Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4xpeace, 4x icequeen under 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 1

Vypadá to pěkně, jsem zvědavej, jaká bude IceQueen, jsi asi 1., kdo jí indoor jede, já se na to chystám na podzim

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 02-07-2004 v 12:54 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wowek
Stálý Člen

Karma uživatele Wowek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 2

****very nice K+ 4you****
docela se mi líní tvoje skřín mohu se zeptat na kolik tě cca vyšla ?

oh my got ! Funky Shit....

Old Post 30-07-2004 v 12:25 PM
Wowek je offline   Profil uživatele Wowek   Find more posts by Wowek   Foto galerie člena Wowek   Click here to Send Wowek a Private Message   Add Wowek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wowek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 3

amigo sqele..:-) drzim palce... Ja som vypestoval teraz White Willow, co je dost podobna Ice Queen, ale nemam fotak, najblizsie si xcem kupit ten, pretoze sa nemozem delit o tu krasu s vami (a ponukat kazdemu speka na test je mooc:-))
Drzim palce vsetkym growerom, nech rastu...

GOD SAVE THE BUDS!

Old Post 03-08-2004 v 08:56 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spina
Nový Člen

Karma uživatele Spina - 57% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 9 

cool ... ; ) Příspěvek č. 4

teda chlape tak to je vazne nice ... takovy kyti se podari vypestovat malokomu ... a hlavne ty modely jsou uplne bozsky ... chutnal jsem jednou jedinkrat icequeen.ku a reknu ti ta chut je naprosto vynikajici (i kdyz ktera neni ze ?) tak at ti to roste - hlavne bez samcu ... drzim palce ... K+ 4You ... CEST

Old Post 11-08-2004 v 11:18 AM
Spina je offline   Profil uživatele Spina   Find more posts by Spina   Foto galerie člena Spina   Click here to Send Spina a Private Message   Add Spina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 5

maš to moc pěkny kdyby nekdo mnel koupil bych semena

Old Post 04-12-2005 v 10:59 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3753680 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív