Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Plnění lahví CO2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Plnění lahví CO2 Příspěvek č. 1

Nazdárek,
potřebuji nutně sehnat info, kde se dá naplnit 10L lahev CO2 za přijatelnou cenu. Linde NEbrat , spíš bych potřeboval nějaký hasiče..... Hledal jsem a nic jsem nenašel, určitě je mezi Váma někdo, kdo CO2 používá a ví..... Jo a podmínka je nejlíp Praha a 20km okolí nebo osa Strakonická Praha-Písek a pravidelný plnění.
díky díky díky , odměna Tě NEmine
p.s. prosím jen o radu týkající se tohoto tématu, žádné OT .Děkuji.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 07-10-2005 v 15:36 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

..zkus to jestli mas znameho v hospode ktrej pouziva CO2 na vycep , tem rozvazej plyny ruzní soukromnici za dobry penize ..., v Praze

Old Post 07-10-2005 v 15:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

hele pokud vyloženě nechceš Linde, tak máš asi trochu problémek a uběháš se... ale můžeš zkusit třeba http://www.airproducts.cz/corporate/network.htm

jinak good luck..

Old Post 07-10-2005 v 16:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 4

hasiči maju kyslík, Co2 ako povedal Hlava , cez krčmárov , na Slovesku potrebuješ tie menšie bomby , výmena stoji asi 280 sk

jaman

Old Post 07-10-2005 v 16:35 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

nebo zkus http://www.messer.cz/

my od nich bereme dusík, nevim jak sou na tom s céóčkem, zkus mejl

ad puby... tipnul bych si, že většina hospod odebírá Biogon od Linde...

Old Post 07-10-2005 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 6

messer tatragas to na Slovensku robí tiež , ale musíš mať s nimi zmluvu a plnia len vlastné flašky a to tiež len velke , na vymenu to robí aj Cola , ale opať zmluva a su ovela drahší asi 500 sk za 6 kilovu

jaman

Old Post 07-10-2005 v 19:38 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 7

jo jo¨, díky všem. Jen pro info, Linde můj typ lahve neplní a kdyby jo, chce za to staršně moc. Většina hospod bere práve z Linde a to Biogon, což je směs CO2 a N2O nebo jinýho oxidu dusíku. Hasiči mají vzduch a podle informací práve plněj i CO2 . Ale zkusím se poptat v pár hospodách, třeba mají i jiný dodavatele. Zatim dík všem za rady. kdyby měl ještě někdo něco k tématu, tak pište!!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-10-2005 v 07:57 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 8

psilos ak najdeš hospodu tak si musíš zohnať taku flašu aku oni používaju, lebo flašky sa neplnia , ale vymienaju prazdna za plnu a platíš za nápln , čiže vlastnu flasku uz neuvidiš...na Slovensku je to tak , 100 percent aj v Cechach...

jaman

Old Post 10-10-2005 v 10:13 AM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 9

OK, já myslím, že mám správnou flašku, jen ne tu Linďáckou...a cenu kolem 240,- to by i souhlasilo...no dneska se jdu zeptat. Zatím dík

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-10-2005 v 13:52 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

sezen si CO2 hasici pristroj a udelej si redukci na tu tvoji lahev... hasicak ti naplnej v poho, dokonce ti udelaj kontrolu tlakovy odolnosti...

Old Post 10-10-2005 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 11

trosca asi si ma nepochopil...flaše sa vymienaju ...prazdna za plnu....

jaman

Old Post 10-10-2005 v 22:45 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 12

takže odměnu za infos pro plnění si vyhulim sám, protože jsem si to i sám našel .
adresa: Kovoslužba hasicí přístroje a.s. , Průběžná 41 , Praha 10
cena za 6 l flašku : 210Kč
vstřícný jednání, plnění na počkání.
Jedná se o tech. CO2, kterej je pro kytky OK, ale v sodovce by MOHL mít nějakou pachuť.
Pokud tam někdo půjdete, prosím, tvrďte, že tu bombu máte na CO2 svařovací aparát- bude to tak lepší....

to mod or admin: Prosím o zavření tohoto threadu

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-10-2005 v 08:46 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2540050 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív