Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » fotky listů, je to plíseň?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

fotky listů, je to plíseň? Příspěvek č. 1



Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli někdo poznáte co je s moji kytkou. Je to plíseň? Mám ty listy protrhat a něčím ošetřit? Nebo je to nedostatek živin? Jsou tam černý tečky na žlutých listech takže můj tip je plíseň :/ .

Old Post 21-08-2017 v 18:08 PM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Plíseň to podle me není, dělá mi to na kytkach taky. Jsou to spise deficity, objevuje se me to v kvetu, na spodních zastíněných listech. Řekl bych nedostatek N a K, pomáhá me grow složka, žlutý listy můžeš otrhat, stejně opadaji. Snad někdo ví přesně co to je, sam bych to rad věděl.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-08-2017 v 21:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

Postupně mi to od spodu prorůstá celou kytku, bojím se že to napadne květy.. Jestli je to jen deficit, tak by to bylo půl bídy...

Old Post 21-08-2017 v 22:31 PM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 4

Zluta od spoda a pokracuje do stredu rostliny je dusik. Nepises cim hnojis , tak pohnoj klasika hnojivem na rust ,nebo si bez neco koupit.
V outdooru mi kytky drzel krasne zeleny vzdycky plagron alga rada.

Old Post 21-08-2017 v 22:41 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

Ok zkusím přihnojit dusíkatým hnojivem, teď jsem hnojil guánem bohatým na fosfor.. A ty žluté listy můžu nechat, nebo lepší je odstranit? Dík

Old Post 22-08-2017 v 06:59 AM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

odstran

Old Post 22-08-2017 v 07:13 AM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7


Tak jsem právě změřil PH a je v pohodě.. měřeno orientačně papírkem a ukazuje 6-7 ...

Jinak si myslím že už mám kousek od sklizně, tak nevím jak moc to řešit :O viz rubish foto. zítra zkusím tu fotku udělat hezčí, todle je shit focený z ruky a z dálky ..

Old Post 22-08-2017 v 19:01 PM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointsforjesus
Nový Člen

Karma uživatele jointsforjesus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

Myslim si, ze je to dusík jak pise Bitir ale je mi divny, ze se ti ti projevilo ve fázi květu, v růstu se ti to neobjevovalo? Cim hnojis? Btw, muze to byt taky draslík nebo zelezo, tyhle dve veci jsou si hodne podobné a je težké je rozpoznat...

Old Post 22-08-2017 v 21:46 PM
jointsforjesus je offline   Profil uživatele jointsforjesus   Find more posts by jointsforjesus   Foto galerie člena jointsforjesus   Click here to Send jointsforjesus a Private Message   Add jointsforjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 9

Ahoj. Ne dřív to nedělalo.. Až teď při květu., Jak jsem psal hnojím obyč hnojivem z marketu.. s obsahem ptačího guána a na dusík jsem hnojil nějakým hnojivem od firmy Natura s vyšším poměrem dusíku.. nechtěl jsem žádnou chemii - poměr NPK 6,4-1,7-9

Old Post 23-08-2017 v 10:00 AM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointsforjesus
Nový Člen

Karma uživatele jointsforjesus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 10

No mel jsem podobný případ ale ve fázi růstu, kdy jsem musel obohatit kyti o větší % dusíku, ve fázi květu jako mas ty, by se ten dusík mel postupně snižovat ale určitě bych ho cely nevysadil, tak by to odpovídalo na železo nebo draslík, obojí jsou žluté listy, ale pozná se to tak, ze se ti listy kroutí nebo ne.. ale vypada skvěle, asi bych to neřešil jestli to das za 14 dni pod kosu..

Old Post 23-08-2017 v 14:44 PM
jointsforjesus je offline   Profil uživatele jointsforjesus   Find more posts by jointsforjesus   Foto galerie člena jointsforjesus   Click here to Send jointsforjesus a Private Message   Add jointsforjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11


Jo listy se mi kroutí a usychají / odpadají.. Největší strach mam z toho že to přejde na květy. Tady jsem udělal lepší foto květu. Vypadá to, co jsem tak koukal na net, že má do zralosti ještě chvíli ..

Old Post 23-08-2017 v 18:23 PM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2010 - Matka a listová plíseň - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5320520 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív