Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Euforie z Ganjawebu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Euforie z Ganjawebu Příspěvek č. 1



Zdravim vsechny.
Po temer bych rekl par letech jsem se rozhodl uverejnit zas nejake foto. Koupil jsem nekdy na jare seminka z Ganjawebu i pres kriticke pripominky a varovani nekterych maniku co pritom jejich seminka nezkusili. Nechci delat reklamu, to v zadnem pripade, ale spis uvest skutecne info ze svych zkusenosti.

Takze klicivost byla 90%. Jedno jedine seminko nevyklicilo a ostani klicily a rostly naprosto spickove a velmi rychle. To jsem i na grower do nejake diskuze popisoval. Nakonec jsem mel 5 samic z deviti seminek. Pohoda.
Jedna skoncila venku u me na chalupe a dve jsem venoval kamosovi a dve jsem si nechal.
No a zde je vysledek po sedmi tydnech na kvetu, tesne pred sklizni. Nejsou ty fotky sice dokonale, ale snad jeste nejake lepsi pridam i snejakym predmetem u palic na porovnani. Smrdi to jako hovado a uz se moc tesim az to ochutnam!

Tyto fotky jsou tedy rizky z matky co jsem si nechal. Jsou pestovane ve skrini 90x80 x 180.
System: dve prepravky na maso. Horni na stolku plna rockwool kosticek 0,5x05. Tedy tak do dvou tretin. Dole pod stolkem rezervoar z druhe prepravky na maso. Krz horni pestebni nadobu je provedena odtokova trubicka. Dole male cerpadlo ktere to zene 1/2 coulovou hadici nahoru. Hadice je upevnena po vnitrnim obvodu prepravky a do ni nastrkane kapilari. Ty jsou pak ruznorode zapichany mezi rockwolove kosticky.
Hnojeni: AH
Pravidelnost hnojeni - 5x denne 15minut.
pri kvetu stazeno na 3x denne 15minut.
Lampa: 250W

To je asi vse co se k tomu da uvest. Uz jsem skoro zapomnel co vsechno se sem ma psat
tak na to mrknete. Tesim se na vase pripominky.
Joo jeste drobnost. To nejsou ty nejvetsi paldy. Ty si na VAs necham napriste

Coach

Old Post 11-10-2005 v 19:48 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 2



Tak ok. Jeste neco pridam. Celkove foto skrine se sice jeste nepovedlo, ale jedna paldicka a jeden pokus o makro. Co vy na to

Old Post 11-10-2005 v 20:06 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 3

tak podla mna to vyzera husto a napisal by si tam link na tu seed banku z ktorej si objednaval semiačka.

Old Post 11-10-2005 v 20:40 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

nadherny, na to celkove foto jsem zvedavej..esli to mas tak husty po cele plose..se mi to zda na 250W moc velke..k+

smrťák

Old Post 13-10-2005 v 14:16 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 5

Hi.
Hmm,ty paldy bych řekl,že zase tak moc velký nebudou,soudě podle kabílku na jedné z fotek.Špatně se to ale určuje,páč tam není pořádně s čim porovnávat.Ale to nic nemění na tom,že to vypadá skvěle a díky kouči za tuto zprávu.Ať se daří .K+

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 13-10-2005 v 15:37 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 6



Diky vsem za podporu. Reknu vam, ze udelat celkovou fotku, aby trochu vypadala mi opravdu zabralo tri vecery - tedy tri vecery po 10ti minutach No a vysledek je tedy zde.

Old Post 14-10-2005 v 23:00 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhenium3
Nový Člen

Karma uživatele Rhenium3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

jsou hodně hezké.... a seminka měli nějaké jmeno?

Old Post 15-10-2005 v 13:54 PM
Rhenium3 je offline   Profil uživatele Rhenium3   Find more posts by Rhenium3   Foto galerie člena Rhenium3   Click here to Send Rhenium3 a Private Message   Add Rhenium3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 8

Jasne ze seminka meli jmeno - Euforie. To je totiz odruda, nikoliv jen zvolani!

Old Post 15-10-2005 v 16:58 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 9




No a prisel ten touzebne ocekavany okamzik - Hulobrani.
vsechno pekne osmikat a sup s tim hlavou dolu. Tak prinasim zas nejake foto a hlevne tu nej palicku jak jsem sliboval. Myslim, ze to pod 250w celkem jde

Naposledy upravil coach 15-10-2005 v 17:07 PM

Old Post 15-10-2005 v 16:59 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1951470 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív