / ušmiknout vršky a dát je kořenit, ale envím nevím jak by se s tím oslabené kytky vyrovnaly a jestli by vubec zakořenily

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 01-11-2005 v 21:27 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 13

to Setth: já si myslím že ten řízek nezachráníš. Mě kdysi velká rostlina taky začala černat a jakoby dřevnatět v místech uříznutí stonku a postupně to přešlo na celou rostlinu až byla celá dřevnatá a na vyhození. Ale čím to bylo nebo proč to nevím.

Old Post 02-11-2005 v 07:39 AM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 14

No uvidíme. Rosim to co to de a doufám, že se rozjedou. Jestli ne, tak už fakt nevim. Nebo ještě mě napadlo, co ten peroxid vodíku. Máte s tim někdo zkušenosti? Myslíte, že kdybych to zalil nebo postříkal tím roztokem jak se píše ve FAQu, že by to pomohlo? Nebo spíš přitížilo? Odkaz: http://grower.cz/forum/misc.php?act...aqgroupid=7#103

Protože holky dnes ráno vypadaly zase o trochu hůř. A já už fakt nemám chuť na další peripetie kolem shánění nové šalvěje.

Nebo ještě přemejšlim, že bych to vrazil do pařníku. Ale nevim, jestli to pomůže.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 02-11-2005 v 09:49 AM

Old Post 02-11-2005 v 09:39 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 15

vraž to do pařníku, vypadá to na poslední možnost... a s peroxidem bych řekl že pokud to nepomůže tak neublíží
šalvěj hooodně vypařuje, pokud ulomíte řízek je do 5minut naprosto chcíplý jak kdyby byl týden bez vody
a taky ybch orval listí které usychá, a z lístků u kterých se hnědnutí zastaví bych mrtvou část listu odstřihával aby se tam neuhnízdila nějaká ta plíseň nebo podobná potwora

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Naposledy upravil FlickerBird 02-11-2005 v 11:22 AM

Old Post 02-11-2005 v 10:59 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-08-2006 - Moje šalvějky oudoor - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4185210 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív