Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » žluté skvrnky na listech....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
goofy07
Nový Člen

Karma uživatele goofy07 - 41% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 1  

Obecné žluté skvrnky na listech.... Příspěvek č. 1

Zdravim lidicky ... tak jsem po delsi dobe zase zpatky a s malym dotazkem a doufam, ze mi nekdo z vas dokaze poradit. Mam jednu outdoor kytku, ale pred nejakou dobou se mi na nekterych listech objevily takovy maly zluty skvrnky a fakt uz nevim co s tim...muzete mi nekdo poradit .... mam pocit, ze mi ji spolubydlici trochu moc zalila, ale fakt bych lhala, kdybych tvrdila, ze je to 100% tim..... Jestli mate nekdo podobnou zkusenost nebo vite cim by to mohlo byt... dejte prosim vedet /vzdyt jde prece o dulezitou vec) ..... diky .... jsem na PM

goofinka )

Old Post 07-07-2006 v 07:32 AM
goofy07 je offline   Profil uživatele goofy07   Find more posts by goofy07   Foto galerie člena goofy07   Click here to Send goofy07 a Private Message   Add goofy07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 2

Nazdarek,muze to byt klidne naka plisen, zalezi na velikosti tech skvrnek....
Hnojis?
Hod tu nake foto, takhle ti toho nikdo moc neporadi.Chtelo by to videt...
Jinak se mrkni tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499
At to roste!

Old Post 07-07-2006 v 07:46 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 3

goofy07 - přesně jak píše Jaamal - zkus přihodit nejlépe foto, nebo podrobnější popis - velikost skvrn, umístění na listu, zmeny barvy, zvetšují se? usychají, odumírají??? jde to odspoda nebo odshora rostliny, hnojení, zalévání, substrát, atd.

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 07-07-2006 v 08:35 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Payo
Nový Člen

Karma uživatele Payo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4

Díky za ten odkaz. Stalo se mi něco podobného, akorát na dva týdny starém řízku, který nemá ještě ani 10 cm. Zjistil jsem že to je nedostatekk fosforu...ale takovou malou svini musim hnojit opatrne...neznáte nějaké přírodní hnojivo s vysokým obsahem P ???

Payo

Old Post 16-07-2006 v 20:06 PM
Payo je offline   Profil uživatele Payo   Find more posts by Payo   Foto galerie člena Payo   Click here to Send Payo a Private Message   Add Payo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 5

Zdravíčko growáci. Goofy07 skus mrknout sem: www.grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499 podle mě nejlepší thread, o nemocích a tak, tady na Growru.
Snad ten odkaz pofrčí...

Old Post 17-07-2006 v 17:37 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7329880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív