Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Futewův venek 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Futewův venek 2005 Příspěvek č. 1

Mno, tak jsem se rozhodl, že sem hodím pár fotek.
Původně jsem měl mít letos dvě pole, bohužel, jak jsem dneska zjistil, zbylo mně už jenom jedno. To druhý sem měl v kukuřici a kytky tam nějak chcíply, dle mě je jézéďáci přehnojili.
Takže pozornost upínám na pole původní a osvědčený. Sice tam nesvítí moc slunko, ale ideální místo člověk najde asi těžko, zvlášť v tak přelidněné oblasti v jaké žiju.
Mno co letos sázím? Tak mám jednu kytku Purple 1 (orig. dutch passion)
potom buble gum x noname od usera z G Bonsai
no a potom 3 kytky který vzešly z mixu voodoo a shaman od PiosOne.
Původně jsem teda měl mít hlavně buble gum, ale sázel jsem je do té kukuřice, tak to nepřežily, chudinky
Modlím se, aby bylo co nejmíň samců, srnek a jiných pohrom. Není jistý jeslli dvě kytky přežijou, protože jsem je dneska přesazoval a člověk nikdy neví
Uf, tak to by bylo vše. Zatím nehnojím, jen podporuju Bi-algenem.

Naposledy upravil 26-06-2005 v 14:24 PM

Old Post 07-06-2005 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dnešní fotky Příspěvek č. 2









No, dneska jsem byl nějak línej odlišit na fotkách jednotlivý vzory, takže nepoznáte co je co Příště se třeba polepším.

Old Post 07-06-2005 v 15:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 3

A kde sou ty fotky? :-) Ps: já sem si (respektiv. mé kiti) prožily i srnky i kroupy i vychr,,....Takže sem sadil asi na 4 krt :-) Ale teď už rotou...Hodně štěstí kámo..JZD sou sráči...Když to neuměj tak ať to nedělaj Zdar

Old Post 07-06-2005 v 15:40 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No, to je tak vše, kytky jsou zatím malý, není se moc na co dívat.

Old Post 07-06-2005 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 5

Aha ...Foto si už dodal :-) No kámo..Sou docela fajnový... Zatím

Old Post 07-06-2005 v 15:42 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 6

hej chlape to s tou kukurici stalo se ti to vickrat? ja jich letos taky par co mam jeste pekne zasity ve sklenicku chu hodit do kuku. Tos me nepotesil. Myslish ze na to mam radsi hodit bobek ?

Old Post 07-06-2005 v 22:42 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Hnědojed: já tam zkusím ještě zasázet. Sice přímo ze semínka, ale snad z toho ještě něco bude. Jinak mám v plánu zasázet něco i na moje hlavní políčko, ale ty kytky už nebudou tak veliký Myslím, že ted už bude kuku v pohodě.

Old Post 08-06-2005 v 00:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 8

Loni z cervnovejch byly jeste v poho kytky! Ale to byl fakt moc krasnej podzim. uvidme co letos NEJVETSI mam o neco vetsi nez z tvojech foto a nejmensi maj dve patraa osm cisel tak uvidime. Pokusim se zdokumentovat a porovname .... No aj du chrapat. Cest H.

Old Post 08-06-2005 v 00:16 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 9

Ju este mne napadlo co nakej zastip? Nic tam nevidim...

Do me kazdej huci ze hned nad tretim tak uz mam vetsinu postipano.

Old Post 08-06-2005 v 00:19 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Hnědojed: Nevím jestli budu štípat. Nechce se mně kytky zpomalovat. Na druhou stranu už bych chtěl úspěšně zaštípnout FIMem Určitě dokumentuj

Old Post 08-06-2005 v 00:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 11

Zdárek Fute!
Kytky pěkný! Ta kukuřice zamrzí,ale myslim, že borci z džejzetdý prováděj postřik polí proti jedno, nebo dvoubuněčnym plevelum, teď si nejksem jistej který to jsou. Jestli jsi to sadil před touhle procedurou, tak je jasný co se jim stalo. Ať ti jich přežije co nejvíc. Já jsem na ty svoje zvědavej protože jsem je neviděl skoro tejden, ale počasí moc nepřeje, takže žádný velký pokroky asi nezpozoruju. Mej se:-)

Old Post 08-06-2005 v 12:53 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 12

heled jaky tech. paramtery by mel asimit tak fotak s kerym by se dalo udelat i naky to makro ? znam par fotografu ale moc se snima nevidam(a ty ktery vidam votrauju furt dokola aby mi neco vyfotili a tak takze uz me maj plny zuby) poptam se ale byl bych rad kdybych vedel co shanim predpokladam ze o tom neco malo vish ... ? diky H.

Old Post 08-06-2005 v 13:38 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Lipi: mno já si myslím, že moje kytky byly spíš spálený hnojivem. Když jsem kolem toho pole jel, nešlo necítit smrad a nevidět hnědou lajnu na silnici, jak jim asi ty sračky vytýkaly No, ale zkusím tam hodit pár dalších semínek, jen tak, třeba se nějaký chytí a ještě vyrostou. Kdyby nebyl tak debilní vítr, tak už je to zasázený.
Hnědojed: No, já se teda ve foťácích taky moc nevyznám, ale můj kámoš má jeden, kterej dělá pěkný makra. Dyžtak se podívej na můj minulej thread, je celej focenej tím foťákem a jsou tam i nějaký makra. Je to olympus 750uz nebo nějak tak, už si to bohužel nepamatuju. Momentálně fotím se Sony DCS 100, ale moc spokojenej s tím nejsu. Nic moc foťák, ale je mých rodičů a ti chtěli něco jednoduchýho

Old Post 08-06-2005 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohnojeno Příspěvek č. 14




Hnojil jsem jak postřikem, tak zálivkou (vždy kombinace wuxalu super s bi-algeenem)
Jedna kytka, která vypadala, že nepřežije, se vzchopila. Dávám ju sem

Old Post 09-06-2005 v 15:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 15

heled skolo te ta sranda stala? myslim te b algin a wuxal?

Old Post 09-06-2005 v 20:25 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Hnědojed: no ten wuxal je celkem levnej - 69 za 250ml, bi-algeen je trochu dražší, něco kolem kila.

Old Post 09-06-2005 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-05-2013 - tenkjat venku 2007 - 32 odpovědí
12-09-2011 - venek 2009 - 12 odpovědí
02-11-2009 - 1. Venek 2009 - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3780780 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív