Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250 W scrog, co zbylo z PwP, PoG, vodníček, g13 a tak
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Pohodička 250 W scrog, co zbylo z PwP, PoG, vodníček, g13 a tak Příspěvek č. 1










zdarec všichni, prvně děkuju zdatnému matkaři co od něj mám tyhle PoGy(ať se přihlásí please) protože sou to fakt hustoři- no mrkněte tutaj jak jedou pod mojí novou dvěstěpadinou kterou sem vyměnil za starou sice výkonnější, ale komu se to chce furt krotitlampu a okopčil V-ScroG. Doufal jsem že bude míň práce ale opak byl opět pravdou....(pokr.př.

Naposledy upravil czechglock 11-04-2006 v 11:11 AM

Old Post 08-04-2006 v 15:41 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 2




Takže slíbený PwP a SSXBB( děkuju Fároušovi za prcky) vypadaly takhle. Krátce po přepnutí na květa jsem teda měnil vrchní díl za upravenou 200plastovýho suda kvúli PwP-čku který letělo nahoru. Jinak rostlo stejně jako vždycky.Skaňour byl na růstu vitálnější než PwP, ale po přepnutí zpomalil, takže spokojenost. Nějaká chuťová změna a i výnos byl skoro dvojnásobný oproti PwP.

Na fotos je vidět jak jsou krásně připečený od čtyrkule, kterou sem tam testnul. Jinak kveteno pod GIB DeLuxe dvěstěpadinou.

Celkovej dojem z vertikálu: super matroš, vpoho výnos a super vopruzpráce. Stašně se to zalisťuje a kvalita materiálu kolísá(takže toho nejlepšího není moc).- Najít optimální stav není lehký, takže v tomhle je to krok zpátky, celkově naštěstí pokrok.

Cg

Naposledy upravil czechglock 11-04-2006 v 11:55 AM

Old Post 11-04-2006 v 11:46 AM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 3

Nazdárek Glocku!

No konečně .


Já myslím,že kvalita(poměr extra dobrého vs. dobrého)a výnos záleží především na vložené práci.Platí přímá úměra,čím více se v-scrogu věnujeme,tím více nám dá.Sice je pravda,že tohle pravidlo platí obecně,ale na v-scrogu platí tuplem!

Chtěl jsem se zeptat,asi mě mate fotografovaná perspektiva,ale ty máš lampu dole?To jsem ještě nezkoušel a docela by mě zajímalo,jak si dospěl k tomuto řešení.Jestli to přináší nějaké výhody,oproti umístění lampy u vrchu,či jde čistě o funkční zapojení?

Díky.

prenda

Old Post 11-04-2006 v 12:08 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 4

Zdar,
samo že záleží na nás, kolik do toho dáme a strop si každej určí sám, ale já myslel poměr ve vztahu k maximu danýho systému. Lampa dole je lepší pouze v tom, že když nechceš, nemusíš jí z víkem vytahovat- pouze odjistíš a zvládne to každej, tak zatím
prenda:každopádně mě to celkově pěkně vyškolilo

Old Post 14-04-2006 v 01:18 AM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5






250WV:
Suprově to valí za světlem, tak hustíme a rovnáme
Strom AK-47 a chcíplá G-13- vydrží kulový- téměř nepěstovatelný model.
Mějte se a zatím,
Cg

Old Post 20-04-2006 v 22:17 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2746250 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív