Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jdou po mě benga-co mam dělat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
robotnik.igor
Nový Člen

Karma uživatele robotnik.igor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 1

Dlouho jsem vynával heslo hulení jen pro zábavu, k prodeji se nesnížim, jenže pak jsem se octnul ve finanční tísni a hulení bylo dost, víc než bych dokázal spotřebovat za 10 let, tak jsem si řek, inu ňákej ten groš by se hodil a začal jsem trochu prodávat, jen tak decentně po známejch, no jo, jenže s jídlem roste chuť,
takže když jsem vyprodal zásoby, tak sem nakoupil skunk ve většim a zase prodával... furt a furt, stále víc prachů a pořád víc lidí se na mě začlo nabalovat,
takle jsem to praktikoval asi 8 měsíců a před měsícem jsem se s tim rozhod skoncovat, už mi to vážně přerůstalo přes hlavu. No jenže před pár dnima jsem
potkal bejvalýho klienta krerej mi řek, že byl před 14 dnima u výslechu, spolu s nim asi další 3 lidi, prej nic nevykecal, nevědi vlastně ani vlastně kdo jsem jak se jmenujuju a jak vypadám, jen vědi, že se tu někdo takovej v okolí pohybuje, je ale docela možný, že mi odposlouchávaj mobila. Mam z toho celkem paranoiu, řikám si, kdyby si mě už vyčápli, tak by mě předvolali,
všechny stopy jsem vyhladil, hulení už u mě nikdo nenajde ani na jointa, ale stejně, mam s těch parchantů strach. Co mam dělat jestli přídou?

Old Post 04-07-2001 v 19:25 PM
robotnik.igor je offline   Profil uživatele robotnik.igor   Find more posts by robotnik.igor   Foto galerie člena robotnik.igor   Click here to Send robotnik.igor a Private Message   Add robotnik.igor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bidlo
Stálý Člen

Karma uživatele Bidlo - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 28 

Pohodička Jakej skunk? Příspěvek č. 2

Kup si nějakou devítku a jestli přijdou tak jim řekni, že si největší dealer v okolí a vystřel jim mozek z hlavy:-)
P.S.: Jestli přijdou tak přece o žádném skunku nevíš. Co je to ten skunk? Jako marihuana! Aha!! A to svinstvo se tady v našem městě kouří?! A dokonce to i nějaký parchant prodává?? :-)))))

GanjaPhantom

Old Post 04-07-2001 v 22:42 PM
Bidlo je offline   Profil uživatele Bidlo   Find more posts by Bidlo   Foto galerie člena Bidlo   Click here to Send Bidlo a Private Message   Add Bidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctvrtx
Nový Člen

Karma uživatele Ctvrtx - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22 

Pohodička Ser na ně Příspěvek č. 3

Dokud ze nima nepříde něgdo a neřekne, že si mu něco prodal a nebude mít na to svědka nebo něco jinýho tak nemužou nic, tak akorát ti prohledat byt. Bez svědka to je slovo proti slovu a i gdyž by tě třeba měli natočenýho (jak sou teď fšude ty jejich KAMERY) a ten druhej nic nepráskne tak v tom pytlíku byl třeba toxickej zelenej odpad a ty prachy co ti dal byly přece za tu knížku cosi mu minulej tejden prodal ne?

Old Post 05-07-2001 v 12:47 PM
Ctvrtx je offline   Profil uživatele Ctvrtx   Find more posts by Ctvrtx   Foto galerie člena Ctvrtx   Click here to Send Ctvrtx a Private Message   Add Ctvrtx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 4

Zachovej klid, hlavně žádnou paranoiu. Žádný hulení u sebe, doma, žádný telefonáty, představ si matrix . Když tě budou chtít vychytat, budou muset mít svědky, s kterejma stejně už nic nenaděláš. Za každou cenu musíš tvrdit že nic nevíš, nic si nedělal, nikoho neznáš. Žádný podpisy protokolů bez právníka, a nepodléhat případnému fyzickému donucování. V každém případě je to věc tvého svědomí, jestli cítíš že si neudělal nic špatného, nemělo by se ti nic zlého stát. Ber to tak jak to je, karma funguje

Deu

Old Post 05-07-2001 v 16:26 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 5

Ftip je, ze ti ani nemuzou bez dukazu prohledat byt. Vagni prohlaseni typu: "Asi ma doma travu" jim u soudce neprojde, musi mit uz nejake dukazy nebo aspon padne argumenty (napr. ten kamerovy zaznam). Ale kdyz peclive uklidis a dohulis posledni zbytecky trafky, muzes bejt v pohudce

Old Post 05-07-2001 v 20:08 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SSSuper SSSkunk
Nový Člen

Karma uživatele SSSuper SSSkunk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 6

hoho jen si to vyžer!!!!!kdyby ses vysral na to prodávání (když už ses k tomu snížil,tak aspoň akorát na překonání té finanční krize) a zůstal pěkně v klidku na zemi,tak by se ti nic podobnýho nestalo!!!!!!!!!!!!!!!!Dokonce jsi to vozil ve "větším" z venku?????? Proč???
Kvůli lovům????
Tu devítku bych si pořídil spíš já abych ti mohl vystřelit mozek z hlavy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nejsem žádnej násilník,ale takovýdle lidi doopravdy nemám rád!!!!!!!

Old Post 08-07-2001 v 22:49 PM
SSSuper SSSkunk je offline   Profil uživatele SSSuper SSSkunk   Find more posts by SSSuper SSSkunk   Foto galerie člena SSSuper SSSkunk   Click here to Send SSSuper SSSkunk a Private Message   Add SSSuper SSSkunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canna
Nový Člen

Karma uživatele canna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 7 

Obecné Příspěvek č. 7

ser na nich ked budu mat nieco tak sa ti urcite ,ozvu,aj u nas robia bu bu ale tu mame este na to zakon .u vas je to uz trocha volnejsie .na slovensku si este vecsina ludi mysli ,ze ked niekto huli tak je fetak a neviem co este a treba ho odstranit vsetkymi sposobmi .mame tu taku malu zakopovu vojnu.drzim ti palce hulicom vsetkych krajin spojme sa

canna

Old Post 08-07-2001 v 23:05 PM
canna je offline   Profil uživatele canna   Find more posts by canna   Foto galerie člena canna   Click here to Send canna a Private Message   Add canna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

To robotnik igor: hoď se do klidu - pokuď si s tim skončil a zametl důkazy a doma už nemáš tak by se ti teroreticky nemělo nic stát.
Horší je pokuď tě prásnkne někdo z těch lidí cos jim prodával - ale i tam je to tvé slovo proti jeho a pokuď nemaj nějaký video a foto tak bys měl bejt v klidu.
Doporučuju si od toho (huleni atd.)na hodně dlouhou dobu orazit. A kdyby přišli tak zapírat a zapírat - ať předložej důkazy - hlavně se člověk nesmí podat tomu jejich nátlaku - že ti všechno dokážou a že to bude horší když se nepřiznáš.

To SSSuper SSSkunk: Doufam žes to myslel hodně ze srandy - pokuď si to myslel vážně tak bys ty hovado zasloužil aby ti někdo dal do huby.
Já osobně se k tadytěm otázkám a věcem moc nevyjadřuju, ale už mě serou lidi co maj keci (a to na groweru) že oni by od dealera nic nekoupili a že to sou svině a že to dělaj kvuli prachám - no a jasně kuli čemu by to dělali - na tom nevidim nic špatného. Líbí se my že nikdo by od dealera nic nekoupil - tak kdo to potom kupuje - né každej chce pěstovat či na to má podmínky či se s tim chce srát nemluvě o nátuře.Tak co mu zbejva - rada buď nehulete a nebo držte hubu a nechte si keci na dealery.SSSuper SSSkunk tebe potkat a říct mi to do očí tak tě odváží sanitka.
Nejsem žádnej násilník,ale takovýdle lidi doopravdy nemám rád!!!!!!!


BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 08-07-2001 v 23:11 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička Teda tady by se jen vystřeloval mozek z hlavy?!?!?!? Příspěvek č. 9

robotnik.igor: zbytečně sis udělal problémy z věci, která je bezproblémová (Ganja), ale jen si to pěkně vyžer, co si kdo navaří to si taky sní, jak tu někdo psal-karma funguje!!! Proč to tak píšu se dočteš níž.

SSSuper SSSkunk: přece by jsi si takovou nulou nešpinil ruce

Burch: milý Butchi, ty si asi neuvědomuješ, a jak tak koukám skoro všichni tady, postkomunistickou mentalitu lidí a hlavně státu (viz kdosi tu psal něco o slovensku, to je ještě horší a prodejem se to nezlepší ani u nás) a asi si taky neuvědomuješ, že díky takovejmto lidem proběhl ten zákon (protože z toho stát nemá prachy, o nic jinýho tu nejde jak si psal, ovšem jen lidem, kteří v tom vidí jen prachy), a o kterým se teď bude jednat, je mi jedno jestli prodáváš nebo ne (myslím si že jo, co ty na to?) Já bych od tebe ani od nikoho prostě nekoupil, udělal sem to 2x a díky, už nemám tuto potřebu, raději si vypěstuju nebo řeknu kámošovi, ale jak tak vidím, tak když to někdo prodává "kamarádům" tak to asi nebudou takoví kamarádi (to je trochu od tématu-ale vypovídá to o povaze člověka-robotnik.igor), ale jde o to, že díky takovejmto lidem hážou nás do jednoho pytle a v tom případě už se mě to týká a štve mě to. Protože su spokojenej člověk, kterej si vypěstuje, pracuje, platí daně-což je taky něco jinýho, když si student butchi, za tebe to platím aji já- máš jinej-naivnější pohled na svět, určitýma věcima se nemusíš zabývat- to poznáš až budeš chodit do práce a nepotřebuju se zabývat tím, jestli mě kvůli nějakýmu blbcovi sbalijou. Jde taky o to, že jak sem si všiml, tak hulíš nějakých 5 let a víc pěstuješ indoor než outdoor-což není tak spojený s přírodou a nevytváří to v tobě ten vztah, o kterým tu mluvím. Třeba se časem dáš víc na outdoor a taky změníš názor. Jde o to, že tím pádem sou taky sklízeči, protože přece nebudeš pěstovat venku, aby jsi to prodával-indoor je něco jinýho-ale taky bych ho neprodával. Jde prostě o to, že všechno má svoje příčiny a důsledky a tohle je velice provázaný, tzn. sklízeč-prodejce-hulič podle lidí je to jedna a ta samá pakáž, která je problémová. Mě jde jen o to aby to rozlišili sklízeč-prodejce-lidi neschopní si vypěstovat, a huliči. A je na každým co si vybere.
A pokud se k těmto otázkám nevyjadřuješ, tak potom nechápu Tvoje rozhořčení.
Rada pro Tebe Butchi-poslechni a přečti si každej názor a dej mu prostor stejnej jako vyžaduješ pro ten svůj vlastní názor, abys mohl být objektivnější a čím víc mě budeš říkat abych držel hubu, tak tím víc budu řvát.
Netušil sem, že ganja je tak agresotvorná, a můžu Ti říct, že bych se s Tebou velice rád potkal a řekl Ti to do očí, vidělo by se jestli by jsi se snížil k agresi-tam kde končí vědomosti a argumenty začíná násilí- nebo jestli by jsme si pokecali, já osobně bych byl pro druhou variantu.
Prostě a jednoduše vzato, člověk kterej prodává není hulič, ale dealer. O o tom to je.
Trochen jsem se rozkecal, takže tam budou asi nějaký nesouvislosti, takže kdyby náhodou někomu něco nesedělo, tak rád budu pokračovat v diskuzi, ne monologu.

Mějte se dobře
Zdarec

Old Post 09-07-2001 v 09:00 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

Palec dolů Příspěvek č. 10

Chlapče, když je ti ta kouzelná rostlina dobrá jen k tomu, abys vydělal prachy, tak musíš počítat s tím, že budeš mít problémy. Ne že bych ti přál kriminál, ale neříkej, že jsi nevěděl, do čeho jdeš, když ses dal na prodej ?!
Hodně prachů = hodně rizika.
Butchi z tvýho příspěvku mám dojem, že sám pěstuješ na kšeft. Řekneš nám k tomu něco ?

Ignácius

Old Post 09-07-2001 v 11:20 AM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Hosi, hosi.... Příspěvek č. 11

To Igor: Myslim ze ti uz vsichni poradili, takze uz ti nemam co rict... Priste bud opatrnejsi.

To SSSkunk: Jestli ses nevsim tak se ptal co ma delat a ne na tvuj nazor na dealing... Ale je videt ze ty si se este do velkyho pruseru nigdy nedostal... Jednou dojde na kazdyho..

To Butch: V podstate s tebou souhlasim. Na dealingu nevidim nic az tak spatnyho. Ale souhlasim zaroven s tvrzenim ze dealovat neni DOBRA vec. Mozna si mel byt trochu mirnejsi pri vyjadrovani....

To Hihi: Jak se teda divas na to ze v nekolika zemich Evropy se prodava huleni v obchode? Jsou to podle tebe vsechno hajzlove a vyvrhelove? Butch to asi trochu prehnal, ale ty trochu taky...

Nekdo huleni nema a nema treba moznost si ho vypestovat tak si ho musi koupit. Ne kazdej ma stesti ze ma kamarady, kteri mu v nouzi pomuzou. Myslim ze ale nazor Superskunka sem nepatril...

Tot vse budte v pohode... Mene horke krve.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 09-07-2001 v 13:15 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 12

to robotnik: všechno již bylo řečeno, drž se chlapče
To SSuper SSkunk: člověče, kde se v tobě bere ta agresivita, připadáš mi spíš jako nácek, než jako hulič, už podle toho tvýho SS
Hihi: je vidět, že jseš odněkud z dědiny, protože ve velkejch městech se hulení kupuje, jináč by to ani nešlo,
já osobně pokryju svojí vlastní potřebu sklizní jen asi na 3 měsíce, zbytek času kupuju, muj názor je, že dealeři a
konzumenti musej táhnout za jeden provaz, ikdyž mě občas štve jak to natahujou třeba ve freshi a luxoru,
ale tam už stejně dávno nechodim

Old Post 09-07-2001 v 19:00 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SSSuper SSSkunk
Nový Člen

Karma uživatele SSSuper SSSkunk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 13

Jen tak koukám a nestačím se divit.....

Jak tak vidím pánové,tak mám trochen jinej pohled na konopí a na život s ním,než většina lidí tady na groweru:-(

Někdo tady srovnává ganju s rajčatama?????:-((

Nějakej MÉŠŤÁK říká ,že ve městě to bez prodávání nejde??????????????(bydlel sem 18 let v Brně,a v životě sem nic nekoupil)
A navíc naše VELKOMĚSTA SOU TAK OBROVSKÝ ŽE SE Z NICH DOOPRAVDY NEDÁ VYMOTAT!!!!!!!!!!!!?

Toxic........he.....holohlavej su to máš pravdu(svoje krásný vlásky sem prohrál v sázce:-(( ) ,ale nácek doopravdy nejsem:-)) to mi věř! A že si vypěstuješ akorát na tři měsíce??????Jak dlouho pěstuješ????1. rok???? musíš víc makat!!!!a snažit se!!!! Taky sem ne vždy měl ganju na celej rok,ale když sem neměl ,tak sem nehulil..nebyl to důvod,abych vyhledal nějakýho dealera a něco kupoval.....spíš už sem se těšil až zase příští sezonu zasadím!stejně tak jako se na to těším i teď když mam ganji dost:-)))))))

Ale je pravda ,že tohle téma sem nepatří.....a asi sem nepatřím ani já ..mějte se tady na groweru všichni pěkně....dávat rady dealerum jak se vyhnout fízlům......toto sem tady fakt nečekal.....asi sou moje názory na ganju trochen vyhraněný.....a sem nepatří....

Bye

Old Post 09-07-2001 v 21:19 PM
SSSuper SSSkunk je offline   Profil uživatele SSSuper SSSkunk   Find more posts by SSSuper SSSkunk   Foto galerie člena SSSuper SSSkunk   Click here to Send SSSuper SSSkunk a Private Message   Add SSSuper SSSkunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 14

Zdar já sám v poslední době dost často kupuju nedá se nic dělat když je bída a chceš hulit,akorát mně sere že je to docela dost drahý g za 300kč uděláš z toho 3 brka a je to v pí...je v to hodně prachů nedavno sem mluvi s jedním dílerem ten řek že kupuje 1kg skanoura za 170papouchů ale prodá to za 250 to mně na tom sere nejvís jinak proti dílerům nic nemám ale bral bych tak za 2husy alspon na 4 pějekný brka i tak by na tom dost vydělal počítám naklady elektryka,hnojidla,semena atd.na 100 pro se mu to musí vrátit a ajito hulení mu nějáký zustane Zdar

Zachaliáš

Old Post 09-07-2001 v 23:58 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 15

To co jsem napsal ve svém vyše uvedeném příspěvku tak za tím si stojím ikdyž jsem to pojal tvrději než jiní.

To Ignácius: ne já rozhodně nepěstuju na kšeft - profdealing.

Já mám dost kamošu co taky pěstujou - jo všechno je hezké meníme modely on dá pohulit mě já jemu - ale proč budu podporovat vyžírky co si sami vypěstujou hovno a po mě chtěj hulení - a to jenom kvuli tomu žá já umim něco vypěstovat (a třeba hodně) a voni ne.
Pokuď si něktří neuvědomují že pěstování je samo o sobě riziko (policie) tak co je špatného na tom že někdo někomu prodá - v té ceně je obsaženo přeco hodnota semínek, práce s kytkama elektřina, hnojiva ale hlavně to že když ti doma najdou x kytek tak pujdeš bručet do krimu. Takže to že hulení stojí kolem 300stovek (což i mě se zdá vyděračské obvyklá cena v praze je 200-250) na tom má největší podíl to že když ho chytnou jak dealuje a pěstuje tak jde opět do krimu.
Napsal jsem že já odsuzuju ty lidi co maj keci na dealery - když se ti zdá cena vysoká tak teda nehul a nic si nekupuj - nutí tě snad někdo abys od dealera něco kupoval - myslim si že ne!!!

A jakej je váš názor potom na Amsterdam - to to jsou ale svině dealerské v těch coffieshopech - voni to tam pěstujou po kilogramech a prodávaj to za nehorázné peníze.???? To jsou ale mrchy co??? - nebo tu platí dvojí metr.??

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 10-07-2001 v 00:27 AM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 16

Zdar moc by mně zajímalo jak se pohybujou ceny v kofíšopech fakt nemám představu slišel sem že za špeka tam dáš nějákech 50kč na naše.Můžeš my napsat jak se to tam pohybuje Butchy fakt by mně to zajímalo,třeba určitý modeli jestli víš dík.

Zachaliáš

Old Post 10-07-2001 v 11:05 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8791140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív